رنو LCV درهای جدید را باز می کند: راه حل های محدوده جدید و آلایندگی صفر

در بخش ون، رنو یک پیشنهاد مکمل دوگانه با وانت نیو کانگو و وانت جدید اکسپرس ارائه می دهد.

 • کیت مطبوعاتی جدید Renault Trafic Combi و New Renault SpaceClass را ببینید

  در بخش ون، رنو با طراحی زیبا، ایمنی و عملکرد بیشتر، DNA Trafic را تقویت می کند و از نسخه های خود برای حمل و نقل مسافر شروع می کند. نسخه کاربردی در پایان سال 2021 در دسترس خواهد بود.

  کیت مطبوعاتی جدید رنو کانگو وانت را ببینید

  رنو که بیش از 120 سال متخصص در خودروهای تجاری سبک است، همواره از نظر نوآوری پیشرو بوده است. ما اکنون طیف گسترده و جدیدی را با New Kangoo Van، New Express Van و New Trafic ارائه می دهیم. نوآوری “کنجد باز توسط رنو” در وانت نیو کانگو اولین جهانی در دنیای وسایل نقلیه کاربردی است. پیشرو در خودروهای تجاری الکتریکی در اروپا، ما نیز با محصولات و راه حل های جدید، برقی و هیدروژنی برای آینده آماده می شویم.
  مارک ساتکلیف، مدیر بخش خودروهای تجاری رنو  منبع

  برای دانستن بیشتر در مورد حماسه اکسپرس

  کیت مطبوعاتی وانت جدید رنو اکسپرس را ببینید

  New Kangoo Van یک ون نوآورانه با سبکی ورزشی و پویا است. این بخش با ارائه نوآوری‌های مفید و هوشمندانه مانند Open Sesame توسط رنو، راحتی بیشتر و فناوری‌های داخلی، انقلابی در این بخش ایجاد می‌کند.

 • برای آشنایی بیشتر با حماسه کانگو

  رنو برای همراهی با این مجموعه جدید، مجموعه خدمات و راه حل های سفارشی خود را با Renault Pro+ غنی می کند. برای ملاقات با استفاده های جدید حرفه ای ها. Renault Pro+ به لطف شبکه ای از 626 مرکز، راه حل های دیجیتال و اتصال را ارائه می دهد. و همچنین تبدیل وسایل نقلیه، مانند کارگاه روتاری ون کانگو، از طریق شبکه ای متشکل از 400 بدنساز.

  برای حمایت از انتقال به آلایندگی صفر، رنو طیف کاملی از محصولات و خدمات را ارائه می دهد.
  برای جانشینی پرفروش‌ترین Kangoo ZE، New Kangoo Van E-TECH Electric در پایان سال 2021 انتظار می‌رود که مجهز به باتری 44 کیلووات ساعتی با برد 265 کیلومتری باشد. رنو با شرکت تابعه خود Elexent راه حل های شارژ ناوگان را ارائه می دهد.
  رنو که از سال 2011 در خودروهای برقی پیشگام است، از سال 2014 در زمینه هیدروژن نیز پیشگام بوده است. رنو تا پایان سال، New Master Hydrogen را ارائه خواهد کرد. با پلاگ پاور، رنو 30 درصد از بازار اروپا را برای خودروهای تجاری سبک هیدروژنی تا سال 2030 با راه حل های شارژ برای ناوگان خودروهای هیبریدی الکتریکی یا قابل شارژ هدف قرار داده است.

  برای بررسی نمایشگاه رنو LCV – باز کردن درهای جدید لطفا روی لینک کلیک کنید: به Replay بروید

  رنو در حال گسترش و تمدید طیف خودروهای تجاری سبک خود است تا تمام نیازهای حرفه ای ها را برآورده کند. پس از تمدید مستر در سال 2019، رنو وانت جدید کانگو، وانت اکسپرس جدید، ترافیک کامبی جدید و کلاس جدید اسپیس را ارائه می کند.

  New Express Van یک ون کاربردی و کارآمد با طراحی پویا و مستحکم است که کاملاً مطابق با کدهای سبک برند رنو است. ابعاد غیر قابل مقایسه ای مانند بزرگترین دسترسی جانبی در رده خود و همچنین فضاهای ذخیره سازی متعدد را ارائه می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: