رنو ZOE برای ششمین سال متوالی در چه خودرویی جایزه گرفت؟ 2019

لندن (بریتانیا)، 23 ژانویه 2019 – رکورد جدید رنو ZOE که دیروز در شب سالانه مجله معروف What Car خود را متمایز کرد؟ برنده جایزه “بهترین خودروی الکتریکی زیر 30000 پوند”. عنوانی که او از سال 2014 حفظ کرده است. بی سابقه! این جایزه فهرستی غنی از بیش از 60 جایزه در سراسر اروپا را تکمیل می کند. ZOE بار دیگر اعضای هیئت منصفه را متقاعد کرد، به ویژه به لطف 300 کیلومتر خودمختاری واقعی.

ZOE در گزینش‌های گسترده‌ای از نسخه‌ها و موتورها موجود است و به مشتریان خود امکان انتخاب مدلی را ارائه می‌دهد که به بهترین وجه مناسب سبک زندگی آنها باشد. این یکی از دلایل اصلی موفقیت آن در چه خودرویی است؟ برای ششمین سال متوالی” توضیح وینسنت تورت، مدیر عامل رنو بریتانیا .

از سال 1978، چه ماشینی؟ خودروی سال یکی از موردانتظارترین خودروهای صنعت خودرو بریتانیا است. استیو هانتینگفورد، سردبیر What Car? و عضو هیئت داوران برجسته شده:

«دستاورد قابل توجهی که خودروی الکتریکی سال در سال 2017 انتخاب شد، با توجه به سرعت تغییر اوضاع در این بخش، دو سال بعد همچنان جذاب است. در طول تست های استقلال واقعی که ما انجام داده ایم، رنو ZOE حتی از بسیاری از رقبا در بخش های بالاتر پیشی گرفته است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: