سایت رسانه جهانی رنو

پلوتون یک حلقه بعد آزاد شد. نیکلاس میلان جایگاه اول را حفظ کرد، اما مدافع عنوان قهرمانی در جام کلیو اروپا به لطف پدیده اسلیپ استریمینگ از نزدیک توسط تعقیب کنندگانش دنبال شد. با این حال، رهبر در دور چهارم با خنثی‌سازی دیگری مهلت گرفت تا جام کلیو را از هورن که پس از تماس با لیونل ویگویر (T2CM) در شن گیر کرده بود، خارج کند.

تست جمعی 1 – تست جمعی 2 – مقدماتی 1 – مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 1 – جام کلیو اروپا – جام کلیو اروپا شرقی – جام کلیو فرانسه

پس از تعطیلات تابستانی، رقبا در روز جمعه در هاکنهایم به پیست بازگشتند. آنتونی ژورادو و نیکلاس میلان اولین کسانی بودند که در تمرین خودنمایی کردند قبل از اینکه دومی در اولین جلسه مقدماتی پیروز شود و شبکه مسابقه یکشنبه را ایجاد کند. روز شنبه، شرایط کاملاً متفاوت بود و یرژی اسپینکیویچ از این فرصت استفاده کرد و اولین قطب خود را در جام کلیو در پیست مرطوب آلمان به دست آورد.

نیکلاس میلان که پیش از این رهبر کلیو کاپ اروپا بود، با چهارمین پیروزی فصل خود در برابر آنتونی ژورادو و یرژی اسپینکیویچ به یک عملیات عالی در رده بندی عمومی دست یافت، در حالی که نزدیکترین رقبای او دیوید پوژه و مارک گیوت از روی سکو به پایان رسیدند. اکنون پس از 8 پیروزی در 9 شروع، یرژی اسپینکیویچ به افزایش شکاف با تعقیب کنندگان خود در جام چلنجرز، گیوم مایو و نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) ادامه می دهد. در همان زمان، استفان پولدرمن (چفو اسپورت) کنترل جام رانندگان آقایان را به تنهایی در دست گرفت و پیش از کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و هورن (مسابقه GPA) پیروز شد.

آنتونی ژورادو با برتری از ابتدا تا انتها در جام کلیو اروپای شرقی، به بازگشت خود ادامه داد و با کسب چهارمین پیروزی به مقام سوم رده بندی عمومی صعود کرد. این مرد فرانسوی همچنان به مارک گیوت رهبر باز می گردد و در مقابل آندریاس استوکی در رده دوم قرار می گیرد. در جام چلنجرز، Juuso Panttila (Carpek Service) پنجمین برد متوالی را کسب کرد تا فاصله را با تعقیب کنندگان خود، Henrik Seibel (Carpek Service) و Lin Chen Han (Uniq Racing) افزایش دهد. استفان پولدرمن (Chefo Sport) پس از اینکه هم تیمی اش رنه استینمتز (Chefo Sport) کمی قبل از شروع بازی متوجه یک مشکل فنی شد، با برنده شدن آسان جام رانندگان آقایان، عملکرد خوبی داشت.

مانند نیکلاس میلان قبلا، آنتونی ژورادو تلاش های خود برای افزایش فاصله را بیهوده دید. فرانسوی‌ها همچنین در ورودی ورزشگاه با اشتباه کوچکی به رقبای خود اجازه دادند تا در فینال اسپرینت برگردند. نیکلاس میلان از این فرصت نهایت استفاده را برد و پیش از کنترل تعقیب کنندگانش، علیرغم تماس جزئی با هم تیمی خود، دو دور مانده به پایان، پیش افتاد.

نیکلاس میلان پس از برتری بر یرژی اسپینکیویچ، چهارمین موفقیت خود در سال را در جام کلیو فرانسه به ثبت رساند. یرژی اسپینکیویچ که در جام چلنجرها پیروز شد، دوباره در رده ای که اکنون توسط الکساندر آلبوی رهبری می شود، راه اندازی می کند و این شنبه بعد از Joran Leneutre دوم است. در نهایت، ژرمی بورداگارای بر مناظره ها مسلط شد تا دومین پیروزی خود را در جام رانندگان آقایان به خود اختصاص دهد، جایی که فاصله ها پشت سر ماتیو ریگوله (تیم وییک) با سکوهای لوران دزیادوس (تیم لوکاس) و پیر مونمانیکس (GPA) در حال کاهش است. مسابقه).

هنگامی که رنو مگان از بین رفت، آنتونی ژورادو به حالت تهاجمی روی نیکلاس میلان بازگشت و در دور ششم دروازه را پیدا کرد. یرژی اسپینکیویچ که هنوز در کمین بود، از فرصت استفاده کرد و بین دو مرد مداخله کرد، اما نیکلاس میلان با سرعت پاسخ داد در حالی که دیوید پوژه (GPA Racing) رتبه چهارم را از مارک گیوت (مسابقه میلان) در ده نفر برتر پس از شروع مجدد ربوده است. .

نیکلاس میلان پیش از آنتونی ژورادو و چلنجر یرزی اسپینکیویچ پیروز شد. دیوید پوژه و مارک گیوت یک نفس دور از سکو به پایان رسید در حالی که الکساندر آلبوی پس از نبرد با الکساندر فینکلشتاین (GPA Racing) ششم شد. بازنشستگی جوران لنوتر (مسابقه JSB) را بالاتر از آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت)، توماس پکار (سرویس کارپک) و گیوم مایو (GM Sport) به مقام هفتم ارتقا داد. یازدهم، ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان) در بین آقایان رانندگان برنده شد.

یرژی اسپینکیوویچ برای اولین شروع خود روی قطب، با خاموش شدن چراغ ها لغزش خفیفی را تجربه کرد. اگر لهستانی برتری را در اولین کرنر حفظ می کرد، نیکلاس میلان از آنتونی ژورادو برتری می یابد تا به پولمن برسد که در نهایت در Parabolika از او سبقت گرفت. آنتونی ژورادو قبل از اینکه هموطنش را نگران کند تا زمانی که خودروی ایمنی پس از برخورد هورن (GPA Racing) و میشل فی (GM Sport) وارد عمل شد، از او در سنجاق سر تقلید کرد.

CLIO CUP اروپای شرقی

CLIO CUP فرانسه

CLIO CUP اروپا

رقبا در روز یکشنبه برای دومین مسابقه آخر هفته در هاکنهایم دوباره با هم دیدار خواهند کرد. نیکلاس میلان با توجه به موقعیت قطبی خود که در عصر جمعه به دست آورد، پیش از مارک گیوت و یرژی اسپینکیویچ در ساعت 11:15 صبح طی یک پخش مستقیم از صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب شروع خواهد کرد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: