رویال انفیلد در حال توسعه کافه مسابقه 450 سی سی


رویال انفیلد در حال آماده سازی طیف جدیدی از موتورسیکلت های مبتنی بر پلت فرم های 350 سی سی و 650 سی سی است. علاوه بر آن، RE یک پلت فرم جدید 450 سی سی را نیز معرفی خواهد کرد که زیربنای هیمالیا 450 جدید خواهد بود. یک اسکرام 450 جدید مبتنی بر هیمالیا نیز در بازار ما معرفی خواهد شد.

رویال انفیلد همچنین در حال کار بر روی یک Cafe Racer جدید 450 سی سی است که بر اساس Scram 450 یا رودستر جدید 450cc ساخته خواهد شد. سند رسمی نشان می‌دهد که Cafe Racer دارای یک بیکینی و روپوش صندلی عقب است. به جای چرخ های سیمی، این موتورسیکلت دارای چرخ های آلیاژی است که در لاستیک های بدون تیوب پیچیده شده اند. رویال انفیلد کافه ریسر جدید با یک دسته به سبک گیره دار برای وضعیت صندلی اسپرت ارائه می شود.

دوچرخه های آینده رویال انفیلد 450 سی سی

رویال انفیلد کافه ریسر جدید از یک موتور 450 سی سی تک سیلندر خنک کننده مایع بهره می برد که همچنین هیمالیا 450 و اسکرام 450 آینده را تامین می کند. این موتور احتمالاً حدود 40 اسب بخار حداکثر قدرت و حداکثر گشتاور تولید می کند. 45 نیوتن متر انتظار می رود که موتور Cafe Racer قدرت و گشتاور مشابهی را ارائه دهد. با این حال، موتور را می توان به گونه ای تنظیم کرد که نیاز یک کافه مسابقه را برآورده کند. این موتورسیکلت احتمالاً دارای دوشاخه های جلو وارونه و تک شوک عقب است. Cafe Racer جدید دارای ترمزهای دیسکی در هر دو چرخ به همراه ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) خواهد بود.

رویال انفیلد برای اولین بار Himalayan 450 جدید را در سال 2023 راه اندازی خواهد کرد. قبل از ماجراجویی جدید، این شرکت به معرفی Super Meteor 650 جدید و نسل جدید Bullet 350. RE همچنین در حال کار بر روی یک Bobber جدید 350cc بر اساس کلاسیک 350 جدید است. علاوه بر Super Meteor 650، طبق گزارش ها، این شرکت در حال توسعه 5 موتورسیکلت 650cc دیگر برای هند و همچنین بازارهای جهانی است.

منبع تصویر


رویال انفیلد در حال توسعه کافه مسابقه 450 سی سی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: