سایت رسانه جهانی رنو

Clio Ice Trophy نیز توانسته فراتر از مرزهای فرانسه را اغوا کند. بنابراین، کوئن و بنویت ورلینده بلژیکی، وفادار به روحیه خانوادگی خود، پس از کمپین‌هایشان در کلیو تروفی بلژیک، رقابت با یخ را انتخاب کردند که پسرشان – بنوئیت – دوم شد.

پس از راه اندازی موفقیت آمیز در غنائم اختصاصی خود و در رقابت آزاد، Clio Rally5 در این هفته با مقابله با برف پودری Clio Ice Trophy از میدان بیان جدیدی بهره مند خواهد شد. این مدل که برای راه اندازی فصل 2022 معرفی شد، واقعاً بر تطبیق پذیری اثبات شده نسل پنجم Clio تکیه خواهد داشت زیرا Clio RX مورد استفاده در مسابقات قهرمانی رالی کراس نوجوانان فرانسه نیز در آنجا حضور خواهد داشت.

یک مسابقه بی نظیر

برای شروع این فصل افتتاحیه، یازده خلبان به جلسه پاسخ دادند تا در زمانی از سال که عموماً در فعالیت های ورزشی کم است، از یک ماجراجویی با نسبت لذت/هزینه بی نظیر لذت ببرند.

8b209xx1i4-phpgrymnd

ما مشتاقانه منتظر راه اندازی Clio Ice Trophy در Crèdit Andorrà GSeries این آخر هفته هستیم. رنو همیشه هدفش دموکراتیک کردن موتوراسپرت بوده است و فرمول کلیو آیس تروفی فوراً بر هر دو پروفایل باتجربه و مبتدیان بلندپرواز پیروز شد. Clio RX و Clio Rally5 قبلاً خود را از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان و دسترسی ثابت کرده اند و اکنون همه ما مشتاقانه منتظر تماشای منظره باورنکردنی هستیم که این نسل پنجم می تواند بر روی برف آندورا ارائه دهد.
Benoît Nogier، مدیر مسابقات تجاری Alpine Racing

تقویم 2022

 • دور 1: 8 ژانویه 2022
 • دور 2: 15 ژانویه 2022
 • دور 3: 29 ژانویه 2022
 • دور 4: 5 فوریه 2022
 • تاریخ رزرو در صورت تعویق یک رویداد: 12 فوریه 2022

دور 1 – لیست ورودی

 • ARTHUR BOURION – فرانسه – مسابقه BRUNET
 • جاناتان آرنولد – فرانسه – مسابقه BRUNET
 • GUILLERMO MILLAN – اسپانیا – DRIVELAND
 • MARKEL DE ZABALETA – اسپانیا – DRIVELAND
 • برایان دوفاس – فرانسه – خدمات رالی ناودرون
 • MATHIEU LANNEPOUDENX – فرانسه – NAUDON RALLY SERVICES
 • PAULINE DALMASSO – فرانسه – NAUDON RALLYE SERVICES
 • PIERRE-PAUL BALTOLU – فرانسه – NAUDON RALLY SERVICES
 • ROMAIN DI-FANTE – فرانسه – NAUDON RALLY SERVICES
 • بنوا ورلینده – بلژیک – تیم ورلینده
 • کوئن ورلینده – بلژیک – تیم ورلینده

مقررات به طور خلاصه

فینال ها حداکثر در هشت دور با شروع ایستاده برگزار می شود. در پایان، امتیازات (25-18-15-12-10-8-6-4-2-1) تعلق می گیرد و به امتیازاتی که قبلاً در مرحله مقدماتی کسب شده بود، اضافه می شود. هر خلبان در یک فینال شرکت خواهد کرد. اگر دو راننده در یک فینال با یک خودروی مشابه باشند، رتبه پایین تر از این دو به فینال B منتقل می شود.منبع

همانطور که در هر جایزه ای که توسط Alpine Racing آغاز شده است، بخش رقابت-مشتریان Viry-Châtillon و مروج رویداد – Circuit Andorra – پشتیبانی ممتازی را ارائه خواهند کرد که هم عدالت ورزشی و هم فنی را تضمین می کند، نه به ذکر سیستم جذاب پاداش و وقف. بنابراین، پنج نفر اول هر دور از نظر مالی و کوپن پاداش دریافت خواهند کرد، در حالی که اولین برنده کلیو آیس تروفی و ​​بهترین زن در پایان فصل، یک ورودی برای یک کمپین کامل در یکی از تروفی های کلیو در رالی برنده خواهند شد. . نفر دوم و سوم در رده بندی عمومی نهایی نیز جایزه خواهند گرفت.

برای اولین نسخه Clio Ice Trophy، دپارتمان رقابت‌های Alpine Racing مستقر در Viry-Châtillon به بازیکنان این رشته این شانس را می‌دهد که به آندورا بروند تا به عنوان بخشی از Crèdit Andorrà GSeries، یک معیار واقعی برای مسابقات یخ، اجرا کنند. در اروپا.

رومن دی فانته، قهرمان فرانسوی رالی های دو چرخ متحرک روی آسفالت با Clio Rally5 در سال 2021، یکی از سرفصل های این رویداد قبل از تمرکز بر برنامه رسمی خود با Clio Rally4 خواهد بود. Niçois توسط تیم Naudon Rallye Services به میدان خواهد رفت که با آن او برنده آسفالت کلیو تروفی فرانسه شد. ساختار Charentaise همچنین به پیر پل بالتولو، معروف از مسابقات ویژه کورسی، پائولین دالماسو، قهرمان رالی زنان فرانسوی در سال 2019، برایان دوفاس، رهبر بزرگ قهرمانی مسابقات رالی کراس نوجوانان فرانسه با Clio RX و متیو لانپودنکس، هفتم تکیه خواهد کرد. جام کلیو اروپا در سال 2021.

در همان زمان، تیم Driveland روی گیلرمو میلان و مارکل دی زابالتا اسپانیایی حساب خواهد کرد که پس از نظارت بر رقبا در رده های مختلف با نشان رنو در آن سوی پیرنه، فرمان را در دست خواهند گرفت. در نهایت، کاتالان های مسابقه Brunet به دو خلبان فرانسوی در آرتور بوریون اعتماد خواهند کرد، که در رقابت از پدرش پل و پدربزرگش موریس و جاناتان آرنولد جانشین خواهند شد.

یک چارچوب منحصر به فرد

در هر جلسه یک رده بندی خاص برای Clio Ice Trophy ایجاد می شود که امتیازات در پایان مسابقات و فینال ها را جمع آوری می کند.

11 برای اولین نمایش بزرگ وارد شد

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید یا به clioally.com مراجعه کنید.

جدید برای سال 2022، Clio Ice Trophy شاهد اجرای Clio RX و Clio Rally5 در چهار رویداد برفی در زمستان امسال به عنوان بخشی از Crèdit Andorrà GSeries خواهد بود. برای اولین دور برنامه ریزی شده برای این شنبه، 8 ژانویه، یازده شرکت کننده در شروع حضور خواهند داشت که همگی مصمم هستند نام خود را در صدر فهرست برندگان این رشته بی سابقه قرار دهند.

رقبا حق دارند شش دور تمرینی آزاد قبل از مقابله با مقدماتی داشته باشند. خلبانان پس از آن حداکثر هفت دور پروازی را طی خواهند کرد. اولین طبقه بندی بر اساس امتیاز و راننده (بر اساس مقیاس 15-13-11-9-7-5-4-3-2-1) با توجه به مجموع زمان های به دست آمده در طول چهار دور برتر ایجاد می شود. به موازات آن، طبقه بندی دوم بر اساس بهترین زمان به دست آمده توسط هر کدام، شبکه های شروع مسابقات نهایی را که در زیر نشان داده شده است، تشکیل می دهد.

در چهار مرحله تقویم و به همان اندازه مسیرهای جداگانه Circuit du Pas de la Casa، شرکت کنندگان حق تمرین آزاد را قبل از رفتن به مرحله مقدماتی و سپس به فینال در یک روز خواهند داشت. رانندگانی که با Clio Rally5 و Clio RX وارد می شوند، در مسابقات قهرمانی دو چرخ متحرک Clio Ice Trophy و Crèdit Andorrà GSeries دسته بندی می شوند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: