رنو ZOE جدید: تحرک الکتریکی دوباره اختراع شد

طراحی: یک شخصیت قاطع

ZOE جدید با پیشنهاد رنو EASY CONNECT با زندگی‌های ما که به طور فزاینده‌ای در ارتباط است هماهنگ است. این سیستم چندرسانه ای جدید رنو EASY LINK و برنامه MY Renault را ترکیب می کند تا مجموعه ای از برنامه ها و خدمات را به راننده ارائه دهد که برای پشتیبانی از او در طول فعالیت های روزانه طراحی شده اند.

ZOE جدید از باتری ZE 50 بهره می برد که برد آن را تا 390 کیلومتر WLTP* افزایش می دهد. در عین حال، شارژ سریع در جریان مستقیم را باز می کند، که تمام امکانات شارژی را که قبلاً در خانه یا بزرگراه های عمومی در جریان متناوب ارائه شده است، تکمیل می کند.

لذت رانندگی: احساسات برقی

از گستاخی جوانی گرفته تا پویایی بزرگسالی، New ZOE از نظر طراحی نیز یک گام رو به جلو برداشته است. شکل‌های نرم نسل قبلی اکنون با خطوطی با شخصیت بسیار قاطع‌تر ترکیب شده‌اند که خودرو را در جاده می‌کارند و به آن زمین‌گیری بیشتری می‌دهند. در داخل، طراحان گروه رنو توجه ویژه ای به کیفیت پرداخت، راحتی و ارگونومی داشته اند. اشاره ویژه ای به صفحه نمایش راننده 10 اینچی موجود در سطح اول – یک ویژگی منحصر به فرد در این بخش.

استقلال و شارژ مجدد: ZOE همیشه فراتر می رود

* محدوده WLTP (رویه تست وسایل نقلیه سبک هماهنگ جهانی، چرخه استاندارد: 57٪ سفرهای شهری، 25٪ سفرهای حومه، 18٪ سفرهای بزرگراه)، برای نسخه ZOE Life. در دست تایید

کیت مطبوعاتی دیجیتال را کشف کنیدمنبع

ZOE جدید به جذابیت های ذاتی رانندگی الکتریکی یک موتور قدرتمندتر 100 کیلوواتی، شایسته یک خودروی جاده ای، اما همچنین یک حالت رانندگی جدید که مخصوصاً برای شهر مناسب است، و وسایل کمکی رانندگی متعددی که به راحتی و ایمنی اختصاص داده شده است، می افزاید.

Renault EASY CONNECT: یک تجربه ساده از انتها به انتها


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: