رویو و آبلا در والنسیا پیروزی مشترک دارند

تست جمعی 1 – تست جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – مقدماتی 2 – شبکه شروع – مسابقه 2 – جام کلیو اسپانیامنبع

مرحله بعدی کلیو کاپ اسپانیا پاییز امسال در پیست پل ریکارد برگزار خواهد شد. با این حال، برخی از رقبا در این هفته به عنوان بخشی از جلسه میزبانی از Clio Cup اروپا، Clio Cup فرانسه و Clio Cup اروپای شرقی، پشت فرمان خواهند بود. برای بازگشت کلیو کاپ به مسیر میزبان گرندپری هلند چهل خودرو پیش بینی می شود.

چهارم، الکس لاهوز از فابین جولیا جلوتر بود و در جام رانندگان آقایان پس از برتری بر خاویر سیکوندز در دور ششم پیروز شد. در نهایت آدریان شیمپف پس از یک پنالتی در رده ششم قرار گرفت و از هوگو هرناندز تازه کار (کوتاوتو موتور اسپورت)، امره کان اونال (تیم VRT) و لیدیا سمپره (تیم VRT) در ده برتری که توسط خاویر سیکوندز تکمیل شد، پیشی گرفت.

مسابقه 2: آبلای غیر قابل لمس

نیکو آبلا که پس از افزایش شکاف در تعقیب‌کنندگانش، کمی نگران بود، در حالی که الکس رویو فشار فزاینده‌ای از سوی رقبای خود را احساس می‌کرد، باز شد. این بازیکن اسپانیایی در دور نهم استراحت کرد، اما وقتی برادران شیمپف از جوردی پالومراس سبقت گرفتند و سه دور بعد با الکس لاهوز درگیر شد.

چلنجر نیکو آبلا در نهایت بدون هیچ چالش احتمالی پیش از الکس رویو برنده شد. بنابراین الکس لاهوز رتبه چهارم را به ارث برد و پس از آن فابین جولیا راننده جنتلمن و هوگو هرناندز به رتبه پنجم و ششم ارتقا یافتند و پس از یک پنالتی به دلیل رعایت نکردن محدودیت های پیست اعمال شده برای جوردی پالومراس به رتبه های پنجم و ششم ارتقا یافتند. خاویر سیکوندز، امره کان اونال و لیدیا سمپره به ترتیب ده نفر اول را تکمیل کردند.

در همان زمان، الکس رویو برای کنترل مسابقه فاصله را بیشتر کرد در حالی که دو پله دیگر سکو چندین پیچ را تجربه کردند. در اسپرینت نهایی، نیکو آبلا به حمله به جوردی پالومراس بازگشت، اما آلخاندرو شیمپف وارد مبارزه شد و از دو مرد پیشی گرفت در حالی که برادر دوقلویش آدریان شیمپف (کوتاوتو موتوراسپورت) بین نیکو آبلا و جوردی پالومراس قرار گرفت. با این حال، طبقه بندی پس از پایان ناراحت شد. اگر الکس رویو اول می ماند، جام کلیو آلخاندرو شیمپف دو کیلوگرم کمتر از وزن قانونی وزنه می شد و محروم می شد. نیکو آبلا که به مقام دوم ارتقاء یافت، این موقعیت و قهرمانی در جام چلنجرز را به جوردی پالومراس به دلیل رعایت نکردن محدودیت های پیست جریمه واگذار کرد.

از همان ابتدا، نیکو آبلا پیشتاز شد در حالی که جوردی پالومراس و الکس رویو از بلند شدن کند پولمن استفاده کردند و زیر چشم دوقلوهای شیمپف از او سبقت گرفتند. سلسله مراتب به سرعت در حال تغییر بود زیرا الکس رویو مقام دوم را از جوردی پالومراس ربود، اما پاسخ حریف او برای رهبر خوشحال کننده بود. درگیری بین الکس لاهوز، آدریان شیمپف و الخاندرو شیمپف نیز در جریان بود که در دور سوم قبل از تماس دو رقیبش از این برتری استفاده کردند.

مرحله ششم تقویم که در پیست ریکاردو تورمو در والنسیا برگزار شد، عمدتاً برای قهرمانان کلیو کاپ اسپانیا در نظر گرفته شده بود، که از آزمایش‌های جمعی تحت سلطه الکس لاهوز (کوتاوتو موتوراسپرت) حضور داشتند.

دوره 1: ROYO IN PATTERN

صبح روز یکشنبه، الکس لاهوز با گرفتن قطب در برابر نیکو آبلا و جوردی پالومراس، دوباره نقش های اصلی را به دست آورد. برنده روز قبل، الکس رویو به جایگاه چهارم جدول پیش از فابین جولیا رفت.

وقتی چراغ ها خاموش شد، الکس رویو برتری را حفظ کرد در حالی که جوردی پالومراس و نیکلاس آبلا شروعی عالی برای سبقت گرفتن از الکس لاهوز داشتند. این کوارتت پیشرو به سرعت از بقیه میدان به رهبری خاویر سیکوندز فرار کرد و توسط تعقیب کنندگانش مورد آزار و اذیت قرار گرفت تا اینکه الخاندرو شیمپف (کوتاوتو موتور اسپورت) در دور دوم دروازه را پیدا کرد.

مناظره ها از قسمت چهارم متحرک شدند. الکس لاهوز مقام سوم را از نیکو آبلا ربود و دو دور بعد دوباره به جوردی پالومراس ضربه زد. نیکو آبلا، با این حال، از این دومین دوئل سخت استفاده کرد و سعی کرد دوباره مالکیت خود را به دست آورد و این سه راننده در موارد متعدد جای خود را عوض کردند. جوردی پالومراس در نهایت جلو افتاد در حالی که الکس لاهوز پس از تماس با نیکو آبلا چرخید.

با پیروزی و کسب مقام دوم در والنسیا، الکس رویو کمی برتری خود را در صدر جام کلیو اسپانیا افزایش داد و اکنون با برتری بیست امتیازی نسبت به تعقیب کنندگان خود به رهبری نیکو آبلا، رهبر چلنجرز کاپ، پیش از جوردی پالومراس و الکس لاهوز. در جام رانندگان آقایان، فابین جولیا پس از پیروزی در شش مسابقه اول فصل در جام کلیو اسپانیا، بیش از پنجاه امتیاز نسبت به خواکین رودریگو دارد.

رهبر رده بندی عمومی، الکس رویو با تسلط بر اولین مرحله مقدماتی علیرغم تلاش های الکس لاهوز، که در پنج هزارم ثانیه از موقعیت قطبی شکست خورد، دوباره قدرت را به دست آورد. نیکو آبلا و جوردی پالومراس (تیم VRT) بالاتر از راننده جنتلمن خاویر سیکوندز (تیم VRT) ردیف دوم جدول را اشغال کردند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: