سایت رسانه جهانی رنو

الودی گینز در پیشتازی در میان زنان، جاه طلبی های خود را در رده بندی کلی اصلاح شده به سمت بالا نشان می دهد و در عین حال تلاش می کند فاصله را با مارگوت دوپوی و شارلوت اولیا که در دو رویداد قبلی پیروز شده بودند بیشتر کند. الیسون ویانو، قهرمان سه‌گانه رالی زنان فرانسه، با این وجود تلاش خواهد کرد تا در سلسله مراتب در برابر رقبای خود حرکت کند.

با نزدیک شدن به اسپرینت نهایی، کوچکترین نقطه ارزش زیادی خواهد داشت. Nicolas Hebrard، Enzo Lucotte، Yann Clairay، Calvin Lucas و Arthur Roché که در کمین قرار گرفته اند، به دنبال درخشش در برخی از زیباترین جاده های فرانسه خواهند بود. این رقابت به ویژه با جاه‌طلبی‌های فرانک ژیرو، متیو سوزارینی، اوگو ژیراردو، ماتیو بونش، ژولین آنتریو، سیلوین جانی و ژروم ژانی نوید شدیدی را می‌دهد. رومن فوستیه که همیشه تماشایی است، بازخواهد گشت تا لیست خارجی ها را افزایش دهد، مانند فلوریان پیکیونی. Maxence Passaquet و Enzo Beschet نیز آنجا خواهند بود تا پیشرفت خود را برجسته کنند در حالی که پارک خدمات گابریل کونتی را پیدا خواهد کرد.

سایر رقبا نیز به همان اندازه مصمم به پیروزی خواهند بود. سومین رده بندی عمومی، پاتریک مگنو مدعی قدرتمندی برای پیروزی خواهد بود، درست مانند استیو جویف که سال گذشته در Morzine بسیار به موفقیت نزدیک شد. در همان زمان، یوآن کوربراند و سباستین رامبو تلاش خواهند کرد تا جایگاه خود را در ده نفر برتر در برابر یانیک فرانسیسی، بنجامین بارنوین یا والنتین آسچنزی که به طور فزاینده ای در جبهه حضور دارند، تثبیت کنند.

به موازات آسفالت کلیو تروفی فرانسه، اسماعیل ویستینر از موقعیت خود به عنوان رهبر کلیو تروفی سوئیس دفاع خواهد کرد در حالی که چهار کلیو رالی 4 در شروع کار خواهند بود. در مجموع 60 دستگاه کلیو رالی 4 و رالی 5 رنو را به پرفروش ترین برند در این رویداد تبدیل خواهند کرد.

Rallye Mont-Blanc Morzine از چهارده مرحله تشکیل شده است که مجموعاً 183.70 کیلومتر زمان بندی شده و در مجموع مسافت 468.54 کیلومتر است. هفت تست در روز جمعه در انتظار رقبا هستند قبل از اینکه روز شنبه با ترتیب متفاوتی تکرار شوند. Morzine – Montriond Le Lac SS12 میزبان مرحله نیرو ژان راگنوتی خواهد بود و به ده سریع‌ترین خدمه پاداش می‌دهد.

لیست ورودی
#62 توماس شوفری – آنتونی همارد
#63 تام پیری – آماندین بوردری (J)
#64 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
شماره 65 بنجامین استرلینگ – آنتوان پاکه (ج)
#66 جرمی سرهی – لویک دکلرک (J)
# 67 استیو جویف – ماکسیم بیگالکه (J)
#68 لوئیس مایر – کامیل فلاژولت (J)
#69 پیر پل بالتولو – ژیل کلر (J)
#70 گیوم بونت – سدریک سانتینی (J)
#71 یوان کوربراند – املین فیور
شماره 72 سباستین رامبو – نیکلاس فور (J)
شماره 73 یانیک فرانسیسی – لویک بودو (J)
#74 رومن فوستیه – اوفلی آبچیچه (J)
#75 والنتین آسچنزی – کورنتین سیلوستر (J)
شماره 76 بنجامین بارنوین – انزو مهینچ (جی)
#77 نیکلاس هبرارد – باستین دوما
#78 اریک روییر – گیلبرت دینی (G)
#79 انزو لوکوت – مانون دلیوت (J)
#80 یان کلیری – کوئنتین تروچو
#81 تریستان پیری – آلیزه پوتیه (J)
#82 جولین دسلوریرز – آماندین برونل
#83 کالوین لوکاس – آماندین هوری (J)
#84 الودی جینز – لیزا تورنیور (F)
#85 آرتور روشه – کوئنتین پروست (ج)
#86 فرانک ژیرو – سیلوین گیوم
#87 مایک سووینی – آن فلکه (G)
#88 مارگوت دوپوی – کلیو چمبلند (F)
# 89 Matthieu Suzzarini – Sony Postel
#90 شارلوت اولیا – سیسیل پیج (J,F)
#91 اوگو ژیراردو – جولین بیشون
شماره 92 دومینیک پاتنوت – رومن گاندر (G)
#93 متیو بونش – فلوریان شاردون (J)
#94 ژولین آنتریو – ادی جابنو
#95 سیلوین جانی – Mireille Guy
# 96 فلوریان پیکیونی – سارا فیلیپ
#97 الکس دوک – یان دوک (J)
#98 مدی اودوکس – جولین ژیرو (J)
#99 کوین دوک – Séverine Chamiot-Maitral (J)
#100 ژروم جانی – کلمنت گوتیرز
#101 آلیسون ویانو – مالاری سولا (J,F)
#102 ماکسنس پاساکه – میشل دامیان (ج)
#103 انزو بشه – پیرو روسله (J)
#104 الکساندر ارنست – یان-اریک بمن (J)
#105 ژان پیر لژون – ژنویو آرناویله (G)
شماره 106 گابریل کونتی – ونسا رابرت (جی)
#107 ژروم بونفوی – مارسیال لیختی
#108 لویک پاتو – تام بندیتو
#109 استیو دی آنجلو – متیو کوپا
#110 نیکلاس فاور – سباستین گارنیه
#111 سباستین دوریز – سباستین ژانین (G)
#112 پاتریک فاور – کلمنت سرتانو (L)منبع

هفتمین سال گذشته برای اولین حضور خود در چرخ این رویداد، راننده لوکیشن اروپا سرنوشت خود را در دستان خود خواهد داشت، یا تقریباً، همراهش پائولین نقش خود را به عنوان کمک راننده در این هفته به آنتونی همارد واگذار می کند. تام پیری که در بازی های Le Touquet و Antibes به سختی شکست خورد، مشتاق پایان دادن به سری فوق العاده حریف خود خواهد بود. با این حال، نماینده 3P Racing توسط BHR که دوازده ماه پیش جاده را ترک کرد، با یک معضل روبرو خواهد شد: به هر قیمتی که شده، موفقیت اولیه را هدف قرار دهد یا مزیت خود را در Juniors تثبیت کند تا یک برنامه رسمی با Clio Rally4 در سال 2023 تضمین کند.

دور ماقبل آخر تقویم فرصتی برای دیدن Medhi Oddoux و Kévin Duc است که در سال گذشته حضور داشتند. دومی با برادرش الکس، یک تازه وارد به جام، روبرو خواهد شد، در حالی که یک خواهر و برادر دیگر با اولین بازی تریستان پیری در شروع بازی خواهد بود. برادر تام پیری در سمت راست خود می‌تواند روی حضور آلیزه پوتیه، که به خوبی در فرمان Clio RX در مسابقات قهرمانی رالی کراس نوجوانان فرانسه شناخته شده است، حساب کند. ژروم بونفوی پس از نقل مکان به کلیو تروفی سوئیس، بخشی از پارک خدماتی خواهد بود که توسط الکساندر ارنست آلمانی، ژولین دسلوریرز، نیکلاس فاور، استیو دی آنجلو و لویک پاتو، که همگی تازه وارد کلیو تروفی فرانسه هستند، تکمیل شده است.

توماس شوفری با سه پیروزی در رالی های متعدد، به منظور تاج گذاری در عصر شنبه حتی قبل از فینال در Critérium des Cévennes (28 تا 29 اکتبر) به کوه های آلپ سفر خواهد کرد. رهبر رده‌بندی عمومی حتی می‌توانست تجملات کنترل سرعت خود را در اطراف مورزین تحمل کند، زیرا تعقیب‌کنندگان او عملاً مجبور هستند برای زنده نگه داشتن آخرین امیدهای خود از او جلو بزنند.

با این وجود، چند تن از رقبای او در این رده، امیدوار به یک اشتباه از سوی او هستند، از بنجامین استرلینگ شروع می‌شود، که دیگر حق ندارد پس از سوزاندن جوکر خود در شروع فصل در Le Touquet، اشتباه کند. ژرمی سرهی، لویی میر، پیر پل بالتولو و گیوم بونه با ثبات تر، می خواهند به قدرت رسیدن خود را با یک تریبون تایید کنند تا فاصله خود را با رهبر کم کنند.

اریک رویر، رهبر جنتلمن‌ها، به تجربه‌اش تکیه می‌کند تا از تعقیب‌کنندگان فاصله بگیرد، اما چالش او در برابر مایک سووینیه لوکزامبورگ، برنده اولین حضورش در Rouergue، دلهره‌آور خواهد بود. دومینیک پاتنوت نیز مانند ژان پیر لژون و سباستین دوریز و پاتریک فاور تازه واردان، نتیجه خوبی را کسب خواهند کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: