رنو 5 پروتوتایپ با برادران خود در نمایشگاه مونیخ ملاقات می کند

نمایشگاه خودروی مونیخ فرصتی ایده‌آل برای کشف – یا کشف مجدد – نمونه اولیه رنو 5 خواهد بود، اما همچنین برای لذت بردن از سفری در طول زمان و جستجو در میراث پشت «الماس» با ویترینی از چهار مدل که طول عمر را مشخص کرده‌اند. رنو 5. این نمایشگاه شامل یک TL نارنجی، یک وانت Le Car ون مشکی، یک مدل برقی آبی و یک TX به رنگ شامپاین خواهد بود.منبع

روح یک برند زاده میراث آن است. برای ادای احترام به چنین میراثی و احیای روح زمان های گذشته، یک برند باید به اصل خود وفادار بماند و از درون الهام بگیرد. این نقشی است که بر دوش نمونه اولیه رنو 5 افتاده است. این نشان می‌دهد که چگونه رنو قرار است خودروهای برقی را به طور گسترده در سراسر اروپا در دسترس قرار دهد، با برداشتی مدرن از یک خودروی محبوب و در عین حال ضروری، بسیار شبیه به اجداد پرشور خود در دوران اوج خود.

Renault 5 Prototype یک خودروی شهری جمع و جور پر از جذابیت است که یکی از خودروهای مورد علاقه همیشگی رنو را با یک لمس تمام الکتریکی مدرن به آینده سوق می دهد. با توجه به شخصیت سرگرم کننده و بازیگوش، رنگ بدن زرد واقعاً ظاهر می شود.

ژیل ویدال و تیم طراحی او از مدلی نمادین از گذشته رنو الهام گرفته‌اند که در سرتاسر جهان با تحسین فراوان شناخته شده است: رنو 5. ظاهر کلی نمونه اولیه رنو 5 بر اساس طرح اصلی است. با این حال، رویکرد مدرن در فرم های خودرو قابل مشاهده است، اما همچنین در تریم و مواد انتخابی که از دنیای الکترونیک، مبلمان و ورزش الهام گرفته شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: