رومن دی فانته قبل از فینال کنترل را در دست می گیرد

در فینال اول، رومن دی فانته در ابتدا از بنوا ورلینده پیش افتاد. پولمن سقوط کرده سعی کرد به عقب برگردد، اما رهبر جدید با ایجاد مجدد شکاف برای پیروزی با برتری پنج ثانیه حفظ شد. در رأس رده بندی کلی قبل از رویداد، پیر پل بالتولو (Naudon Rallye Services) در مسابقات کلیو آیس تروفی و ​​در حالت دو چرخ محرک تا پرچم شطرنجی سوم شد. توماس مارتینز اسپانیایی (مسابقه برونت) در حالی که پیش از آرتور بوریون (مسابقه برونت)، اریک ساتور (محل سکونت در آندورا) و تیباود ریس (درایولند)، که پس از کناره گیری یوخن کلرهات (مسابقه Q-Grafix) به سمت عقب رفت، پیشی گرفت. دلایل

در فینال A، Mathieu Lannepoudenx در ابتدا مزیت قطب پوزیشن را حفظ کرد و سپس از بازگشت Nathael Naudon و Bernard Bathedou (موقعیت آندورا) رنج برد. علیرغم بحث های سخت روزافزون در پیست، بنیانگذار Naudon Rallye Services سرانجام در حلقه های نهایی پیشی گرفت و جلوتر از Mathieu Lannepoudenx پیروز شد. ماتیو لانپودنکس که ده ثانیه پس از پایان به دلیل مسئولیت خود در برخی حوادث جریمه شد، پس از برنارد باتهدو (آندورا ریسینگ) و جوردی پالومراس (درایولند) از بازیکنان تازه وارد عقب افتاد. کاتالان قبلا کوئن ورلینده (کیو گرافیکس ریسینگ) را پاک کرده بود، در حالی که پائولین دالماسو (نادون رالی خدمات) گشایش را روی آلیسون ویانو (کیو گرافیکس ریسینگ) یافت تا ششم شود و اولین قدم را به سمت بهترین زن در فینال بردارد. رده بندی کلی.

FINAL شدید در نمای

این سومین جلسه که در ارتفاع 2400 متری برگزار شد، مانند هر بار، مسیری متفاوت از Circuit du Pas de la Casa را ارائه داد. اگرچه Mathieu Lannepoudenx (مسابقه Brunet) در این مسیر 702 متری، در تمرین جلوتر از Benoît Verlinde، ماهرترین بود، اما از زمانی که این بلژیکی پس از راه افتادن در گروه اول در پیست، موقعیت قطب را به دست آورد، در مسابقات مقدماتی برعکس شد. با این حال، ماتیو لانه‌پودنکس با کسب حداکثر امتیاز در رده‌بندی متوسط، به لطف بهترین زمان خود در مجموع پنج دوری که جلوتر از رومن دی‌فانته و بنویت ورلینده شروع شد، انتقام خود را گرفت.

DI-FANTE و NAUDON به حمله می روند

طبقه بندی عمومی (دور 3/4)

 1. ROMAIN DI-FANTE – 103 امتیاز
 2. PIERRE PAUL BALTOLU – 95 امتیاز
 3. MATHIEU LANNEPOUDENX – 92 امتیاز
 4. بنوا ورلیند – 56 امتیاز
 5. PAULINE DALMASSO – 44 امتیاز
 6. برایان دوفاس – 41 امتیاز
 7. دیلان دوفاس – 34 امتیاز
 8. آرتور بوریون – 34 امتیاز
 9. ناتل نادون – 32 امتیاز
 10. کوئن ورلینده – 30 امتیاز
 11. فرناندو ناوارته – 23 امتیاز
 12. برنارد باثدو – 23 امتیاز
 13. گیلرمو میلان – 17 امتیاز
 14. جردی پالومراس – 15 امتیاز
 15. توماس مارتینز – 15 امتیاز
 16. MARKEL DE ZABALETA – 13 امتیاز
 17. پاتریک چیاپ – 13 امتیاز
 18. انریکه هرناندو – 12 امتیاز
 19. ALVARO LOBERA – 12 امتیاز
 20. جاناتان آرنولد – 8 امتیاز
 21. آلیسون ویانو – 8 امتیاز
 22. ERIC SAUTEUR – 8 امتیاز
 23. تیبا رایس – 6 امتیاز
 24. یوخن کلرهات – 0 امتیازمنبع

تنش در جریان ماقبل آخر مسابقات کلیو آیس تروفی یک درجه بالا رفت. رومن دی فانته (سرویس نادون رالی) که در یک رویداد پر حادثه در پیست با پیروزی در فینال B پیروز شد، پیش از مدیر تیمش، ناتائل ناودون (سرویس نادون رالی) و بنویت ورلینده بلژیکی (کیو گرافیکس ریسینگ) پیروز شد. قبل از آخرین دور تقویم، سه راننده همچنان می توانند عنوان افتتاحیه Clio Ice Trophy را داشته باشند.

دور 3 – طبقه بندی نهایی

 1. ROMAIN DI-FANTE – 38 امتیاز
 2. ناتل نادون – 32 امتیاز
 3. بنوا ورلیند – 29 امتیاز
 4. MATHIEU LANNEPOUDENX – 27 امتیاز
 5. PIERRE PAUL BALTOLU – 24 امتیاز
 6. برنارد باثدو – 23 امتیاز
 7. جردی پالومراس – 15 امتیاز
 8. توماس مارتینز – 15 امتیاز
 9. آرتور بوریون – 14 امتیاز
 10. کوئن ورلینده – 10 امتیاز
 11. PAULINE DALMASSO – 9 امتیاز
 12. آلیسون ویانو – 8 امتیاز
 13. ERIC SAUTEUR – 8 امتیاز
 14. تیبا رایس – 6 امتیاز
 15. یوخن کلرهات – 0 امتیاز

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید یا به clioally.com مراجعه کنید.

پس از یک هفته استراحت، Clio Ice Trophy حقوق خود را از روز شنبه با برگزاری مرحله سوم فصل به عنوان بخشی از Crèdit Andorrà GSeries از سر گرفت. این رشته بار دیگر محبوبیت روزافزون خود را با ثبت رکورد پانزده رقیب به لطف ورود چندین قهرمان از دنیای جام کلیو، مسابقات رالی و پیشینه های دیگر نشان داد.

ورلیند روی اسکرچ، لانپودنکس در مورد منظم بودن

رومن دی فانته:

رومن دی فانته با موفقیت دومین موفقیت خود در این فصل، قبل از فینال که برای شنبه 5 فوریه برنامه ریزی شده است، کنترل کلیو آیس تروفی را در دست می گیرد. نیکوا هشت امتیاز از پیر پل بالتولو و یازده امتیاز از ماتیو لانپودنکس جلوتر است، تنها دو رقیب که اکنون می توانند او را از عنوان قهرمانی محروم کنند. در همان زمان، Clios همچنان به انحصار مقام های اول در مسابقات قهرمانی دو چرخ متحرک Crèdit Andorrà GSeries ادامه می دهد و تاج نیز بین این سه مدعی در هفته آینده تعیین می شود.

بعد از این دور احساسات من کمی در هم آمیخته است. مقدماتی سخت تر از همیشه بود. این نشان می دهد که سطح در حال متعادل شدن است و با ورود رقبای با فرهنگ تماس بیشتر از بقیه ما که از رالی آمده ایم، رقابتی تر و بیشتر می شود. همه چیز در فینال من با یک سبقت بسیار تمیز از بنوا به خوبی پیش رفت و از او به خاطر اخلاق ورزشی اش در این اقدام تشکر می کنم. مبارزه در فینال دوم به نفع من انجام شد، اما برای قدردانی کامل از این پیروزی کمی مشکل دارم که به من اجازه می‌دهد در رده‌بندی عمومی مجدداً برتری پیدا کنم. من نباید شنبه آینده حضور داشته باشم، اما به لطف کشف یک رشته جدید و احساسات جدید با Clio Rally5، یک تجربه عالی و لذت بسیار به یاد دارم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: