رنو EZ-ULTIMO: یک خودروی رباتیک برای یک تجربه حرکتی ممتاز

رنو EZ-ULTIMO یک خودروی ربات تمام الکتریکی، متصل و مستقل است. در نظر گرفته شده است که به عنوان یک سرویس برای یک سفر، یک مدار یا رزرو یک روزه ارائه شود. EZ-ULTIMO که بر حسب تقاضا در دسترس است، برای گسترش پیشنهادات ممتاز توسط شرکت‌های مسافرتی و استراحتگاه‌ها، ایده‌آل است تا لحظاتی خاص را از طریق یک سفر خصوصی در یک شهر یا یک تجربه توریستی ممتاز افزایش دهد.

رنو EZ-ULTIMO به طور کامل طراحی فرانسوی میراث رنو و اصول Easy Life را در بر می گیرد. طراحی آن عنصری است که بدون به خطر انداختن عملکرد آن را متمایز می کند.

  • این وسیله نقلیه که با روحیه “کوچ 2.0” تولید شده است، یک پیله دنج است که در آن حداکثر سه مسافر در طول سواری خود از منظری جدید به شهر یا جاده می نگرند.
  • فضای خصوصی آن نوعی سالن استراحت درجه یک معاصر است که برای همه قابل دسترسی است.
  • فضای داخلی تصفیه شده آن از مواد مجلل مانند چوب غنی، مرمر و چرم ساخته شده است و به مسافران این امکان را می دهد که از رانندگی آرام و غوطه ور لذت ببرند و در عین حال از خدمات داخل هواپیما و محتوای خاص برای تجربه ای ممتاز بهره ببرند.

پس از EZ-GO، که تجسم تحرک شهری مشترک برای همه است، و EZ-PRO، متخصص تحویل مایل آخر، EZ-ULTIMO سومین مورد از خانواده مفاهیم رنو است که بر خدمات حمل و نقل شهری مستقل، الکتریکی، متصل و مشترک تمرکز دارد. این سه‌گانه از راه‌حل‌های 100% برقی و حمل‌ونقل مشترک، با الهام از همان جاه‌طلبی برای ایجاد تحرک پایدار برای همه، چشم‌انداز گروه رنو را برای سیستم حمل‌ونقل آینده‌دار گسترش داده و تکمیل می‌کند.منبع

وسایل نقلیه رنو در 120 سال گذشته بخشی از خاطره انگیزترین لحظات زندگی مردم بوده است. این 120 سال اشتیاق، 120 سال دانش، نوآوری و طراحی فرانسوی است. اکنون ما در حال آغاز دوره جدیدی برای صنعت هستیم. یکی که در آن روندهای کلیدی، از جمله تحرک، اتصال، و خدمات جدید تلاقی می کنند. رنو با قاطعیت آینده را در آغوش می‌کشد: چشم‌انداز طراحی ما در مرکز رویکرد ما به آینده باقی می‌ماند – جایی که ما برای آسان‌تر کردن زندگی مشتریان خود اولویت داریم. چه یک ماشین، یک LCV یا یک خودروی رباتیک آینده، ما معتقدیم که آینده برقی، متصل، مستقل و – به طور فزاینده – مشترک است. در هر سناریو، وعده برند ما روشن خواهد بود: طراحی فرانسوی، زندگی آسان.

EZ-ULTIMO سه گانه خودروهای روبو مفهومی رنو در سال 2018 را تکمیل می کند که تحرک مشترک فردا را بررسی می کند. ساخته شده بر روی پلت فرم مشابه با EZ-GO، اولین مفهوم ما در این سه گانه، که تجسم تحرک شهری مشترک برای همه است، و EZ-PRO، متخصص حمل و نقل آخرین مایل، EZ-ULTIMO یک خودروی رباتیک قدرتمند از نظر احساسی است. یک راه حل حرکتی ممتاز که لذت حمل و نقل را به عنوان بخشی از یک تجربه استثنایی و منحصر به فرد به هر کسی می دهد. تجربه ای که در آن سفر معنایی کاملاً جدید پیدا می کند.

EZ-ULTIMO در یک نگاه

رنو EZ-ULTIMO یک خودروی روبو مجهز به قابلیت رانندگی خودکار سطح 4 است. می تواند به محیط های شهری و زیرساخت های بزرگراه مانند رفتن به فرودگاه یا از یک هتل به یک سایت توریستی متصل شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: