سایت رسانه جهانی رنو

از سال 2003، برند Renault Pro+ در حال توسعه دانش منحصر به فرد در زمینه LCV با محصولات طراحی شده با کارایی بالا است. به عنوان یک برند متخصص که به مشتریان حرفه‌ای خدمت می‌کند، محدوده، خدمات و شبکه بین‌المللی 626 کسب‌وکار خود را دارد.

2 “کارخانه Maubeuge: Excellence به عنوان یک علامت تجاری” را بخوانیدمنبع

باتری کاملاً جدید Kangoo Van E-TECH Electric 3 ساعت 50 طول می کشد تا از 15٪ به 100٪ شارژ شود وقتی به Wallbox 11 kW وصل شود و کمتر از 6 ساعت در Wallbox 7.4 kW.

یک پمپ حرارتی برای برد بزرگتر

1 در انتظار صدور گواهینامه

از سال 2011، کارخانه رنو در Maubeuge، واقع در Hauts-de-France، خودروهای Kangoo را برای مشتریان در سراسر جهان تولید می کند. رنو در تلاش برای صنعتی کردن تولید نسخه‌های خصوصی و تجاری کانگو کاملا جدید و همچنین خودروهایی از برندهای شریک مرسدس و نیسان و تضمین بالاترین کیفیت ممکن، 450 میلیون یورو در کارخانه سرمایه‌گذاری و نصب کرد. کارگاه مونتاژ باتری جدید

در نهایت، به لطف اپلیکیشن رنو گوشی هوشمند یا سیستم چندرسانه‌ای رنو Easy Link، کانگو وان E-TECH Electric کاملاً جدید با مجموعه‌ای از خدمات متصل خاص ارائه می‌شود که می‌توان از آنها برای برنامه‌ریزی و زمان‌بندی شارژ باتری، نظارت از راه دور سطح باتری، قبل از آن استفاده کرد. محفظه مسافر را گرم/خنک کنید، ایستگاه‌های شارژ نزدیک به برنامه سفر را جستجو کنید، یا محاسبه کنید که کدام مقاصد با باتری باقی‌مانده قابل دسترسی هستند.

کارخانه MAUBEUGE، یک مرکز عالی2

راننده همچنین می تواند بین سه رژیم ترمز احیا کننده یکی را انتخاب کند:

در نهایت، Kangoo Van E-TECH Electric کاملاً جدید دارای شیشه جلو گرم شونده، صندلی‌های جلو و فرمان به‌عنوان تجهیزات اضافی اختیاری است.

تمام مزایای ون کانگو کاملا جدید

Kangoo Van E-TECH Electric کاملاً جدید به لطف باتری لیتیوم یون جدید خود با ظرفیت کاملاً قابل استفاده 45 کیلووات ساعت، بردی تا 300 کیلومتر در WLTP دارد.من چرخه به این ترتیب، غواصان مینی ون هنگام سفرهای کاری یک روزه با قیمتی بی نظیر برای داشتن و دویدن، خیالشان راحت است. باتری که در زیر کف خودرو قرار دارد، هیچ تاثیری بر ظرفیت فضای بار ندارد.

شش حالت درایو

برای شارژ مجدد باتری، Kangoo Van E-TECH Electric کاملاً جدید انتخابی از سه نوع شارژر را ارائه می دهد. مدل استاندارد دارای یک شارژر آفتاب پرست سه فاز 11 کیلوواتی است که برای انواع شارژ خانگی مناسب است. شارژرهای اختیاری شامل شارژر آفتاب پرست 22 کیلوواتی برای شارژ سریع در پایانه های عمومی و شارژر 80 کیلوواتی شارژ سریع DC است که می تواند 170 کیلومتر برد (چرخه WLPT) را در 30 دقیقه بازیابی کند. با دو شارژر اختیاری، باتری دارای قابلیت خنک کننده مایع است.

کاملاً جدید Kangoo Van E-TECH Electric از بهار 2022 در سراسر اروپا فروخته خواهد شد.

کاملاً جدید Kangoo Van E-TECH Electric همچنین دارای همان ظرفیت حمل و نقل و کشش با پسر عموی خود ICE است – حجم ذخیره سازی تا 3.9 متر.3 (4.9 متر3 در فرمت طولانی که هنوز منتشر نشده است)، 600 کیلوگرم بار (800 کیلوگرم در قالب بلند) و 1500 کیلوگرم ظرفیت بکسل.

Kangoo Van E-TECH Electric کاملاً جدید مجهز به یک موتور 90 کیلوواتی با گشتاور 245 نیوتن متری است که برای تجربه رانندگی نرم و بدون استرس در هر شرایطی به خود می‌بالد. حالت Eco که توان خروجی و حداکثر سرعت خودرو را محدود می‌کند، به بهینه‌سازی برد کلی کمک می‌کند و بهترین استفاده را هنگام حمل بار سبک می‌کند.

موتور الکتریکی و واحدهای شارژ کانگو وان E-TECH الکتریک کاملاً جدید همگی در کارخانه رنو Cleon در نرماندی تولید می شوند.

اطلاعات مربوط به حالت رانندگی انتخابی، مدیریت توان الکتریکی و ADAS بر روی صفحه ابزار دیجیتالی 10 اینچی رنگی و کاملاً قابل تنظیم، اختیاری نمایش داده می شود.

170 کیلومتر در 30 دقیقه

در کانگو وان E-TECH الکتریکی کاملاً جدید، ترمز هیدرولیک معمولی توسط یک سیستم ARB (سیستم ترمز احیاکننده تطبیقی) کمک می کند، که بدون توجه به رژیم ترمز انتخابی، میزان انرژی بازیافتی را به حداکثر می رساند.

رنو پیشگام در حمل و نقل الکتریکی بوده و از سال 2011 پیشرو بلامنازع خودروهای تجاری برقی در اروپا بوده است. کانگو الکتریک از زمان عرضه خود در پایان سال 2011 تا کنون قلب حدود 70000 مشتری حرفه ای را به دست آورده است و اکنون از هر پنج نفر یک نفر را به خود اختصاص داده است. خودروهای برقی فروخته شده در اروپا قرار است برای اولین بار در 16 نوامبر به نمایش عمومی درآیدهفتم در نمایشگاه خودروی Solutrans در لیون، کانگو ون E-TECH الکتریکی کاملاً جدید در حال پیشرفت است. این نقطه اوج بیش از 10 سال دانشی است که رنو در زمینه خودروهای الکتریکی پرورش داده است.

300 کیلومتر WLTP1 دامنه

محدوده حالت‌های رانندگی و رژیم‌های ترمز به این معنی است که رانندگان می‌توانند بین شش حالت مختلف رانندگی برای راحتی و برد بهینه با توجه به استفاده خاص خودرو و شرایط ترافیکی خود انتخاب کنند.

برای تضمین محدوده یکسان در تمام فصول، سیستم تهویه مطبوع کاملاً جدید Kangoo Van E-TECH Electric مجهز به پمپ حرارتی است. هنگامی که با شارژر 22 کیلوواتی جفت می شود، گرما از هوای اطراف وسیله نقلیه گرفته می شود تا محفظه سرنشین بدون استفاده از مقاومت الکتریکی که انرژی مصرف می کند گرم شود. پمپ حرارتی زمانی که دمای محیط بین -15 درجه سانتیگراد تا +15 درجه سانتیگراد است، بهترین عملکرد را دارد که در اکثر کشورهای اروپایی برای فصول سرد بسیار رایج است.

وانت کاملاً جدید Kangoo Van E-TECH Electric همان نوآوری، تجهیزات و تمام راحتی وانت کاملاً جدید Kangoo با موتور ICE را ارائه می دهد: «کنجد باز رنو» مبتکرانه برای عریض ترین دهانه کناری بازار در 1.45 متر. گالری داخلی قابل جمع شدن ابتکاری «Easy Inside Rack»، سیستم چندرسانه ای «رنو Easy Link» با نمایشگر 8 اینچی، کارت کلید هندزفری، ترمز دستی خودکار، سه صندلی جلو با پشتی تاشو مرکزی که به موبایل تبدیل می شود. دفتر، تقریبا 60 لیتر فضای ذخیره سازی در کابین از جمله کشوی «رنو ایزی لایف» و همچنین آخرین نسل ADAS، از جمله کروز کنترل تطبیقی ​​با Stop & Go و بزرگراه و ترافیک همراه که اولین گام به سمت رانندگی خودران را نشان می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: