رویال انفیلد هیمالیا 3 رنگ جدید دریافت می کند – لیست قیمت


رویال انفیلد هیمالیا را در سه رنگ جدید به نام‌های Dune Brown، Glacial Blue و Sleet Black معرفی کرده است. مدل های رنگی جدید به ترتیب 2.22 میلیون، 2.23 میلیون و 2.23 میلیون روپیه قیمت گذاری شده اند. این دوچرخه همچنین در رنگ های خاکستری شنی و مشکی گرانیتی موجود است که به ترتیب 2.15 لک و 2.23 لک قیمت دارند. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد. وارسی – رویال انفیلد دوچرخه برقی 1st Clear Image Out

طرح رنگ جدید را می توان در مخزن سوخت، منقار جلو، قفسه جلو، پانل های جانبی و محافظ گلی عقب رویال انفیلد هیمالیا مشاهده کرد.

قیمت رویال انفیلد هیمالیا

گونه نمایشگاه سابق
خاکستری شنی 2.15 میلیون روپیه
Dune Brown (جدید) 2.22 میلیون روپیه
آبی یخی (جدید)، مشکی برفک (جدید)، مشکی گرانیتی 2.23 میلیون روپیه
براون هیمالیا رویال انفیلد جدید

هیچ تغییری در طراحی و مکانیکی روی دوچرخه ایجاد نشده است. رویال انفیلد هیمالیا قدرت را از یک موتور 411 سی سی هوا خنک و SOHC می گیرد که حداکثر قدرت 24.3 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 32 نیوتن متر در 4000 تا 4500 دور در دقیقه را ارائه می دهد. این دوچرخه دارای گیربکس 5 سرعته مش ثابت است.

RE Himalayan دارای ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) در عقب است که امکان سر خوردن دوچرخه را در حین رانندگی خارج از جاده فراهم می کند. فاصله آن از زمین 220 میلی متر است. RE Himalayan یک دسته ابزار دیجی آنالوگ با سیستم ناوبری Tripper، سوئیچ لامپ خطر و چراغ هشدار خطر ارائه می دهد.

رویال انفیلد جدید مشکی هیمالیا

B Govindarajan، مدیر اجرایی رویال انفیلد، در مورد عرضه رنگ‌های جدید گفت: «رویال انفیلد هیمالیا که در سال 2016 راه اندازی شد، یک موتورسیکلت با عملکرد درخشان در مجموعه ما بوده است. هیمالیا که از دهه‌ها تجربه سواری در کوهستان و هزاران کیلومتر پیمودن برخی از سخت‌ترین زمین‌ها توسعه و طراحی شده است، بدون شک بخش جدیدی از تورهای ماجراجویی در دسترس را برای سوارکاران در سراسر جهان ایجاد کرده است. هیمالیا یک موتورسیکلت ساده، همه‌کاره و همه‌جانبه، با میلیون‌ها علاقه‌مند به ماجراجویی طنین‌اندازی خوبی داشته و علاقه‌مندان جدیدی را وارد جامعه رویال انفیلد کرده است. عملکرد قابل اعتماد و ثابت هیمالیا همراه با معرفی این رنگ های جدید الهام گرفته از زمین قطعاً رنگ بیشتری را به هر ماجراجویی اضافه می کند.


رویال انفیلد هیمالیا 3 رنگ جدید دریافت می کند – لیست قیمت
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: