رنو EZ-Flex و La Poste: آزمایشی برای تحویل آخرین مایل

برای رویارویی با چالش‌های تکنولوژیکی بزرگ آینده و در عین حال همچنان به دنبال استراتژی رشد سودآور خود، این گروه بر گسترش بین‌المللی تمرکز کرده است. برای این منظور، از هم افزایی پنج برند خود (رنو، داچیا، رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا)، خودروهای الکتریکی و اتحاد منحصر به فرد خود با نیسان و میتسوبیشی موتورز استفاده می کند. با شرکت 100% تیم رنو که از سال 2016 در مسابقات قهرمانی جهانی فرمول 1 شرکت کرده است، این برند در ورزش اتومبیلرانی، بردار واقعی نوآوری و بدنامی، درگیر است.

رنو EZ-FLEX یک وسیله نقلیه جمع و جور و با قابلیت حمل آسان است که برای برآوردن نیازهای تحرک افراد تحویل طراحی شده است. و به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی، تحرک پایدار را تضمین می کند. طراحی عقب ماژولار آن ممکن است تکامل یافته باشد و به ترسیم تغییرات آتی در اکوسیستم کمک کند. رنو EZ-FLEX متصل و مجهز به مجموعه ای از سنسورها است. اینها استفاده خواهند شد جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد استفاده ، مسیرها، مسافت پیموده شده، برد، سرعت و تعداد توقف ها، با هدف درک بهتر واقعیت تحویل های روزمره.

رنو و لا پست خواهند بود برای توسعه اکوسیستم تحویل شهری با یکدیگر همکاری کنند .

چگونه از رشد تجارت الکترونیک حمایت کنیم و در عین حال آلودگی را در شهرهایمان کاهش دهیم و آنها را جذاب تر کنیم؟ این یک چالش بزرگ برای La Poste است. لجستیک شهری یک پروژه کلیدی در استراتژی ما است و ما با 15 شهر برای اجرای راه حل های متناسب با هر یک توافق نامه امضا کرده ایم. برای ایجاد زمینه برای تدارکات شهری فردا، ما به طور مداوم در حال نوآوری هستیم و حالت های تحویل جدید، مسئولانه و کارآمد را آزمایش می کنیم که زندگی را برای مشتریان و پرسنل حمل و نقل آسان تر می کند. شریک قدیمی La Poste در پیاده سازی خودروهای الکتریکی، رنو با EZ-FLEX راه حلی نوآورانه و مدولار را پیشنهاد می کند. بازخورد ما برای تطبیق وسایل نقلیه تجاری سبک با نیازهای کارکنان تحویل استفاده خواهد شد. فیلیپ دورج – معاون اجرایی و مدیر عملیاتی، خدمات-پست-بسته، گروه La Poste

پیوند به بیانیه مطبوعاتی 17 آوریل 2019 در رنو EZ-Flex

درباره گروه رنو

درباره EZ-Pod خودرو-ربات بیشتر بدانیدمنبع

گروه رنو که از سال 1898 خودروسازی می کند، اکنون یک شرکت بین المللی با حضور در 134 کشور و فروش 3.9 میلیون خودرو در سال 2018 است. امروزه این شرکت بیش از 180000 کارمند، 36 سایت تولیدی و 12700 مرکز فروش در سراسر جهان دارد.

گروه La Poste که به طور کامل متعلق به سهامداران عمومی است، یک شرکت محدود است که حول پنج واحد تجاری تشکیل شده است: Services-Mail-Parcels، La Banque Postale، La Poste Network، GeoPost، و Digital Services. این گروه در 44 کشور در 4 قاره فعالیت می کند. 17000 خرده فروشی La Poste آن را به شبکه تجاری محلی پیشرو در فرانسه تبدیل کرده است که هر روز به 1.3 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد. La Poste 23.3 میلیارد کالا در سال در سراسر جهان (نامه ها، رسانه های تبلیغاتی چاپی و بسته ها) 6 روز در هفته تحویل می دهد. در سال 2018، این گروه 24.7 میلیارد یورو درآمد (27 درصد خارج از فرانسه) داشت و بیش از 251000 کارمند داشت. گروه La Poste در برنامه استراتژیک خود “La Poste 2020: فتح آینده” هدف بلندپروازانه خود را تسریع توسعه با تسخیر سرزمین های جدید قرار داده است. La Poste با هدف تبدیل شدن به شرکت پیشرو برای خدمات محلی در مقیاس انسانی، قابل دسترسی برای همه، همه جا، هر روز، متعهد به آسان کردن زندگی است.

درباره VIVA TECH 2019 بیشتر بدانید

از تمام داده ها استفاده خواهد شد تطبیق وسیله نقلیه تجاری سبک با چالش های تحویل شهری آینده .

درباره گروه La Poste

داده ها در پرتو تجزیه و تحلیل خواهد شد بازخورد از پرسنل تحویل ، تجربه و محدودیت های روزانه آنها و واکنش محیط آنها.

درباره آزمایشگاه خودمختار پاریس-ساکلی بیشتر بدانید

این نوآورانه، تست کردن و یادگیری رویکرد با شیوه های سنتی در بخش اصلی خودرو شکسته است. گروه رنو دارای تخصص گسترده ای در نوآوری مستمر است، به ویژه از طریق تعهد فرمول 1، که در سال 1977 آغاز شد، و بیش از 120 سال تجربه در پیش بینی نیازهای مشتریان خود و ساختن آینده حمل و نقل دارد.

کارکنان پست هر روز گردش خود را در مراکز شهر انجام می دهند، پارک می کنند، بیش از 100 بار از وسیله نقلیه خود سوار و پیاده می شوند و بسته های خود را بارگیری و تخلیه می کنند. آنها آرزو دارند دور خود را به شیوه ای چابک و روان و بدون آلودگی کامل کنند.

با ازدحام ترافیک در شهرها و افزایش تجارت الکترونیک، تحویل شهری در حال تغییر است. گروه رنو به عنوان یک رهبر اروپایی در وانت ها و خودروهای تجاری سبک، موظف است به ارائه راه حل های مخرب ادامه دهد. رنو EZ-FLEX، یک خودروی تجاری سبک تجربی، به ما این فرصت را می‌دهد تا از طریق رویکردی نوآورانه و مشارکتی که برای توسعه و پیش‌بینی شیوه‌های آینده در تحویل شهری طراحی شده است، به گروه La Poste بپیوندیم. دنیس لو ووت، مدیر اتحاد بخش خودروهای تجاری رنو-نیسان

درباره مشارکت ما با استارت آپ کارهو (گروه SNCF) بیشتر بدانید


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: