رنو ZOE جدید: تحرک الکتریکی دوباره اختراع شد

از جسارت دوران جوانی تا پویایی دوران بزرگسالی، رنو ZOE جدید از نظر طراحی نیز به نقطه عطفی رسیده است. فرم های نرم نسل قبلی اکنون دارای ویژگی های متمایز تری هستند که باعث می شود خودرو در جاده ها متمایز شود و همچنین صندلی های بیشتری را فراهم می کند. طراحان گروه رنو توجه ویژه ای به پوشش داخلی با کیفیت، راحتی و ارگونومی آن داشته اند. یکی از موارد قابل توجه به New ZOE صفحه نمایش 10 اینچی راننده است – یک ویژگی منحصر به فرد که از همان ابتدا در دسترس است.

محدوده رانندگی و شارژ: ZOE بیشتر و بیشتر می شود

کیت مطبوعاتی کامل را کشف کنیدمنبع

با رنو EASY CONNECT، ZOE جدید به زندگی‌های متصل‌تر ما پاسخ می‌دهد. این سیستم چند رسانه ای جدید رنو EASY LINK و برنامه رنو MY را ترکیب می کند و طیف وسیعی از برنامه ها و خدمات را به رانندگان ارائه می دهد که برای همراهی آنها در طول فعالیت های روزانه طراحی شده اند.

رنو ZOE جدید دارای یک باتری ZE 50 است که برد آن را تا 390 کیلومتر در WLTP* می برد. اکنون شارژ سریع جریان مستقیم را نیز ارائه می‌کند، که علاوه بر گزینه‌های شارژ جریان متناوب در خانه یا خیابان موجود است.

لذت رانندگی: احساسات برقی

رنو ZOE جدید یک موتور قدرتمندتر 100 کیلوواتی، کاملا مناسب برای خطوط سریع، به جذابیت های ذاتی رانندگی الکتریکی، و همچنین یک حالت جدید که به ویژه برای رانندگی شهری سازگار است، اضافه می کند که امکان استفاده کمتر از پدال ترمز و همچنین بسیاری از وسایل کمکی رانندگی که برای راحتی و ایمنی طراحی شده اند.

رنو EASY CONNECT: تجربه ای ساده از ابتدا تا انتها

* محدوده رانندگی WLTP (رویه تست وسایل نقلیه سبک هماهنگ جهانی، چرخه استاندارد: 57٪ سفرهای شهری، 25٪ از سفرهای برون شهری، 18٪ از سفرهای بزرگراه)، برای نسخه ZOE Life. در مرحله تصویب است.

طراحی: یک شخصیت قاطع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: