رنو TWINGO جدید “le coq sportif”: نسخه اسپرت به سبک فرانسوی

در داخل خودرو، مشتریان از طریق عناصر رنگ و مواد خاص در دنیای le coq sportif غوطه ور خواهند شد: رکاب درها، تشک های کف، داشبورد و دم دنده نیز طراحی منحصر به فردی دارند. یک صفحه آلومینیومی برس خورده انحصاری با علامت “Twingo by le coq sportif” در پایه چرخ دنده قرار دارد.

مجهز برای شهر

نوارهای کابین کناری نامتقارن: با رنگ‌های فرانسوی در سمت چپ، نوارهای سه‌رنگ آن تکامل می‌یابند تا نشان le coq sportif در سمت راست نمایان شود. آینه های درب قرمز هستند.

رنو TWINGO جدید “le coq sportif” بر اساس سطح تریم برتر خود، کاملاً مجهز به ویژگی های سطح بالا از جمله سیستم چندرسانه ای جدید رنو EASY LINK 7 اینچی با ادغام Apple CarPlay و Android Auto، تهویه مطبوع اتوماتیک، دوربین دنده عقب با عقب است. کمک پارک، سنسورهای باران و درخشندگی و غیره.

رنو TWINGO جدید به لطف موتور نصب شده در عقب و دور چرخش باریک خود، شریکی بی نظیر برای ماجراجویی های شهری است. تا به حال هرگز رانندگی با ماشین اینقدر سرگرم کننده نبوده است. چابک و کارآمد، به راحتی راه خود را در شهر می بافد.

از سال 1882، برند فرانسوی le coq sportif قبل از هر چیز به دلیل توانایی خود در طنین‌اندازی با ورزشکاران، خواه قهرمانان یا آماتورهای پرشور، افراد یا اعضای یک تیم شناخته شده است.

رنو TWINGO جدید “le coq sportif” در بهار در رنگ های سفید کوارتز، سفید کریستالی، خاکستری قمری و مشکی ستاره ای در دسترس خواهد بود.منبع

پاریس، 23 ژانویه 2019 – برای جشن راه اندازی TWINGO جدید، رنو در حال همکاری با برند ورزشی فرانسوی برای ایجاد یک سری محدود منحصر به فرد است. رنو TWINGO جدید “le coq sportif” با ظاهر جذاب و تجهیزات گسترده خود، رنگ های فرانسوی را به خود می گیرد!

ظاهری شیک و اسپرت

آبی برای جلوپنجره و قرمز برای سپر عقب، نوارهای تزئینی جلوه نامتقارن را برجسته کرده و نشان متمایز le coq sportif را که در قالب‌بندی‌های محافظ جانبی درب‌های جانبی به چشم می‌خورد، تکمیل می‌کنند.

ذوق رقابت و تعهد به برتری و کیفیت محصولاتشان: رنو و le coq sportif ارزش های مشابهی دارند. این همکاری که در طول فرمول 1 آغاز شد، گسترش یافته و اکنون به شکل یک خودرو با طراحی منحصر به فرد و زیبا درآمده است.

تاریخچه آن، که بیش از 130 سال شاهد لحظات به یاد ماندنی در ورزش فرانسه بوده است، آن را به یک برند محبوب تبدیل کرده است – برندی که اکنون به عنوان یک ماشین سبک زندگی برای استفاده روزمره به خیابان ها می آید.

این سری محدود با موتورهای SCe 75 و TCe 95 و انتخاب گیربکس اتوماتیک EDC دستی یا دوکلاچه برای TCe 95 در دسترس است. دومی ترکیبی از پاسخگویی، عملکرد روان و کاهش مصرف سوخت است.

ارزش های مشترک

مدل‌های سفید ظاهری رادیکال‌تر را ارائه می‌کنند با یک نوار سه‌رنگ جانبی بزرگ در سمت چپ، دارای یک نوار آبی پهن و یک قرمز باریک‌تر، که با رنگ سفید که در امتداد کنار بدنه قرار گرفته و تا سقف امتداد می‌یابد از هم جدا شده‌اند. ماشین.

با تم رنگ‌های فرانسوی (آبی، سفید و قرمز)، رنو TWINGO جدید “le coq sportif” دارای جزئیات طراحی خاص برای ظاهری منحصر به فرد است.

با بانگ زدن خروس در روز جدید به عنوان نماد آن، این برند ارزش های مثبت و جهانی را ترویج می کند: هر روز، یک پیروزی ممکن است!


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: