سایت رسانه جهانی رنو

1 روش کیت کامل اجازه می دهد تا قطعات با استفاده از چرخ دستی های هدایت شونده سیمی به طور خودکار مرتب شوند و به لبه خط منتقل شوند.منبع

وانت کاملاً جدید کانگو عمدتاً برای ناوگان شرکت‌ها، تجار و صاحبان مشاغل با تقاضای بالا به دنبال خودرویی سفارشی است که دارای آخرین فناوری و نوآوری متناسب با نیازهای تجاری خود باشد. ون نوآورانه، با سبک ورزشی و پویا، دارای ویژگی های زیر است:

مایلم از تمام هیئت داوران اروپایی به خاطر انتخاب وانت کاملا جدید رنو کانگو به عنوان “ون بین المللی سال 2022” تشکر کنم. این جایزه که رنو برای آن احترام زیادی قائل است، مایه افتخار تیم های ما است. این به تلاش های آنها در طراحی و ساخت ون با بالاترین استانداردهای کیفیت و نوآوری های منحصر به فرد در بازار برای بهبود زندگی روزمره مشتریان حرفه ای ما طراحی شده است. این جایزه معتبر آخرین تقدیر از 120 سال نوآوری و دانش رنو در بخش خودروهای تجاری سبک است.

از سال 1997، کارخانه رنو در Maubeuge، در شمال فرانسه، محل تولید گل سرسبد کانگو بوده است. رنو در تلاش برای صنعتی‌سازی تولید مدل‌های LCV و مینی‌ون کانگو کاملاً جدید، و همچنین خودروهایی از برندهای شریک مرسدس بنز و نیسان و تضمین بالاترین کیفیت ممکن، ۴۵۰ میلیون یورو را برای متحول کردن این خودرو سرمایه‌گذاری کرد. کارخانه: یک خط پرس جدید High Speed ​​XXL که برای مهر زنی قطعات بسیار بزرگ طراحی شده است، 630 ربات فلزی جدید، روبات های کاربردی جدید و یک خط جدید کنترل کیفیت رنگ، مدرن سازی امکانات مونتاژ با کیت کامل1 تامین قطعات و خط پایان جدید. این کارخانه همچنین به یک کارگاه مونتاژ باتری جدید مجهز شد تا برای ورود مدل برقی کانگو وان کاملاً جدید که قرار است از بهار 2022 به فروش برسد، آماده شود.

RENAULT KANGOO، یک داستان موفقیت واقعی

برای هیئت داوران IVOTY، معیار اصلی جایزه بین‌المللی ون سال، کمک خودروها به کارایی، ایمنی، پایداری و استانداردهای زیست‌محیطی بخش خودروهای تجاری سبک است.

مارک ساتکلیف، SVP، واحد تجاری LCV، گروه رنو

وانت جدید KANGOO، ون نوآورانه

رنو از زمان راه اندازی خود در سال 1997، 4.3 میلیون کانگو را در سراسر جهان، هم در نسخه های سواری و هم خودروهای کاربردی، در سه نسل تولید کرده است. با Maubeuge به عنوان مرکز اصلی تولید آن، Kangoo همچنین در کارخانه Santa Isabel در کوردوبا، آرژانتین تولید شد.

در طول نمایشگاه تجاری Solutrans در لیون، آقای Jarlath Sweeney، رئیس هیئت داوران IVOTY، به Mark Sutcliffe، SVP، واحد تجاری LCV، گروه رنو، جایزه بین‌المللی وانت سال 2022 را برای New Kangoo Van اهدا کرد. هیئت داوران پاناروپایی متشکل از 24 روزنامه‌نگار برجسته متخصص در وسایل نقلیه تجاری، صنعتی و حمل‌ونقل، جدیدترین ون رنو را در مقابل 14 خودروی تجاری سبک از 11 برند مختلف که در ماه‌های اخیر عرضه شده بودند، قرار دادند.

یک مدل الکتریکی از ون کاملا جدید کانگو در بهار 2022 در دسترس خواهد بود و نسخه طولانی آن بعدا عرضه خواهد شد.

کارخانه MAUBEUGE، یک مرکز عالی

این 4 استهفتم زمانی که یک خودروی تجاری رنو برنده جایزه IVOTY شده است: Master (1998)، Trafic (2002) و Kangoo ZE (2012).


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: