رویال انفیلد هانتر 350 – ارزان ترین دوچرخه RE که به زودی عرضه می شود


رویال انفیلد هانتر 350، رودستر جدید سازنده خودروهای دو چرخ مستقر در چنای، در ماه آگوست آماده عرضه به جاده ها است. رویداد سواری رسانه ای آن قرار است از 4 آغاز شودهفتم مرداد. ما قبلاً تصاویر و ویدیوهای جاسوسی متعددی از دوچرخه دیده ایم. در مورد موتور خود صحبت کنیم، RE Hunter 350 جدید از همان موتور 349 سی سی تک سیلندر هوا خنک استفاده می کند که در Meteor انجام وظیفه می کند.

این موتور که با یک گیربکس 5 سرعته دستی جفت می شود، حداکثر قدرت 20.2 اسب بخار و 27 نیوتن متر گشتاور را تولید می کند. این دوچرخه دارای گیربکس 6 سرعته خواهد بود. رویال انفیلد ممکن است موتور خود را مجدداً تغییر دهد تا اگزوز اسپرت تری به آن بدهد. وظایف ترمز توسط ترمزهای دیسکی جلو و عقب انجام می شود که بیشتر توسط ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) کمک خواهد کرد. این خودرو دارای شاخک های تلسکوپی معمولی در جلو و دو کمک فنر در عقب خواهد بود.

عقب RE Hunter 350 Spied

علاوه بر موتور و مکانیسم های دیگر، رویال انفیلد هانتر 350 آینده عناصر و ویژگی های طراحی خود را با Meteor به اشتراک خواهد گذاشت. شاسی گهواره ای دوتایی را پشتیبانی می کند و چراغ جلو و چرخ های آلیاژی Y شکل را حمل می کند. کنسول ساز دوقلو نیز از RE Meteor 350 قرض گرفته خواهد شد. خواندن – Royal Enfield Shotgun 650 – صندلی های تقسیم شده، کنسول نیمه دیجیتالی، Tripper Nav

چیزی که آن را از برادر 350 سی سی خود متمایز می کند بازوی چرخشی کوچکتر و کوتاهتر، مخزن با طراحی متفاوت، صندلی تک تکه، دستگیره ها، گلگیرها، چراغ های عقب و سیستم تعلیق عقب جدید است. این دوچرخه‌ساز لوازم جانبی متعددی را با RE Hunter 350 ارائه می‌کند، مانند یک صفحه نمایش، یک جعبه جانبی پلاستیکی و یک پشتی شبیه به Meteor.

از نظر قیمت، رویال انفیلد هانتر 350 جدید به عنوان مقرون به صرفه ترین موتورسیکلت RE در کشور گزارش شده است. هزینه آن بین 1.3 لک تا 1.4 لک برآورد شده است. در صورت عرضه در این بازه قیمتی، هانتر حدود 10000 روپیه ارزان تر از رویال انفیلد گلوله خواهد بود. خط مدل این دوچرخه در دو نوع ارائه خواهد شد.

منبع تصویر جاسوسی


رویال انفیلد هانتر 350 – ارزان ترین دوچرخه RE که به زودی عرضه می شود
منبع