رنو CLIO کاملاً جدید: نماد نسل جدید – قسمت 1: طراحی داخلی

فقط یک لحظه طول می کشد تا متوجه شوید. کیفیت درک شده و ارگونومی ایستگاه رانندگی به عنوان اولویت برای تیم‌های طراحی داخلی کلیو جدید تعیین شد. کابین با استفاده از مواد پیشرفته، پوشش نرم روی داشبورد، پانل‌های درها و محیط کنسول مرکزی، و اثاثیه با دقت تمام شده، ابعاد جدیدی در کیفیت درک شده به خود می‌گیرد. با طراحی فشرده‌تر برای آزاد کردن فضا و ادغام فناوری‌های بیشتر در خودرو، «کاببین هوشمند» کاملاً جدید Clio متمرکز بر راننده است. شکل موج مانند بر تصور عرض تأکید می کند. مجهز به عریض ترین صفحه نمایش در این بخش، ارگونومی مدرن قاطعانه ای را برای تجربه رانندگی همه جانبه تر ارائه می دهد. Clio کاملاً جدید همچنین نوآوری‌های منحصر به فرد را برای این بخش در دسترس می‌سازد، از جمله ترمز دستی برقی که به ویژه در رانندگی شهری مفید است.

«نسل پنجم Clio برای ما بسیار مهم است، زیرا پرفروش‌ترین خودرو در سگمنت خود و دومین خودروی پرفروش در اروپا است. Clio یک نماد است و جدیدترین آن بهترین‌های نسل‌های قبلی را دارد. طراحی بیرونی Clio IV مشتریان ما را به خود جلب کرد و تا به امروز ادامه دارد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم این DNA را حفظ کنیم و در عین حال مدرنیته و ظرافت را به مدل جدید بیاوریم. فضای داخلی با بهبود قابل توجهی در کیفیت درک شده، پیچیدگی بیشتر و فناوری دستخوش یک انقلاب واقعی شده است. این بهترین کلیو تا کنون است.»
Laurens van den Acker، معاون ارشد، طراحی شرکت

رنو کلیو کاملاً جدید از 5 مارس در نمایشگاه خودرو ژنو 2019 معرفی می شود. هفتم .

رنو کلیو کاملاً جدید یک انقلاب داخلی را جرقه می زند

رنو از کلیو کاملا جدید، پنجمین اثر نمادین خود، رونمایی کرد که تاکنون 15 میلیون دستگاه فروخته شده است. از زمانی که برای اولین بار در سال 1990 عرضه شد، کلیو به پرفروش ترین گروه رنو در سراسر جهان تبدیل شده است. این وسیله نقلیه که اغلب توسط فرانسوی ها به عنوان خودروی مورد علاقه خود مورد تقدیر قرار می گیرد، حتی به مدل پیشرو در سگمنت B در اروپا تبدیل شده است. بین سال‌های 2012 و 2018، فروش آن سال به سال افزایش یافت (که در مجموع به بیش از 450000 دستگاه در سال 2018 در سراسر جهان فروخته شد)، یک عملکرد تجاری استثنایی!

کیت مطبوعات دیجیتال در دسترس است اینجا کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً در روز سه شنبه 29 ژانویه به کیت مطبوعاتی متصل شوید.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: