سایت رسانه جهانی رنو

بنابراین، شاسی بلند جدید رنو از فرانسه، اسپانیا، آلمان و رومانی عبور خواهد کرد تا نتایج بررسی های قبلی را تایید کند. 900 راننده 600,000 کیلومتر از جاده های باز را در شرایط واقعی طی خواهند کرد، در حالی که 1,400,000 کیلومتر باقی مانده در مسیر طی خواهد شد.

چشمان خود را بخوبی نگه دارید – شاید شما یکی از اولین کسانی باشید که رنو استرالیا جدید را در جاده ها می بینید.منبع

رنو استرالیا جدید در شرف انجام یک دور آزمایش است که به عنوان “تأیید اجرا” شناخته می شود. که در آن ناوگانی متشکل از 100 وسیله نقلیه برای پیمودن 2 میلیون کیلومتر حرکت کردند.

رنو استرالیا جدید اکنون وارد مرحله نهایی توسعه خود شده است. هر بار که مدل جدیدی را عرضه می‌کنیم، خودروهای آزمایشی خود را ماه‌ها آزمایش فشرده می‌کنیم تا از حداکثر کیفیت و قابلیت اطمینان اطمینان حاصل کنیم. این تست های استقامت ما را قادر می سازد تا قابلیت اطمینان و طول عمر اجزای مختلف آنها را تایید کنیم.

بنابراین توسعه رنو استرالیا تحت این شرایط سخت با بررسی نهایی پلت فرم جدید CMF-CD3 و گزینه های موتور تمام الکتریکی تکمیل می شود.

تست های سختگیرانه برای نتایج بهینه

به عنوان مثال، این آزمایش‌ها به تیم‌ها امکان می‌دهد تا تنظیمات انجام شده در پلت فرم جدید CMF-CD3 و سیستم‌های کمک راننده و همچنین عایق صدا و راحتی سیستم تعلیق را تأیید کنند تا مشتریان آینده بتوانند از بهترین شرایط ممکن لذت ببرند. .

مجموعه ای از موتورهای تمام الکتریکی

این طیف از موتورها با کاهش انتشار CO2 – از 105 گرم CO2/km (برای موتور E-TECH مطابق با چرخه WLTP، مشروط به تایید) – و حداکثر قدرت تا 200 اسب بخار، عملکرد رکوردشکنی را ارائه خواهند کرد.

همچنین بررسی هایی در مورد پیشرانه ها انجام می شود. رنو استرالیا یک خط تولید فقط هیبریدی بنزینی خواهد داشت که اکثرا از گزینه های موتور کاملاً جدید تشکیل شده است: جدیدترین نسل هیبریدی E-TECH، واحد 1.3 TCe با راه حل هیبریدی ملایم 12 ولت و برای اولین بار. زمان در محدوده رنو، واحد 1.2 TCe با فناوری هیبریدی ملایم 48 ولت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: