رونمایی از دوچرخه برقی Matter با گیربکس 4 سرعته، برد 150 کیلومتر


استارت آپ مستقر در احمدآباد؛ Matter Energy اولین دوچرخه برقی خود را با بسیاری از ویژگی های اولیه معرفی کرد. دوچرخه برقی جدید Matter دارای چندین ویژگی اول در بخش مانند گیربکس 4 سرعته و ABS است. این موتورسیکلت الکتریکی جدید که ادعا می شود بردی تا 150 کیلومتر را ارائه می دهد، در مقابل تورک کریتوس R و اوبن رور قرار می گیرد.

رزرو دوچرخه الکتریکی جدید در سه ماهه اول سال 2023 آغاز خواهد شد. تحویل از آوریل 2023 برنامه ریزی شده است. این موتورسیکلت جدید در 3 نوع عرضه خواهد شد که قرار است در نمایشگاه اتو 2023 راه اندازی شود.

مشخصات دوچرخه برقی Matter

دوچرخه برقی مهم

موتورسیکلت الکتریکی جدید مجهز به باتری 5.0 کیلووات ساعتی خنک‌کننده مایع با درجه IP67 است. این باتری را می توان با استفاده از یک سوکت معمولی خانگی 5A شارژ کرد و در عرض 5 ساعت به شارژ کامل رسید. گفته می شود این موتور 10.5 کیلووات و گشتاور 520 نیوتن متری در چرخ عقب ارائه می کند. گشتاور به طور قابل توجهی بالاتر است و در دو چرخ برقی معمول نیست.

خبر مهم این است که این اولین موتورسیکلت الکتریکی است که با گیربکس 4 سرعته معمولی عرضه می شود. علاوه بر این، دوچرخه برقی مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) دو کاناله است.

جزئیات موتور سیکلت الکتریکی مهم است

دوچرخه برقی جدید دارای ویژگی هایی مانند LCD 7 اینچی سازگار با لمس با ناوبری گام به گام، هشدارهای اعلان و پخش موسیقی است. این ویژگی‌ها از طریق دکمه‌های روی تابلوی فرمان قابل دسترسی هستند. همچنین از به روز رسانی OTA (Over The Air) پشتیبانی می کند.

دوچرخه برقی بدون کلید کار می کند و دارای جا کلیدی است. این موتورسیکلت دارای یک شارژر برد و یک جعبه دستکش کوچک 5 لیتری با سوکت شارژ روی مخزن است. یک برنامه تلفن هوشمند اختصاصی وجود دارد که به مشتریان امکان می دهد چندین اطلاعات مانند تشخیص سرقت، وضعیت شارژ و آمار سواری را مشاهده کنند. مشابه دوچرخه‌های دو چرخ برقی معمولی، دوچرخه برقی از کمک پارک پشتیبانی می‌کند.

دوچرخه برقی Matter یک بازی خیابانی برهنه است و طراحی جمع و جور دارد. این موتورسیکلت دارای سیستم روشنایی LED، نشانگرهای لغو خودکار، صندلی‌های تقسیم‌شده، ریل دستگیره‌ای تقسیم‌شده، دسته‌گیر و غیره است. این موتورسیکلت در 4 رنگ دو رنگ – خاکستری و نئون، آبی و طلایی، مشکی و طلایی و قرمز و سیاه و سفید.


رونمایی از دوچرخه برقی Matter با گیربکس 4 سرعته، برد 150 کیلومتر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: