سایت رسانه جهانی رنو

مارک گیوت، رهبر اروپای شرقی جام کلیو، تلاش خواهد کرد تا برتری خود را نسبت به توماش پکار، آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) و جوسو پانتیلا افزایش دهد، اما رقیب اصلی او برای پیروزی می تواند هم تیمی اش آنتونی ژورادو باشد که امسال نیز سه بار پیروز شده است. .

با هفت پیروزی از هشت شروع، یرژی اسپینکیویچ به دنبال تقویت موفقیت خود در جام چلنجرز است. با این حال، گیوم مایو (GM Sport) و نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) این فرصت را خواهند داشت که با اولین پیروزی روند را معکوس کنند. در همین حال، Juuso Panttila (سرویس Carpek)، Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse) و Chen Han Lin (Uniq Racing) می‌خواهند بازی خود را بالا ببرند و در نهایت شامپاین را در این رده رقابتی فزاینده اسپری کنند.

یکشنبه 4 شهریور
11:15-11:45: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

جمعه 2 شهریور
9:55-10:35 صبح: آزمون جمعی 1
1:05-13:45 بعد از ظهر: آزمون جمعی 2
4:50-17:10: مقدماتی 1

در جام رانندگان جنتلمن، ماتیو ریگوله (ویک تیم) می تواند روز یکشنبه عنوان قهرمانی را به دست آورد، اما لیونل ویگویر (T2CM) و پیر مونمانیکس (GPA Racing) هر کاری که می توانند برای جلوگیری از آن انجام خواهند داد. لاورنت زیادوس (تیم لوکاس) مدافع عنوان قهرمانی تمام تلاش خود را می کند تا تا پایان در مبارزه بماند. سدریک دلکروا (مسابقه GPA)، هورن، ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان)، بنجامین کاواس (مسابقه GPA) و میشل فی تمام تلاش خود را برای ایجاد یک شگفتی انجام خواهند داد.

رقابت برای کسب عنوان در جام رانندگان آقایان نیز تسریع خواهد شد، جایی که استفان پولدرمن (Chefo Sport) و Quinto Stefana (مسابقه میلان) در حال حاضر از نظر امتیاز در صدر قرار دارند و پس از آن رنه Steenmetz (Chefo Sport). در حالی که هر سه مورد علاقه هستند، میشل فی (GM Sport) و هورن (GPA Racing) به دنبال تایید پیشرفت خود برای صعود به پله های بالای سکو و بازگشت به مسیر برای نیم فصل دوم هستند.

Clio Cup اروپا: چه کسی در نقطه نیمه فصل رهبری خواهد کرد؟

لیست ورودیمنبع

جدول زمانی

دور ماقبل آخر Clio Cup فرانسه می تواند شاهد قهرمان شدن برخی از مدعیان باشد، اما هیچ چیز مثل همیشه در Clio Cup آسان نخواهد بود!

سی و سه جام کلیو در آلمان روز جمعه به این پیست خواهند رفت. هر دو مسابقه به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

در حالی که سه راننده در هشت مسابقه اول پیروز شده اند، تعلیق دست نخورده باقی می ماند زیرا پنج راننده می توانند در آلمان پیشتاز شوند. نیکلاس میلان (مسابقه میلان) سعی خواهد کرد با تکرار موفقیت آلمانی خود در سال گذشته، برتری خود را افزایش دهد. اما او باید مراقب تعقیب کنندگان خود باشد، یعنی مارک گیوت (مسابقه میلان)، دیوید پوگت (مسابقه GPA)، یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) و آنتونی ژورادو (مسابقه میلان). مارک گیوت و یرژی اسپینکیویچ به دنبال اولین پیروزی خود در سال خواهند بود، اما توماش پکار (سرویس کارپک) نیز به دنبال بازگشت به مبارزه خواهد بود.

همه چیز هنوز برای بازی در Clio Cup اروپای شرقی!

اولین قهرمانی کلیو کاپ فرانسه؟

سه راننده ای که برای اولین بار در سال ظاهر می شوند، میدان را کامل خواهند کرد. T2CM به فیلیپ سندستروم (T2CM) سوئدی، برنده مسابقات جام جوانان رنو سوئد در سال 2016 و سوم در جام کلیو اروپای مرکزی در سال 2020، و همچنین مارک فلورانس، قهرمان بین قاره ای فرانسه در سال 1997 در کارتینگ وارد شده است. فابین فرازائو فرانسوی (GM Sport) نیز اولین بازی خود را انجام خواهد داد و از پدرش که راننده سابق رنو 5 GT و Clio Cup در دهه های 1980 و 1990 بود، الگوبرداری خواهد کرد.

شنبه 3 شهریور
11:25-11:45 صبح: مقدماتی 2
4-4:30 بعد از ظهر: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

Juuso Panttila که به لطف چهار پیروزی متوالی خود، رهبر جام چلنجرز است، به دنبال برداشتن اولین گام به سمت عنوان قهرمانی در برابر چن هان لین و هنریک سیبل (Carpek Sevice) خواهد بود که یک پیروزی در زمین خانگی را هدف قرار خواهند داد. در نهایت، رنه استینمتز هلندی و استفان پولدرمن دوئل خود را در جام رانندگان جنتلمن از سر خواهند گرفت و هر دو در امتیازات در میانه فصل برابر هستند.

در رده بندی کلی، دیوید پوژه باید یک آخر هفته تقریباً عالی را پشت سر بگذارد در حالی که امیدوار است رقبای خود به رهبری نیکولاس میلان برای مهر و موم کردن عنوان قهرمانی، لغزش کند. ماموریت او برای به دست آوردن امتیازهای بزرگ بسیار دشوار خواهد بود زیرا همچنین یک نبرد بزرگ برای مقام سوم جدول رده بندی و قهرمانی در جام چلنجر بین لئو ژوست (مسابقه میلان)، الکساندر آلبوی (مسابقه GPA)، جوران لنوتر (مسابقه JSB) وجود دارد. جرزی اسپینکیویچ و الکساندر فینکلشتاین (GPA Racing). اگر قرار است هر یک از آنها قبل از پایان فصل در پیست پل ریکارد پیشتاز شود، باید پیش از گیوم مایو و اورلین رنه (مسابقه JSB) از خارج از کشور جلوتر باشند.

تابستان همچنان سوزان است و این اکشن نوید می دهد که یک ماجرای طوفانی در محل میزبانی مسابقات F1 Grand Prix آلمان باشد، زیرا مدعیان به جام های Clio مجهز به موتور 200 اسب بخاری 1.3 لیتری TCe برای یک آخر هفته باز می گردند، که می تواند به خوبی تصمیم گیری کند. سرنوشت خیلی ها


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: