رنو ESPACE جدید، حتی ظرافت و فناوری بیشتر

– اکوسیستم رنو EASY CONNECT که با سیستم چندرسانه ای جدید رنو EASY LINK که بر روی صفحه نمایش مرکزی 9.3 اینچی نمایش داده می شود و از نمایشگر دیجیتالی 10.2 “Driver Display” روی داشبورد، یک تجربه حرکتی متصل جدید ارائه می دهد.

New Espace بیش از هر زمان دیگری استاندارد برند رنو است. این خودرو با شاسی بلند کولئوس، سدان تالیسمان و تلیسمان استیت در صدر رنو قرار دارد.

از سال 2015، برچسب INITIALE PARIS بیش از 60 درصد از مشتریان رنو اسپیس را به خود جلب کرده است، که به این معنی است که تغییر موقعیت آن به عنوان یک کراس اوور رده بالا موفقیت آمیز است. این مشتری از طراحی جدید، فناوری های ارائه شده، در عین حفظ راحتی و حجمی که این مدل را برای بیش از 35 سال به موفقیت رسانده است، قدردانی خواهد کرد. New Espace بیش از هر زمان دیگری تجسم راحتی کلاس تجاری است.
Valérie Candeiller، مدیر بازاریابی جهانی Upper carsمنبع

فضاهای جدید ارائه می دهد:

– فناوری‌های جدید کمک رانندگی EASY DRIVE از جمله پرتوهای تطبیقی ​​LED MATRIX VISION – اولین مورد در طیف رنو – برای روشنایی کارآمدتر و ایمن‌تر و همچنین دستیار بزرگراه و ترافیک، سطح 2 استقلال، که راحتی و آرامش خاطر را در اختیار شما قرار می‌دهد. چرخ،

– تنظیمات MULTI-SENSE و شاسی 4CONTROL با 4 چرخ فرمان همراه با میرایی کنترل شده.

برچسب INITIALE PARIS با ارائه بهترین دانش رنو به طور کامل این تفسیر مجدد را نشان می دهد. این نسخه نمادین از سری رنو به سرنشینان اجازه می دهد تا حواس خود را تحریک کنند: لامسه، شنوایی، بویایی، احساس رانندگی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: