سایت رسانه جهانی رنو

از میان یازده رقیب راه یافته به دور دوم تقویم، تغییرات متعددی مشاهده شد. دوم در اولین دیدار، Mathieu Lannepoudenx به ساختار Brunet Competition پیوست، و همچنین آلوارو لوبرا اسپانیایی. در همان زمان، انریکه هرناندو و فرناندو ناوارته با تجربه موفق به کشف کلیو آیس تروفی با Driveland شدند در حالی که دیلان دوفاس و پاتریک چیاپه به خدمات نادون رالی پیوستند.

بالتولو به شدت ضربه می زند

در فینال اول، متیو لانپودنکس و دیلان دوفاس به سرعت بین رقبای خود فاصله ایجاد کردند. دیلن دوفاس با استفاده از تمام دانش خود در زمینه سبقت گرفتن که با Clio RX در مسابقات قهرمانی رالی کراس نوجوانان فرانسه به دست آورده بود، در دو دور مانده به پایان، دروازه را روی پولمن پیدا کرد تا با یک انفجار در برابر رقیب خود پیروز شود. پائولین دالماسو با مقاومت در برابر حملات انریکه هرناندو، که از پاتریک چیاپه سبقت گرفته بود – معمولاً راننده رومن دی فانته – سکو را تکمیل کرد. – در آغاز.

دور 2 – طبقه بندی نهایی

 1. پیر پل بالتلو – 40 امتیاز
 2. دیلان دوفاس – 34 امتیاز
 3. MATHIEU LANNEPOUDENX – 29 امتیاز
 4. ROMAIN DI-FANTE – 25 امتیاز
 5. فرناندو ناوارته – 23 امتیاز
 6. برایان دوفاس – 22 امتیاز
 7. PAULINE DALMASSO – 19 امتیاز
 8. پاتریک چیاپ – 13 امتیاز
 9. انریکه هرناندو – 12 امتیاز
 10. آلوارو لوبرا – 12 امتیاز
 11. ARTHUR BOURION – 9 امتیاز

در مسابقات مقدماتی رومن دی فانته بر گروه اول مسلط شد، اما فرناندو ناوارته امتیاز را پایین آورد. پیر پل بالتولو و ماتیو لانپودنکس حتی بهتر عمل کردند و این بازیکن کورسی در نهایت بهترین زمان را جلوتر از متیو لانپودنکس و فرناندو ناوارته در سه تیم پیشرو به دست آورد که این سه تیم وارد این هفته شدند. در همان زمان، پیر پل بالتولو نیز با جمع کردن چهار دور بهترین دور هر راننده، این بار بالاتر از رومن دی فانته، متیو لانپودنکس و برادران دوفاس، حداکثر امتیاز را در رده بندی متوسط ​​به خود اختصاص داد.

ابتدا برای دوفاس، بالتولو در تظاهرات

به لطف عملکرد خود، پیر پل بالتولو پیش از دیلان دوفاس تازه وارد و ماتیو لانپودنکس برنده مسابقه شد. کورسیکی با برتری شش امتیازی نسبت به رومن دی فانته و متیو لانپودنکس، کنترل کلیو آیس تروفی را در دست می گیرد. این سه نفر برتر فاصله را با حریفان خود بیشتر می کند زیرا گروه تعقیب کننده اکنون توسط برایان دوفاس رهبری می شود که به بیش از بیست امتیاز امتیاز می دهد. این چهار مرد به همان ترتیب قبل از مرحله بعدی تقویم در روز شنبه 29 ژانویه بر مسابقات قهرمانی دو چرخ محرک Crèdit Andorrà GSeries تسلط دارند.

طبقه بندی عمومی (دور 2/4)

 1. پیر پل بالتلو – 71 امتیاز
 2. ROMAIN DI-FANTE – 65 امتیاز
 3. MATHIEU LANNEPOUDENX – 65 امتیاز
 4. برایان دوفاس – 41 امتیاز
 5. PAULINE DALMASSO – 35 امتیاز
 6. دیلان دوفاس – 34 امتیاز
 7. بنوا ورلیند – 27 امتیاز
 8. فرناندو ناوارته – 23 امتیاز
 9. کوئن ورلینده – 20 امتیاز
 10. ARTHUR BOURION – 20 امتیاز
 11. گیلرمو میلان – 17 امتیاز
 12. مارکل دزابالتا – 13 امتیاز
 13. پاتریک چیاپ – 13 امتیاز
 14. انریکه هرناندو – 12 امتیاز
 15. آلوارو لوبرا – 12 امتیاز
 16. جاناتان آرنولد – 8 امتیازمنبع

پیر پل بالتولو: این دور دوم کلیو آیس تروفی از ابتدا تا انتها با بهترین زمان در مقدماتی و یک فینال عالی به خوبی پیش رفت. این جام واقعاً خوشایند است، غلت زدن و تجربه ای که فرد به دست می آورد، فقط یک امتیاز برای آینده است. همچنین رقابت با خلبانانی از رشته های مختلف، مانند رومن دی فانته، قهرمان رالی های دو چرخ متحرک فرانسه در رالی های عنوان، دیلان دوفاس، قهرمان رالی کراس فرانسه در سال 2019، یا حتی پائولین دالماسو، قهرمان رالی زنان فرانسه در سال 2019، لذت بخش است. جو واقعا عالی و بسیار دوستانه با هزینه نسبتا مقرون به صرفه است. آخر هفته را در راس رده بندی کلی می گذارم و هر کاری می کنم تا این مکان را تا آخر حفظ کنم. می‌خواهم از خدمات Naudon Rallye، مکانیک‌هایم، همه اعضای سازمان Clio Ice Trophy، و همچنین از همه شرکای خود و والدینم که بدون آنها اینجا نبودم تشکر کنم.

هنوز هم در ارتفاع 2400 متری از سطح دریا، Circuit du Pas de la Casa مسیر طولانی تری (817 متر) با منحنی های کمی تندتر از هفته گذشته رزرو کرده است. پیر پل بالتولو که از قبل در شروع فصل راحت بود، با پیشروی در تمرینات آزاد پیش از رومن دی فانته و ماتیو لانپودنکس، لحن را تنظیم کرد. پشت سر، Pauline Dalmasso (Naudon Rallye Services) و Bryan Dufas (Naudon Rallye Services) پنج نفر برتر را تکمیل کردند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید یا به clioally.com مراجعه کنید.

در فینال A، پیر پل بالتولو با فاصله گرفتن سریع از تعقیب کنندگان خود، بر فراز مناظره ها پرواز کرد. لیدر در پاساژهای زیر میخ زد تا با بیش از ده ثانیه جلوتر از سه راننده که پشت سر او مبارزه می کردند، پیروز شود. فرناندو ناوارته با وجود فشار برایان دوفاس که رومن دی فانته را در دور دوم از بین برده بود، خونسردی خود را حفظ کرد و در جایگاه دوم ایستاد. آلوارو لوبرا جلوتر از آرتور بوریون (مسابقه برونت) پنجم شد.

سه مرد در یک دستمال جیبی

پیر پل بالتولو (خدمات Naudon Rallye) که قبلاً در خط مقدم مسابقه هفته گذشته قرار داشت، روز شنبه با تسلط بر مناظرات در دور دوم Clio Ice Trophy، جاه طلبی های خود را مجدداً تأیید کرد. با تکیه بر موفقیت خود پیش از برنده فینال B، دیلان دوفاس (خدمات رالی ناودون)، کورسیکی کنترل رده بندی عمومی را پیش از رومن دی فانته (خدمات ناودون رالی) و ماتیو لانپودنکس (مسابقه برونت) در نیم فصل به دست گرفت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: