زمان فینال بزرگ است


پس از سیزده دیداری که با سرعت تمام در سراسر اروپا برگزار شد، رقبای این هفته دوباره در پیست بارسلونا-کاتالونیا برای نتیجه عالی فصل با هم دیدار کردند. سهام؟ عناوین عالی در کلیو کاپ اروپا، کلیو کاپ اسپانیا و کلیو کاپ ایتالیا، ناگفته نماند نایب قهرمانی های متعدد در همه سطوح!

ژورادو در برابر تنورها در کلیو کاپ اروپا

چهار راننده همچنان برای کسب عنوان اصلی اروپا در رقابت هستند. در میان آنها، آنتونی ژورادو (مسابقه میلان) روز شنبه به بارسلونا می رود تا تاج، جام جدید کلیو و کرنوگراف BRM Chronographs به ارزش 11000 یورو را که به برنده وعده داده شده بود، برد. با وجود این، راننده مون‌پلیه می‌داند که برای رویارویی با نیکلاس میلان (مسابقه میلان)، دیوید پوژه (GPA Racing) و مارک گیوت (مسابقه میلان) کار سختی خواهد داشت… سه تایتان با بیست و چهار عنوان شگفت‌انگیز!

یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) که قبلاً در چلنجرز کاپ تاجگذاری کرده بود، به دنبال اولین پیروزی کلی خود است در حالی که نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو)، گیوم مایو (جی ام اسپورت) و جوسو پانتیلا (چفو اسپورت) در حال آماده شدن برای رقابت برای مکان های مسابقه هستند. ‘افتخار و احترام. در همان زمان، کریستین ریچارینی (اسکورس)، یاکوپو جوزپه سیمنس (اسکورز)، نیکو آبلا (چفو اسپورت) و لین چن هان (یونیک ریسینگ) می‌خواهند کمپین خود را به سبک تمام کنند، همانطور که ماتیو لانپودنکس (مسابقه میلان) بازگشته است. در پلوتون برای این فینال بزرگ.

این مناظره‌ها قول می‌دهند که در جام رانندگان آقایان به همان اندازه نفس نگیرند، جایی که استفان پولدرمن (Chefo Sport)، کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و رنه استینمتز (Chefo Sport) با نگه داشتن خود در بیست و دو نقطه وارد می‌شوند در حالی که پنجاه واحد هنوز در آن هستند. بنابراین، مسابقه کاتالان می تواند در تضمین عنوان و ساعت رومیزی BRM Chronographs تفاوت ایجاد کند، بدون در نظر گرفتن نقش بالقوه حیاتی رقبای Horn (GPA Racing)، میشل فی (GM Sport)، گابریل آلونسو (GPA Racing)، لوچیانو. گیوا (اسکورس) و دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت).

فینال پر تعلیق در کلیو کاپ اسپانیا

در چمن خانگی خود، رقبای کلیو کاپ اسپانیا قلب خود را وارد این نبرد نهایی خواهند کرد. همانطور که در اروپا، چهار نفر برای ادعای این عنوان و ساعت سه دست BRM Chronographs برای برنده آینده در نظر گرفته شده است: Nico Abella، Alex Royo (Team VRT)، Jordi Palomeras (Team VRT) و Alex Lahoz (Cotauto Motorsport).

نیکو آبلا با پیشروی در رویداد قبلی در Le Castellet، امیدوار است سری خوب خود را برای تصاحب اولین تاج خود گسترش دهد، اما او نباید تجربه الکس رویو را در جستجوی دومین تاج ملی پس از آن که در سال 2017 به دست آورد، دست کم بگیرد. در عین حال، جوردی پالومراس و الکس لاهوز مطمئناً دیگر بر سرنوشت خود مسلط نیستند، اما آنها هنوز هم می توانند رویای یک شاهکار در برابر رهبر را در سر بپرورانند که او را برای عنوان قهرمانی و جواهر BRM نیز به چالش خواهند کشید.

این نمایش همچنین باید برای مکان های افتخاری بین دوقلوهای الخاندرو و آدریان شیمپف (Cotauto Motorsport)، امره کان اونال (تیم VRT) و لیدیا سمپره (تیم VRT) وجود داشته باشد که همگی مشتاق درخشش در دور آخر فصل هستند. فابین جولیا فرانسوی (پرفورمنس LR) که قبلاً در جام رانندگان آقایان تاجگذاری کرده است، به سهم خود به دنبال ادامه بی عیب و نقص خود برای رسیدن به گرند اسلم در این رده خواهد بود، اما خواکین رودریگو (Vearsa Sport) و خاویر سیکوندز (تیم VRT) می خواهند از مزیت خانگی برای مقابله با آن استفاده کند.

دوئل در اوج در کلیو کاپ ایتالیا

گابریله تورلی (فارو ریسینگ) و فلیس جلمینی (PMA Motorsport) با پنج پیروزی هر کدام در ده مسابقه اول فصل، با ورود به بارسلونا تنها دوازده امتیاز با هم فاصله دارند. در این دوئل نهایی، گابریله تورلی به طور موقت از مزیت عددی برخوردار است، اما رقیب او برای دستیابی به دومین تاج خود پس از آن که در سال 2019 به دست آمد، بر تمام تجربیات خود تکیه خواهد کرد.

مبارزه برای نفرات برتر نوید می دهد که بسیار شدید باشد و بسیاری از نایب قهرمانان هنوز در گروه تعقیب کننده به رهبری کریستین ریچارینی و جاکومو تربی (MC Motortecnica) که برای مقام سوم در رده بندی عمومی و تاج در چلنجرز مبارزه خواهند کرد، در خطر است. جام. در همان زمان، جیانالبرتو کولدانی (MC Motortecnica)، جاکوپو جوزپه سیمنس، دامیانو پوکتی (PMA Motorsport) و ساندرو کوتینی (PMA Motorsport) سعی خواهند کرد تا فصل را به سبکی به پایان برسانند تا روحیه‌ها را با توجه به سال 2023 نشان دهند.

در نهایت، کوئینتو استفانا پس از تاج گذاری در ایتالیا، روی تلاش برای کسب عنوان در جام رانندگان آقایان در صحنه اروپا متمرکز خواهد شد، اما دانیله پاسکوالی و لوچیانو جویا قصد دارند کار سختی را برای او ایجاد کنند.

چندین قهرمان سرشناس مانند توماس پکار (سرویس کارپک) در کلیو کاپ اروپا و ساندرو سوبک (میر ریسینگ اوستیتول) در کلیو کاپ ایتالیا حضور خواهند داشت. سایر رقبا از جمله بنجامین کائواس، سدریک دلکروا و الکساندر فینکلشتاین که هر سه با GPA Racing صف آرایی کردند و هموطنانشان آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی)، ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان) و ژولین بازیر (Volien’ Baziret) امتیازی ندارند. تیم). لوکا فرانکا ایتالیایی (MC Motortecnica) و همچنین روزنامه نگاران داریو پنیکا و ایلاریا بروگنوتی نیز در آنجا حضور خواهند داشت، در حالی که میشل لوکاتلی (فارو ریسینگ)، پیترو باکی (PMA Motorsport) و آندریا کیریچتی (تیم اورگان) اولین حضور خود را برای این مسابقات خواهند داشت. تعداد کل رانندگان در طول فصل به 108 نفر رسید!

این میدان پنجاه خودرو در روز جمعه قبل از مسابقات برنامه ریزی شده گرد هم می آیند و به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو این شنبه در ساعت 14:55 و یکشنبه در ساعت 14:25 پخش می شوند. پس از آن، رانندگان و تیم ها در مراسم اهدای جوایز در قلب بارسلونا تجلیل خواهند شد.

برنامه

جمعه 11 نوامبر
9:00-9:30: آزمون های جمعی 1
1:55-2:25 بعد از ظهر: تست جمعی 2

شنبه 12 نوامبر
10:40 الی 11:00 : شرایط 1
14:55-15:25: دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور)

یکشنبه 13 نوامبر
10:30-10:50: شرایط 2
14:25-14:55: دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور)

لیست ورودیمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: