رکوردشکنی آئودی RS3 مدل 2025

شرکت بام‌و، از یک سال پیش، کم‌کم‌ترین رکورد سریع‌ترین خودروی کامپکت در پیست نوربورگ‌رینگ را ثبت کرد. خودرو M2 با رانندگی Jorg Weidinger تایم 7 دقیقه و 38.71 ثانیه را رقم زد. اما اکنون این رکورد از بین رفته و به تازگی رشد در جهن سبز ثبت شده است.

آئودی RS3 مدل 2025، هنوز به طور رسمی رونمایی نشده و با پوشش استاری در پیست نوربورگ‌رینگ حضور یافت. این خودروی کامپکت جدید تایم 7 دقیقه و 33.12 را ثبت کرد که بیش از 5 ثانیه سریعتر از M2 است. این سدان با رانندگی Frank Stippler و تایرهای نیمه اسلیک P Zero Trofeo R از پیرلی رکورد جدید را ثبت کند.

رکوردشکنی آئودی RS3 مدل 2025

این خودروهای ویژگی هایی مانند ترمز سرامیکی، سیستم تعلیق تطبیقی ​​و شاسی اصلاح شده است. این خودرو نسخه بازار اروپا بوده است و بنابراین از نسخه کم توان‌تر پیشرانه 2.5 TFSI بهره‌برداری می‌شود. این پیشرانه 5 سیلندر خطی توربوشارژ، 395 اسب‌بخار قدرت دارد.

سباستین گرام، رئیس آئودی اسپرت، در ماه مه 2023 اظهار کرد که آن‌ها این پیشرانه 5 سیلندر را خواهند داد. نسخه پرفورمنس RS3 نیز در دسترس خواهد بود، که سریع‌تر است و صندلی‌های اسپرت یکپارچه دارد.

رکوردشکنی آئودی RS3 مدل 2025

نسخه‌ای که وی به آن اشاره کرد، نسخه‌ای محدود است که در بازار آمریکا عرضه نمی‌شود. این نسخه 401 اسب‌بخار قدرت دارد و مشابه نسخه ویژه بازار آمریکاست. نسخه‌های سریع‌تر از RS3 ممکن است در سال‌های آینده عرضه شوند. آئودی همچنین اشاره کرده است که با توجه به قوانین سختگیرانه آلایندگی، این پیشرانه 5 سیلندر عمر زیادی خواهد داشت.

احتمالا تا چند هفته آینده آئودی رسما این مدل را رونمایی خواهد کرد و پوشش‌های استاری را حذف می‌کند. اولین نسخه های این محصول در ماه اکتبر وارد نمایندگی ها خواهند شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/3c4uxrdu


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: