سایت رسانه جهانی رنو

GT Open

کلیو کاپ اسپانیا

با هفت موفقیت در هشت شروع، یرژی اسپینکیویچ می خواهد به حرکت خود در جام چلنجرز ادامه دهد. با این حال، بازگشت به مدرسه فرصتی برای گیوم مایو (GM Sport) و نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) خواهد بود تا روند را با اولین پیروزی معکوس کنند. در همان زمان، Juuso Panttila (سرویس Carpek)، Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse) و Chen Han Lin (Uniq Racing) می‌خواهند بازی خود را تا حدی بالا ببرند تا در نهایت شامپاین را در این رده رقابتی به‌روز کنند.

23-24 آوریل

اگرچه سه راننده در هشت مسابقه اول پیروز شده اند، اما این تعلیق واقعاً کامل است زیرا پنج مرد می توانند کنترل رده بندی را در آلمان به دست بگیرند. نیکلاس میلان (مسابقه میلان) بنابراین سعی خواهد کرد با تکرار موفقیت آلمانی خود در سال گذشته فاصله را بیشتر کند، اما او باید مراقب تعقیب کنندگان خود باشد، یعنی مارک گیوت (مسابقه میلان)، دیوید پوژه (مسابقه مسابقه میلان)، یرژی اسپینکیویچ. (یونیک ریسینگ) و آنتونی ژورادو (مسابقه میلان). در میان آنها، مارک گیوت و یرژی اسپینکیویچ اولین پیروزی خود در سال را تعقیب خواهند کرد، اما توماش پکار (سرویس کارپک) نیز قصد دارد به مبارزه برای احیا بپیوندد.

Clio Cup اروپا: چه کسی در اواسط فصل پیشتاز خواهد بود؟

کلیو کاپ اروپا

بارسلونا

ایمولا

زند وورت

14-15 می

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

چالش جهانی GT

16-18 فروردین

جام کلیو ایتالیا

15-16 اکتبر

لو کاستله

ACI GT

جوسو پانتیلا که به لطف چهار موفقیت متوالی خود، رهبر جام چلنجرز است، به دنبال برداشتن اولین گام به سوی تاجگذاری در برابر چن هان لین و هنریک سیبل (کارپک سویس) خواهد بود که هدف آنها تحمیل در خاک او خواهد بود. سرانجام، رنه استینمتز هلندی و استفان پولدرمن دوئل خود را در جام رانندگان آقایان از سر خواهند گرفت و هر دو به امتیازات مساوی در نیم فصل اشاره کردند.

جام کلیو فرانسه

ACI GT

به طور کلی، دیوید پوژه باید یک آخر هفته تقریباً عالی را به دست آورد در حالی که امیدوار است رقبای خود به رهبری نیکلاس میلان به یک گام اشتباه دست یابند. بنابراین، رهبر باید امتیازهای زیادی کسب کند، اما ماموریت او پیچیده‌تر خواهد بود به عنوان لئو جوست (مسابقه میلان)، الکساندر آلبوی (مسابقه GPA)، جوران لنوتر (مسابقه JSB)، یرژی اسپینکیویچ و الکساندر فینکلشتاین (مسابقه GPA) همچنین به دنبال پیروزی در مبارزه تایتانیک برای مقام سوم جدول رده بندی و مهار جام چلنجرز خواهد بود. Guillaume Maio و Aurélien Renet (مسابقه JSB) که همیشه با پشت به دیوار قدرتمند هستند، لیست مدعیان پست‌های بیرونی را تکمیل خواهند کرد.

9-10 جولای

چالش جهانی GT

کلیو کاپ اروپا

شنبه 3 سپتامبر
11:25-11:45: شرایط 2
16:00-16:30 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

برنامه

لیست ورودی

FFSA GT

سی و سه جام کلیو حاضر در آلمان روز جمعه به پیست خواهند رفت. دو مسابقه آخر هفته به صورت زنده از صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود.

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو فرانسه

اولین تاج ها در جام کلیو فرانسه؟

جام کلیو ایتالیا

8-9 اکتبر

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو ایتالیا

10-11 سپتامبر

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اروپا

18-19 ژوئن

FFSA GT

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اروپا

موژلو

16-17 جولای

11-12 ژوئن

RFEDA

میسانو

مونزا

جام کلیو اروپای شرقی

مارک گیوت در رأس جام کلیو اروپای شرقی، تلاش خواهد کرد تا فاصله خود را با توماش پکار، آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) و ژوسو پانتیلا افزایش دهد، اما رقیب اصلی او برای پیروزی می تواند هم تیمی اش آنتونی ژورادو باشد. سه بار امسال

کلیو کاپ اروپا

حلقه ردبول

جام کلیو فرانسه

دیدار ماقبل آخر کلیو کاپ فرانسه می تواند قهرمانان خاصی را تاج گذاری کند، اما هیچ چیز مثل همیشه در جام کلیو آسان نخواهد بود!

جاراما

3-4 سپتامبر

جام کلیو ایتالیا

تابستان هرگز از سوزاندن متوقف نمی شود. در صحنه گرندپری F1 آلمان، بحث‌ها حتی زمانی طوفانی می‌شود که مدعیان Clio Cup خود را مجهز به موتور 1.3 لیتری TCe با قدرت 200 اسب بخار برای رویدادی بیابند که می‌تواند سرنوشت بسیاری از آنها را رقم بزند. .

RFEDAمنبع

رقابت برای کسب این عنوان در جام رانندگان آقایان نیز تسریع خواهد شد، جایی که استفان پولدرمن (چفو اسپورت) و کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) در حال حاضر در امتیازات برتر هستند و رنه استینمتز (چفو اسپورت) در رده بعدی قرار دارند. اگر این سه مرد به عنوان افراد مورد علاقه عمل کنند، میشل فی (GM Sport) و هورن (GPA Racing) به دنبال تایید پیشرفت خود برای صعود به پله های بالای سکو و راه اندازی مجدد قبل از نیم فصل دوم خواهند بود.

این خط توسط سه راننده که برای اولین بار در سال ظاهر می شوند تکمیل می شود. در T2CM، فیلیپ ساندستروم (T2CM) سوئدی را خواهیم دید، برنده مسابقات رنو جونیور کاپ سوئد در سال 2016 و سومین در جام کلیو اروپای مرکزی در سال 2020، و همچنین مارک فلورانس، قهرمان بین قاره ای فرانسه در کارتینگ در سال 1997. فابین فرازائو فرانسوی (GM Sport) با انجام اولین بازی خود در جام رنو، راه پدرش را دنبال خواهد کرد.

4-5 ژوئن

سری جام کلیو – Calendriers 2022

در جام رانندگان آقایان، متیو ریگوله (ویک تیم) روز یکشنبه فرصت تاجگذاری را خواهد داشت، اما لیونل ویگویر (T2CM) و پیر مونمانیکس (GPA Racing) هر کاری را انجام می دهند تا مهلت را به تعویق بیندازند. لوران ژیادوس (تیم لوکاس)، مدافع عنوان قهرمانی، تمام تلاش خود را می کند تا تا انتها در رقابت باقی بماند، در حالی که سدریک دلکرو (GPA Racing)، هورن، ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان)، بنجامین کاواس (مسابقه GPA) و میشل فی تمام تلاش خود را خواهند کرد. بیرون برای ایجاد شگفتی.

ACI GT

12-13 نوامبر

دوره های مگنی

کلیو کاپ اسپانیا

جمعه 2 سپتامبر
9:55-10:35 صبح: تست جمعی 1
1:05 بعد از ظهر تا 1:45 بعد از ظهر: تست جمعی 2
16:50-17:10: شرایط 1

یکشنبه 4 سپتامبر
11:15-11:45 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

جام کلیو فرانسه

هانگارورینگ

جام کلیو اروپای شرقی

نوگارو

7-8 می

والنسیا

RFEDA

جام کلیو ایتالیا

چالش جهانی GT

همه چیز در جام کلیو اروپای شرقی باز است!

کلیو کاپ اروپا

GT Open

ACI GT

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا

هوکنهایم

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو اروپای شرقی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: