رنو SYMBIOZ: چشم انداز آینده حمل و نقل


رنو از شما دعوت می کند تا در نمایشگاه فرانکفورت 2017 درباره نحوه پیش بینی اکوسیستم موتوری در آینده اطلاعات بیشتری کسب کنید، جایی که تیری بولوره، مدیر ارشد رقابت گروه رنو، و لورن ون دن آکر، معاون ارشد طراحی شرکت، رنو SYMBIOZ را معرفی خواهند کرد. در یک کنفرانس مطبوعاتی در غرفه خود در سالن 8، ساعت 9:50 صبح روز سه شنبه 12 سپتامبر.منبع

پاریس، 4 سپتامبر 2017 –

رنو SYMBIOZ، یک کانسپت نوآورانه که قرار است در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در 12 سپتامبر رونمایی شود، فرصتی برای رنو خواهد بود تا چشم انداز خود را از تحرک تا سال 2030 تشریح کند. این مفهوم جدید به انتظارات مشتریان در آینده مربوط به تحرک و سبک زندگی نیز می پردازد. به عنوان چالش های زیست محیطی و شهری پیش رو. این همچنین راهی برای رنو برای کشف تحرک خودکار، الکتریکی و متصل در آینده است.


نام رنو SYMBIOZ از “sumbiōsis”، کلمه یونانی باستان برای “زندگی با هم” گرفته شده است. رنو بر این باور است که خودروی آینده – که توسط جدیدترین خودروی مفهومی خود تجسم یافته است – به طور هماهنگ و در تعامل دائمی با محیط زیست، زیرساخت شبکه جاده‌ای و سبک زندگی دیجیتالی سرنشینان خود عمل خواهد کرد. حرف Z در انتها به فناوری تمام برقی ZE اشاره دارد که خودرو را تامین می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: