رویو و آبلا در والنسیا پیروزی مشترک دارند

صبح یکشنبه، الکس لاهوز پیش از نیکو آبلا و جوردی پالومراس، قطب را به دست آورد. الکس رویو، برنده مسابقه شنبه، چهارمین مسابقه را از فابین جولیا کسب کرد.

پیست ریکاردو تورمو میزبان دور ششم فصل بود و در این میدان عمدتاً رقبای اسپانیایی کلیو کاپ حضور داشتند که مسابقه آخر هفته خود را با آزمایشات دسته جمعی به رهبری الکس لاهوز (کوتاوتو موتوراسپرت) آغاز کردند.

مسابقه 1: ROYO تسلط دارد

رهبر رده بندی عمومی، الکس رویو علیرغم تلاش های الکس لاهوز، که 0.005 ثانیه کمتر از قهرمانی در قطب فاصله داشت، در اولین جلسه مقدماتی تسلط داشت. نیکو آبلا و جوردی پالومراس (تیم VRT) بالاتر از راننده جنتلمن خاویر سیکوندز (تیم VRT) به مقام سوم و چهارم رسیدند.

در همین حال، الکس رویو برتری خود را برای کنترل مسابقه افزایش داد زیرا مقام دوم و سوم تنها پس از پرچم شطرنجی مشخص نشد. در دورهای پایانی، نیکو آبلا دوباره به جوردی پالومراس حمله کرد که الخاندرو شیمپف به مبارزه پیوست و از هموطنانش پیشی گرفت. برادر دوقلوی او آدریان شیمپف (Cotauto Motorsport) قبل از تغییراتی بعد از مسابقه بین نیکو آبلا و جوردی پالومراس قرار گرفت. در حالی که رویو برد خود را حفظ کرد، جام کلیو آلخاندرو شیمپف دو کیلوگرم کم وزن بود و محروم شد. نیکو آبلا مقام دوم را به ارث برد اما پس از آن این موقعیت و قهرمانی در جام چلنجر را به جوردی پالومراس به دلیل رعایت نکردن محدودیت های پیست پنج ثانیه پنالتی از دست داد.

نیکو آبلا پس از ایجاد شکاف در زمین بدون چالش بود، در حالی که الکس رویو احساس می کرد فشار رقبای خود در حال افزایش است. این بازیکن اسپانیایی در دور نهم وقتی برادران شیمپف از جوردی پالومراس عبور کردند که سه دور بعد با الکس لاهوز برخورد کرد، استراحت کرد.

در شروع، نیکو آبلا پیشتاز شد در حالی که جوردی پالومراس و الکس رویو از استارت آهسته پولمن استفاده کردند و در حالی که دوقلوهای شیمپف به آن نگاه می کردند، موقعیت هایی را به دست آوردند. ترتیب به سرعت تغییر کرد زیرا الکس رویو از جوردی پالومراس برای مقام دوم عبور کرد، اما پاسخ رقیب او خبر خوشایندی برای رهبر بود. مبارزه بین الکس لاهوز، آدریان شیمپف و الخاندرو شیمپف نیز در جریان بود، که در دور سوم قبل از اینکه دو رقیبش درگیر شوند، به برتری رسیدند.

الکس لاهوز پیش از فابین جولیا، که پس از برتری بر خاویر سیکوندز در دور ششم، جام رانندگان جنتلمن را برد، چهارم شد. آدریان شیمپف، بالاتر از هوگو هرناندز تازه وارد (کوتاوتو موتوراسپرت)، امره کان اونال (تیم VRT) و لیدیا سمپره (تیم VRT) در رده ششم قرار گرفت که توسط خاویر سیکوندز تکمیل شد.

مسابقه 2: آبلا در یک لیگ مخصوص به خودش

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – مقدماتی 2 – شبکه شروع – مسابقه 2 – جام کلیو اسپانیامنبع دیدار بعدی کلیو کاپ اسپانیا پاییز امسال در پیست پل ریکارد برگزار خواهد شد. با این حال، برخی از رقبا در این هفته به عنوان بخشی از یک جلسه میزبانی از Clio Cup اروپا، Clio Cup فرانسه و Clio Cup اروپای شرقی، پشت فرمان خواهند بود. چهل خودرو در بازگشت جام کلیو به محل برگزاری گرندپری هلند با هم مبارزه خواهند کرد.

رقیب نیکو آبلا در نهایت با وجود تلاش‌های الخاندرو شیمپف پس از بازنشستگی دوقلویش در ابتدای دور آخر، بدون رقیب از الکس رویو برد. الکس لاهوز رتبه چهارم را به ارث برد و پس از آن جنتلمن راننده فابین جولیا و هوگو هرناندز قرار گرفتند که پس از جریمه شدن جوردی پالومراس به دلیل محدودیت های پیست به رتبه های پنجم و ششم ارتقا یافتند. خاویر سیکوندز، امره کان اونال و لیدیا سمپره ده نفر برتر را تکمیل کردند.

نبرد در دور چهارم شدت گرفت. الکس لاهوز مقام سوم را از نیکو آبلا گرفت و دو دور بعد همین کار را برای جوردی پالومراس انجام داد. نیکو آبلا از این دوئل دوم برای بازپس گیری موقعیت خود استفاده کرد و سه راننده چندین بار جای خود را عوض کردند. جوردی پالومراس بالاخره دست بالا را گرفت در حالی که الکس لاهوز پس از تماس با نیکو آبلا چرخید.

الکس رویو با یک برد و مقام دوم در والنسیا کمی برتری خود را در کلیو کاپ اسپانیا افزایش داد. او اکنون 20 امتیاز برتری نسبت به تعقیب کنندگانش به رهبری نیکو آبلا، رهبر چلنجرز کاپ پیش از جوردی پالومراس و الکس لاهوز دارد. در جام رانندگان آقایان، فابین جولیا اکنون بیش از 50 امتیاز از خواکین رودریگو پس از کسب ششمین پیروزی خود در این فصل در مسابقات کلیو کاپ اسپانیا، برتری دارد.

وقتی چراغ ها خاموش شد، الکس رویو برتری خود را حفظ کرد در حالی که جوردی پالومراس و نیکلاس آبلا شروع های چشمگیری داشتند تا از الکس لاهوز عبور کنند. این کوارتت پیشرو به سرعت از بقیه میدان به رهبری خاویر سیکوئندز فرار کرد که توسط تعقیب‌کنندگانش آزار می‌داد تا اینکه آلخاندرو شیمپف (کوتاوتو موتوراسپرت) در دور دوم باز شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: