سایت رسانه جهانی رنو

در نمای بیرونی، Captur Rive Gauche با رنگ مشکی کاملا براق، جایگزین عناصر کرومی، در لوگوی جلو و عقب، حروف، جلوپنجره، لغزش های جلو و عقب، محافظ درها، سپرها و 18 اینچی متمایز می شود. رینگ های آلیاژی پاسادنا سقف، آنتن کوسه و آینه ها با همان مشکی براق مزین شده اند.

قیمت آن از 26400 یورو شروع می شود و اولین تحویل در مارس 2022 خواهد رسید.منبع

بین ظرافت و شخصیت، نسخه محدود رنو کپچر Rive Gauche پایانی متمایز از SUV جمع و جور تحسین شده ارائه می دهد.

در داخل، ما همین میل به سازگاری و شخصیت بصری را از طریق اثاثه یا لوازم داخلی، پانل درها، داشبورد با رنگ سیاه پیدا می کنیم. تیتر با رنگ مشکی تزئین شده است، مانند خط RS. تجهیزات، شبیه به پایان Intens، با بسته شهری مجهز به دوربین دنده عقب و کمک پارک جلو غنی شده است.

Rive Gauche ساحل سمت چپ رود سن در پاریس را تداعی می کند، مکانی پر از تاریخ، بناهای تاریخی معروف، فرهنگ موسیقی بسیار جاز و بلوار معروف سنت ژرمن، حالتی ذهنی که این روند را ایجاد می کند.

Captur Rive Gauche تمام مزایایی را که کپچر را تا این حد موفق کرده است حفظ می کند: طراحی تحسین شده، لذت رانندگی هیجان انگیز، موتورهای E-TECH با و بدون شارژ مجدد، فضای سطح بالا و حجم صندوق عقب، صندلی عقب کشویی، کابین هوشمند و 15 کمک رانندگی .

Renault Captur Rive Gauche در 8 رنگ شامل سفید مرواریدی، خاکستری هایلند، خاکستری کاسیوپیا، مشکی ستاره ای، نارنجی آتاکاما، قرمز شعله ای، آبی آهنی و آبی دریایی دودی موجود است.

بر اساس پوشش Intens، Captur Rive Gauche از رنگ مشکی براق استفاده می کند که به آن براق نیز می گویند. این رفتار یکپارچه، از جمله لوگوها، به Captur لمس رمز و راز و شخصیتی می دهد که برای مشتریانی که درگیر یک زندگی فعال هستند و مشتاق متمایز کردن خود هستند، جذاب خواهد بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: