رویال انفیلد در حال آماده سازی 2 موتور سیکلت جدید 350 سی سی


رویال انفیلد در حال آماده شدن برای راه اندازی Super Meteor 650 جدید است که اخیراً در Rider Mania 2022 برای مخاطبان هندی به نمایش گذاشته شده است. موتورسیکلت جدید 650 سی سی قرار است در ژانویه 2023 در بازار ما عرضه شود. طبق گزارش ها، این شرکت در حال کار بر روی آن است. 5 موتور سیکلت جدید 450 سی سی و چندین موتور سیکلت 650 سی سی برای هند و همچنین بازارهای جهانی. این موتورسیکلت ها به RE کمک می کنند تا خود را به عنوان یک سازنده دوچرخه ممتاز قرار دهد. با این حال، این شرکت دوچرخه های 350 سی سی بیشتری را برای تولید حجم معرفی خواهد کرد.

رویال انفیلد اخیراً موتورسیکلت جدید Hunter 350 را بر اساس معماری جدید 350 سی سی “J” روانه بازار کرده است. این پلت فرم در ابتدا با دوچرخه جدید Meteor 350 Cruiser معرفی شد. در واقع، پرفروش ترین موتورسیکلت این برند، کلاسیک 350 جدید نیز بر اساس معماری جدید J طراحی و توسعه یافته است. رویال انفیلد به زودی با معرفی دو موتورسیکلت جدید در بازار، محدوده موتورسیکلت 350 سی سی خود را افزایش خواهد داد.

RE Bullet 350 جدید

رویال انفیلد آزمایش آن را آغاز کرده است نسل جدید Bullet 350 در جاده های هند در واقع، Bullet جدید با قطعات بدنه آماده تولید قبلاً در اینترنت به بیرون درز کرده است. نه فقط Bullet 350 جدید، رویال انفیلد نیز هست کار بر روی یک Bobber جدید 350cc بر اساس موتور سیکلت کلاسیک. این موتورسیکلت در مقابل جاوا پراک و جاوا 42 بابر قرار خواهد گرفت.

با صحبت در مورد Bullet 350 جدید، موتورسیکلت جدید طراحی اصلی با ویژگی های مدرن را حفظ خواهد کرد. این خودرو دارای رنگ کرومی در اطراف چراغ جلو، آینه‌های دید عقب و چراغ‌های عقب است. این خودرو دارای صندلی تک تکه با پشتیبانی بهتر از کمر، مخزن سوخت قطره‌شکن، فرمان تخت، چرخ‌های سیمی و قوطی اگزوز یک طرفه خواهد بود.

Bobber دارای طرح تک صندلی با صندلی سواری کنسول، فرمان برآمده، چرخ سیمی، لوله اگزوز بلند و کاپوت کوچک روی چراغ جلو است. این موتورسیکلت دارای یک چراغ عقب با سبک متفاوت خواهد بود تا با کلاسیک 350 اصلی متفاوت به نظر برسد.

نسل جدید RE Bullet 350 & Bobber از یک موتور 346 سی سی تک سیلندر خنک کننده هوا بهره می برد که به Meteor نیرو می دهد. این موتور که با یک جعبه دنده 5 سرعته جفت می شود، 20.2 اسب بخار قدرت و 27 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتورسیکلت ها دارای شاخک های تلسکوپی معمولی در جلو و کمک فنرهای دوگانه در عقب خواهند بود. برای ترمز، دوچرخه ها به ترتیب دارای ترمز دیسکی جلو و عقب و درام خواهند بود. ABS تک کاناله به صورت استاندارد عرضه خواهد شد.


رویال انفیلد در حال آماده سازی 2 موتور سیکلت جدید 350 سی سی – جزئیات بیشتر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: