زمان فینال فصل کلیو کاپ است!


پس از 13 دیدار در سراسر اروپا، رقبای این هفته در پیست بارسلونا-کاتالونیا برای پایان فصل با یکدیگر دیدار خواهند کرد. در خطر است؟ عناوین Clio Cup اروپا، Clio Cup اسپانیا و Clio Cup Italia، بدون ذکر دسترسی های متعدد در همه دسته ها!

ژورادو در مقابل سنگین وزن ها در کلیو کاپ اروپا

چهار راننده همچنان در رقابت برای قهرمانی اروپا هستند. در میان آنها، آنتونی ژورادو (مسابقه میلان) با یک دست روی تاج، یک کلیو کاپ جدید و BRM Chronographes به ارزش 11000 یورو که به برنده وعده داده شده بود، راهی بارسلونا می شود. علیرغم احتمال بستن قرارداد به محض روز شنبه، بازیکن بومی مونپلیه می داند که کارش را در برابر نیکلاس میلان (مسابقه میلان)، دیوید پوژه (GPA Racing) و مارک گیوت (مسابقه میلان) برای او قطع خواهد کرد… سه تایتان با مجموع چشمگیر 24 عنوان!

یرزی اسپینکیویچ، برنده جام چلنجرز 2022 (یونیک ریسینگ) به دنبال کسب اولین برد کلی خود خواهد بود. نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو)، گیوم مایو (جی ام اسپورت) و جوسو پانتیلا (چفو اسپورت) در حال آماده شدن برای مبارزه برای مکان های افتخار هستند در حالی که کریستین ریچارینی (اسکورسی)، یاکوپو جوزپه سیمنس (اسکورس)، نیکو آبلا (چفو اسپورت) و لین چن هان (یونیک ریسینگ) می خواهند کمپین های خود را به سبک تمام کنند. Mathieu Lannepoudenx (مسابقه میلان) نیز برای آخرین آخر هفته سال به میادین باز می گردد.

جام رانندگان آقایان به همان اندازه هیجان انگیز خواهد بود، استفان پولدرمن (Chefo Sport)، کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و رنه استینمتز (Chefo Sport) همگی در 22 امتیاز با 50 امتیاز در این آخر هفته تحت پوشش قرار خواهند گرفت. بنابراین، مسابقات کاتالونیا می‌توانند در کسب عنوان و ساعت رومیزی BRM Chronographes تفاوت ایجاد کنند، بدون در نظر گرفتن نقش بالقوه حیاتی رقبای آنها Horn (GPA Racing)، میشل فی (GM Sport)، گابریل آلونسو (GPA Racing) و دانیله پاسکوالی (تودر موتوراسپرت).

کلیو کاپ اسپانیا مجموعه ای هیجان انگیز

در زمین خانگی، رانندگان کلیو کاپ اسپانیا تمام آنچه را که دارند در این رویارویی نهایی ارائه خواهند کرد. همانطور که در اروپا، چهار راننده برای این عنوان و ساعت سه دست BRM Chronographes برای برنده نهایی رقابت می کنند: نیکو آبلا، الکس رویو (تیم VRT)، جوردی پالومراس (تیم VRT) و الکس لاهوز (Cotauto Motorsport).

نیکو آبلا در دور قبل به صدر جدول رده‌بندی رفت و می‌خواهد روند پیروزی‌های خود را افزایش دهد تا اولین قهرمانی خود را به دست آورد، اما او نمی‌تواند تجربه الکس رویو را دست کم بگیرد، کسی که به دنبال دومین عنوان ملی برای جفت شدن با تاج 2017 خود است. . در همین حال، جوردی پالومراس و الکس لاهوز دیگر بر سرنوشت خود مسلط نیستند، اما هنوز هم می توانند آرزوی ایجاد ناراحتی از رهبر را داشته باشند. آنها همچنین برای عنوان و جواهر BRM Chronographes در جام چلنجرز مبارزه خواهند کرد.

این نمایش همچنین باید برای مکان های افتخاری بین دوقلوهای الخاندرو و آدریان شیمپف (Cotauto Motorsport)، امره کان اونال (تیم VRT) و لیدیا سمپره (تیم VRT) برگزار شود که همه مشتاق به برتری در آخرین دور سال 2022 هستند. فرانسوی فابین جولیا (LR Performance) که قبلاً عنوان قهرمانی جام رانندگان جنتلمن را به دست آورده است، به دنبال ادامه رکورد کامل خود در این رده است، اما خواکین رودریگو (Vearsa Sport) و خاویر سیکوندز (تیم VRT) امیدوارند از برتری خود در پیست خانگی استفاده کنند. مقابله با او

دوئل قهرمانی در کلیو کاپ ایتالیا

گابریله تورلی (فارو ریسینگ) و فلیس جلمینی (PMA Motorsport) با هر کدام پنج برد در ده مسابقه اول فصل، تنها با 12 امتیاز از هم جدا شده و به آخر هفته آخر فصل بارسلونا می روند. گابریل تورلی برای رسیدن به این دوئل نهایی از نظر عددی برتری دارد، اما رقیب او برای رسیدن به دومین تاج خود پس از قهرمانی در سال 2019، بر تمام تجربیات خود تکیه خواهد کرد.

نبرد در انتهای تیز وعده می دهد که شدیدترین باشد، با مکان های زیادی در گروه تعقیب و گریز به رهبری کریستین ریچارینی و جاکومو تربی (MC Motortecnica) که برای کسب مقام سوم در رده بندی عمومی و عنوان جام چلنجرز مبارزه خواهند کرد. . در همین حال، Gianalberto Coldani (MC Motortecnica)، Jacopo Giuseppe Cimenes، Damiano Puccetti (PMA Motorsport) و Sandro Cutini (PMA Motorsport) به دنبال این هستند که فصل را با نوت بالا به پایان برسانند و به سال 2023 می روند.

در نهایت، کوئینتو استفانا پس از کسب عنوان قهرمانی ایتالیا، بر تلاش برای کسب عنوان قهرمانی جام رانندگان آقایان در صحنه اروپا تمرکز خواهد کرد، اما دانیله پاسکوالی و لوچیانو جویا (اسکورسه) تلاش خواهند کرد تا کار را برای او دشوار کنند.

چندین مدعی شناخته شده مانند توماس پکار (سرویس کارپک) در کلیو کاپ اروپا و ساندرو سوبک (میر ریسینگ اوستیتول) در کلیو کاپ ایتالیا در گرید خواهند بود. سایر رانندگان مانند بنجامین کائواس، سدریک دلکروا و الکساندر فینکلشتاین که هر سه توسط GPA Racing وارد شده‌اند و هموطنانشان آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی)، ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان) و جولین بازیرت (Vic’T) واجد شرایط دریافت امتیاز نیستند. ). لوکا فرانکا ایتالیایی (MC Motortecnica) و روزنامه نگاران داریو پنیکا و ایلاریا بروگنوتی نیز در بازی حضور خواهند داشت و میشل لوکاتلی (فارو ریسینگ)، پیترو باکی (PMA Motorsport) و آندریا کیریچتی (تیم اورگان) اولین حضور خود را خواهند داشت و تعداد کل بازیکنان را به دست خواهند آورد. رانندگان به 109 برای فصل!

میدان 50 خودرو روز جمعه قبل از مسابقات در مسیر خواهد بود – که به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود – شنبه در ساعت 14:55 و یکشنبه در ساعت 2:25 بعد از ظهر. پس از آن، رانندگان و تیم ها در مراسم اهدای جوایز در مرکز شهر بارسلون تجلیل خواهند شد.

جدول زمانی

جمعه 11 آبان
9:00-9:30 صبح: آزمون جمعی 1
1:55-14:25: آزمون جمعی 2

شنبه 12 آبان
10:40 تا 11:00 صبح: مقدماتی 1
2:55-3:25 بعد از ظهر: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور)

یکشنبه 13 آبان
10:30-10:50 صبح: مقدماتی 2
2:25-2:55: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور)

لیست ورودیمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: