سایت رسانه جهانی رنو

چه تجربه ای! واقعاً خوب است که خود را در یک جام جدید با رقبایانی که همه دنیاها را گرد هم می آورند: رالی، رالی کراس و پیست. همه چیز برای همه جدید بود و ما خیلی خوشحال بودیم، چیزی که همه برای آن آمده بودیم، همه با حداقل هزینه. این Clio Ice Trophy واقعاً یک ابتکار عالی است و همیشه یک مزیت برای گذراندن زمستان سریعتر است، علاوه بر این با این مناظر باشکوهی که در آندورا کشف کردم! من هرگز روی یخ سوار نشده بودم و این سطح مورد علاقه من نیست زیرا سبک سواری “گلایدینگ” ندارم، اما توانستم در طول روز با تیم پیشرفت کنم. واقعاً سازنده بود و Clio Rally5 همیشه یک لذت خالص است. واقعاً یک شنبه عالی با احساسات باورنکردنی بود و من نمی توانم صبر کنم تا دوباره آن را انجام دهم! رومن دی فانته

طبقه بندی عمومی (دور 1/4)

 1. ROMAN DI-FANTE – 40 امتیاز
 2. MATHIEU LANNEPOUDENX – 36 امتیاز
 3. پیر پل بالتلو – 31 امتیاز
 4. بنوا ورلیند – 27 امتیاز
 5. کوئن ورلینده – 20 امتیاز
 6. برایان دوفاس – 19 امتیاز
 7. گیلرمو میلان – 17 امتیاز
 8. PAULINE DALMASSO – 16 امتیاز
 9. مارکل دزابالتا – 13 امتیاز
 10. ARTHUR BOURION – 11 امتیاز
 11. جاناتان آرنولد – 8 امتیازمنبع

عملکرد کلیو روی برف نیز از قبل تقلید شده است زیرا ویتالی آنتونوف هلندی و کمک راننده‌اش کریستیان ون در ریجسن کمپین 2022 خود را این هفته با Clio Rally5 در مراحل برفی رالی لاپلند قطب شمال مستقر در رووانیمی (14- ژانویه) راه اندازی خواهند کرد. 15).

در هر دو تمرین، رومن دی فانته در تنظیم سرعت خود ماهرانه ترین بود. Niçois زمان مرجع را تنها برای 26/1000 تنظیم کرده جلوتر از Mathieu Lannepoudenx در حالی که با شکست دادن Pierre-Paul Baltolu در مجموع چهار بهترین تلاش هر راننده، نقاط میانی را پر کرد.

دو ناودون با دی فانته و لانپودنکس

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید یا به clioally.com مراجعه کنید.

کوئن ورلینده (Q-Grafix Racing) اولین کسی بود که خودنمایی کرد، اما رومن دی فانته در نهایت جلوتر از هم تیمی هایش ماتیو لانپودنکس و پیر پل بالتولو به صدر جدول رده بندی صعود کرد. سپس رقبا با چالشی مضاعف در مقدماتی مواجه شدند زیرا بهترین زمان مطلق مترادف با پوزیشن قطبی بود در حالی که اضافه شدن چهار دور سریع (از هفت دوره مجاز) امتیاز به ده نفر اول ارائه می کرد.

فینال B نیز شاهد بود که پولمن برتری خود را به پیروزی تبدیل کرد. ماتیو لانپودنکس که از همان ابتدا در معرض حملات بنوا ورلینده (کیو-گرافیکس ریسینگ) قرار داشت، برتری خود را حفظ کرد و حتی در دورهای پایانی فاصله را بیشتر کرد و سه ثانیه بر بلژیکی پیروز شد. در کمین پشت سر این دو مرد، گیلرمو میلان (درایولند) جایگاه سوم را بالاتر از پائولین دالماسو (نادون رالی خدمات) و آرتور بوریون (مسابقه برونت) به دست آورد.

جلسه بعدی شنبه

برای این دور افتتاحیه Clio Ice Trophy، قرار ملاقات در ارتفاع 2400 متری در Circuit du Pas de la Casa برگزار شد. 11 شرکت کننده در آندورا حضور داشتند که همگی با هدف باز کردن لیست برندگان این مسابقه با Clio Rally5 و Clio RX روی برف به رقابت پرداختند.

دی فانته سرعت ورود او را دیکته می کند

رقبا در روز شنبه برای مرحله دوم تقویم، در مسیر جدیدی از Circuit du Pas de la Casa دوباره با هم دیدار خواهند کرد. رومن دی فانته، رهبر رده بندی عمومی و دسته دو چرخ محرک که تحت سلطه رانندگان شرکت کننده در جام یخی کلیو است، از برتری چهار امتیازی خود نسبت به ماتیو لانپودنکس و 9 امتیاز نسبت به پیر پل بالتولو دفاع خواهد کرد.

رومن دی فانته موفقیت جدیدی را با رنو به خود ارائه می دهد! Niçois با عنوان Clio Trophy فرانسه آسفالت و در مسابقات قهرمانی فرانسه برای رالی آسفالت دو چرخ متحرک با Clio Rally5 در سال گذشته، اولین رویداد در تاریخ Clio Ice Trophy را به دست آورد. راننده Naudon Rallye Services با تسلط در تمرین، مقدمات و مسابقه، کنترل رده بندی عمومی را پیش از هم تیمی های خود Mathieu Lannepoudenx، پیروز در فینال B و پیر پل بالتولو به دست گرفت.

در غروب روز شنبه، رانندگان در اولین پیست از چهار مسیر ارائه شده توسط مروجین سری GCrèdit Andorrà امتیاز گرفتند. با طول 754 متر، این مسیر در خلاف جهت عقربه‌های ساعت با یک پیچ طولانی به سمت چپ که قبل از یک پیف باپ سفت می‌شد، باز شد و به دنبال آن یک توالی موج‌دارتر منتهی به سنجاق سر نهایی شد. به دلیل اختلاف ارتفاع در مسیر اصلی، استارت های ایستاده به طور استثنایی انجام شد.

در فینال A، رومن دی فانته در برابر پیر پل بالتولو دست بالا را حفظ کرد، اما دومی به سرعت هم تیمی خود را تحت فشار قرار داد. لیدر اما خونسردی خود را حفظ کرد تا در برابر هجوم تعقیب کننده خود مقاومت کند و با برتری بیش از چهار ثانیه پیروز شود. کوئن ورلینده به لطف مانور متهورانه روی برایان دوفاس در ابتدا، خدمات نادون رالی را از هت تریک محروم کرد، در حالی که مارکل دی زابالاتا (درایولند) جلوتر از جاناتان آرنولد (مسابقه برونت) پنج نفر برتر را تکمیل کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: