رنو TRAFIC COMBI و کلاس فضایی جدید رنو: یک تجربه جدید و حتی لذت بخش تر

Trafic Combi و SpaceClass جدید با کاپوت افقی جدید و جلوپنجره رادیاتور عمودی که استحکام بیشتری به آنها می‌دهد، خود را نشان می‌دهند. در همان زمان، طراحی با سپرهای جدید و چراغ‌های جلوی فول ال‌ای‌دی، به هم پیوسته با خط کرومی، ظرافت و رسا را ​​به‌دست می‌آورد، که امضای نور C-شکل رنو را به خود اختصاص می‌دهد. Trafic Combi و New SpaceClass دارای آینه‌های تاشو الکتریکی، رینگ‌های 17 اینچی جدید – برش الماسی در SpaceClass – و کلاهک‌های توپی زیباتر هستند. آنها در هفت رنگ موجود هستند، از جمله رنگ منحصر به فرد قرمز کارمینی که جنبه پر زرق و برق و تصفیه شده ای را به طراحی می بخشد. Trafic Combi و SpaceClass جدید با تمام خواسته های مشتریان خود سازگار می شوند.

برای سفر با آرامش کامل و ایمنی کامل، New Trafic Combi و SpaceClass جدیدترین نسل کمک های رانندگی را ارائه می دهند. در میان آنها، کروز کنترل تطبیقی سرعت انتخاب شده را حفظ می کند ترمز اضطراری فعال بین شهری به راننده هشدار می دهد و در جای خود برای جلوگیری از برخورد ترمز می کند وهشدار عبور از خط هنگام عبور غیر ارادی از یک خط ممتد یا شکسته هشدار می دهد. یک تازگی دیگر،هشدار نقطه کور تغییر مسیر را تسهیل می کند. یک کیسه هوای جدید مناسب برای دو سرنشین نیز ایمنی را در هواپیما تقویت می کند.

فضای داخلی اصلاح شده، فضای بهینه شده

گیربکس اتوماتیک دوکلاچه 6 سرعته EDC که در دو موتور 150 اسب بخاری و 170 اسب بخاری ارائه می شود، با واکنش واضح و سریع به تعویض دنده، راحتی و پاسخگویی را بهبود می بخشد. این محدوده مجهز به فناوری Stop & Start با مقررات جدید تعیین شده توسط استاندارد Euro 6D FULL سازگار است.

Trafic Combi و SpaceClass جدید سه موتور دیزلی را ارائه می دهند: موتور جدید dCi 150 (با گیربکس EDC دستی و اتوماتیک) که 5 اسب بخار قدرت دارد، یک dCi 110 جدید (با گیربکس دستی) و همچنان موتور dCi 170 (با جعبه دنده EDC اتوماتیک) . بنابراین، New Trafic Combi و SpaceClass پوشش بیشتری از محدوده را ارائه می دهند که با استفاده های متعدد مشتریان سازگار است.

وسایل کمکی رانندگی، ایمنی و راحتی در جاده

با حجم ذخیره سازی 86 لیتر در کابین، New Trafic Combi و SpaceClass دسترسی ساده به فضاهای ذخیره سازی را ارائه می دهند و با کشوی Easy Life جدید، بیش از 6 لیتر فضای ذخیره سازی را در دسترس آسان تر ارائه می دهند!

New Trafic Combi و SpaceClass که همیشه در بین مشتریان بسیار محبوب هستند، حجم بار تا 1.8 متر مکعب و مدولاریت مثال زدنی را برای حداکثر 9 مسافر حفظ می‌کنند.

طراحی نمای بیرونی و رنگ جدید قرمز کارمینی

داشبورد کاملاً جدید که با نوار افقی که با پانل‌های درها ترکیب می‌شود، خط‌کشیده شده است و فضای بیشتری را در داخل خودرو ایجاد می‌کند. محفظه سرنشین دارای فضای ذخیره سازی جدیدی است. دستگیره دسته دنده جدید و خطوط کنترل تهویه مطبوع با کروم تزئین شده است. رنگ ها و مواد جدید انتخاب های شخصی سازی ارائه شده به مشتری را غنی می کنند. SpaceClass جدید با داشبورد انحصاری در خود متمایز است شهاب خاکستری برای ظرافت بیشتر

نوآوری ها، اتصال روی برد

سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK با ناوبری ظاهر خود را در داخل هواپیما نشان می دهد. سازگار با Android Auto و Apple CarPlay، روی یک صفحه نمایش 8 اینچی نمایش داده می شود و با شارژر تلفن هوشمند القایی همراه است تا در تمام طول روز متصل بماند.

موتورهای دیزلی، گیربکس اتوماتیک EDC

فهرست کشورهایی که در آن ها عرضه می شود و همچنین جزئیات محدوده جدید حمل و نقل مسافر Trafic، با Renault Trafic Combi و New Renault SpaceClass، در اوایل سال 2021، قبل از برنامه ریزی بازاریابی از مارس 2021، رونمایی خواهد شد.منبع

امسال، رنو ترافیک نمادین، یک داستان موفقیت واقعی برای سه نسل، چهلمین سالگرد خود را جشن می گیرد و بیش از 2 میلیون دستگاه در 50 کشور فروخته شده است. این فرصتی است برای تجدید Renault Trafic Combi و SpaceClass، برای حمل و نقل مسافر، با طراحی قاطعانه، کمک های رانندگی برای ایمنی بیشتر و طیف گسترده ای از موتورها. آنها قطعا بخشی از دنیای وسایل نقلیه شخصی هستند. به لطف این نسخه ها که برای مقامات محلی و خانواده های پرجمعیت، حمل و نقل VIP یا مشتریانی که به دنبال ماجراجویی هستند، در نظر گرفته شده است، هر کس وسیله نقلیه مناسب خود را پیدا می کند.
مارک ساتکلیف، مدیر اتحادیه بخش وسایل نقلیه تجاری.

Renault Trafic Combi جدید برای افراد حرفه ای حمل و نقل (کسب و کار یا جوامع) و خانواده های پرجمعیت طراحی شده است. این درخواست آنها را برای جادار بودن و مدولار بودن، بدون به خطر انداختن راحتی و تعداد صندلی ها برآورده می کند.

Renault SpaceClass جدید انتظارات رانندگان و مسافرانی که به دنبال تطبیق پذیری، فضا و راحتی منحصر به فرد هستند را برآورده می کند. متخصصان حمل و نقل و گردشگری VIP قادر خواهند بود از نسخه Signature و فضای «کلاس تجاری» آن استفاده کنند. مشتریانی که به دنبال راه فرار هستند با نسخه Escapade آن نادیده نخواهند ماند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: