رویال انفیلد با «هنر موتورسواری» وارد عرصه NFT شد


رویال انفیلد راه اندازی NFT های خود را با ده اثر هنری برنده از برنامه “هنر موتورسواری” خود اعلام کرده است. در حالی که هنر بخشی ذاتی از فرهنگ سلطنتی انفیلد بوده است که در آن موتورسواری شکلی از بیان خود است، “هنر موتورسواری” به خودی خود به یک جنبش تبدیل شده است. رویال انفیلد اکنون با معرفی یک مجموعه انحصاری NFT آماده است تا #ArtofMotorcycling را جهانی کند.

هنر موتورسواری به عنوان یک پلت فرم، سواران و غیرسواران را قادر می سازد تا عشق خود را به موتورسواری مشخص کنند. ده NFT انحصاری از طرح‌های برنده دو فصل گذشته به عنوان NFT معرفی می‌شوند تا جامعه سوارکاری را تشویق کنند تا جامعه سوارکاری را برای بیان هنر خود در سطح جهانی از طریق یک رسانه دیجیتال تشویق کنند.

قیمت شکارچی رویال انفایلد

صحبت در مورد این کمپین منحصر به فرد، پونیت سود، رئیس جهانی تجارت پوشاک در رویال انفیلد گفت «هنر موتورسواری قصد دارد به طراحان، هنرمندان، تصویرگران و علاقه مندان به موتورسواری بستری بدهد تا عشق خود را به موتورسواری نشان دهند. ما بسیار مفتخریم که این را به سطح بعدی در فضای دیجیتال برسانیم، همانطور که راه اندازی اولین NFT های رویال انفیلد را برای تشویق این مقیاس جامعه همیشه در حال رشد به ارتفاعات جدید اعلام می کنیم. با این راه اندازی، هنر ایجاد شده توسط جامعه ما اکنون می تواند در سطح جهانی قدردانی شود. اولین مجموعه NFT ما دارای آثار هنری برنده از دو فصل گذشته هنر موتورسواری خواهد بود که درآمد حاصل از فروش آن مستقیماً به دست هنرمندان می‌رسد.

رویال انفیلد ده محصول کلکسیونی دیجیتال را با قیمت هر کدام 15000 روپیه در یک بازار NFT مبتنی بر اتریوم فهرست خواهد کرد. ‘پایه’ که یک است پلت فرم مورد اعتماد جهانی NFTها برای هر کسی در سراسر جهان قابل دسترسی است و ثبت نام را در این پلتفرم ارسال می کند.


رویال انفیلد با «هنر موتورسواری» وارد عرصه NFT شد
منبع