سایت رسانه جهانی رنو

آوریل گذشته، رنو یک برنامه موفقیت آمیز پیش سفارش برای تمام الکتریکی Kwid E-TECH Electric خود را در برزیل آغاز کرد. در کمتر از دو ماه، اولین بسته 750 دستگاهی به طور کامل فروخته شد. امروزه تحویل این خودروها به اولین مشتریان در پارک Ibirapuera انجام می شود.

اکنون 36 سال پس از اولین نمونه اولیه تمام الکتریکی Master و 10 سال پس از اولین فروش عمومی کانگو ZE تمام الکتریکی، با بیش از 70000 دستگاه فروخته شده از آن زمان، رنو خود را به عنوان پیشگام جهانی و پیشرو اروپایی در خودروهای تجاری الکتریکی تثبیت کرده است. .

Mobilize بیش از 20 سال است که از طریق شرکت های تابعه Mobilize Financial Services در بازارهای آمریکای لاتین فعال است. برند جدید تحرک قصد دارد حضور خود را در منطقه با توسعه پیشنهاد Vehicle-as-a-Service خود افزایش دهد. با راه حل های ارسال فن آوری و خدمات اجاره شروع می شود.

مگان E-TECH Electric

رنو Master E-TECH برقی خالص در دو نسخه Last Mile Van و Minibus برای برد 200 کیلومتر (چرخه WLTPi)، شارژ آسان، تا 13 متر مکعب بار و آلایندگی صفر معرفی خواهد شد.منبع

رنو در حال تجدید محدوده LCV تمام الکتریکی خود است و با کانگو وان E-TECH الکتریکی کاملاً جدید و جدید 52 کیلووات ساعتی Master E-TECH Electric شروع می‌کند تا انعطاف‌پذیری و آزادی بیشتر بدون مصالحه داشته باشد.

Kwid E-TECH Electric در 23 ایالت برزیل، علاوه بر منطقه فدرال، پیش‌سفارش داده شد.

Megane E-Tech Electric کاملاً جدید با استفاده از قدرت پلت فرم CMF-EV طراحی شده برای وسایل نقلیه تمام الکتریکی، راه را برای زبان طراحی اصولاً الکتریکی «فناوری حسی» که مدل جدید را با شخصیتی زیبا و در عین حال قدرتمند آغشته می‌کند، پیش می‌برد. . فضای داخلی بی سابقه و ارگونومی جدید با هم ترکیب شده و تجربه عالی را به مسافران می دهد.

Master E-TECH Electric و Kangoo E-TECH Electric

رنو با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی، توسعه، مهندسی، تولید و فروش خودروهای برقی، با بیش از 450000 خودروی الکتریکی خالص در حال استفاده در سراسر جهان، پیشرو است و در خط مقدم تحرک الکتریکی قرار دارد. در اروپا، محدوده رنو E-TECH به 36 درصد از فروش خودرو در نیمه اول سال 2022 رسید.

امروزه، رنو میراث و تخصص خود را به بازارهای آمریکای لاتین با راه اندازی مجموعه رنو E-TECH شامل خودروهای سواری تمام الکتریکی و خودروهای تجاری سبک می آورد. علاوه بر Kwid E-TECH Electric ارائه شده در آوریل 2022، رنو ورود Megane E-TECH Electric، Master E-TECH Electric و Kangoo E-TECH Electric به آمریکای لاتین را در نیمه اول سال 2023 تأیید می کند.

رنو با Kwid E-TECH Electric محدوده خودروهای تمام الکتریکی خود را در برزیل و به زودی در کشورهای آمریکای لاتین گسترش می دهد. در برزیل، این برند بزرگترین شبکه توزیع EV کشور را اداره می کند و تخصص جهانی خود را به عنوان پیشگام در تحرک الکتریکی ارائه می دهد.

رنو اکنون با مگان E-TECH Electric جدید، انقلاب الکتریکی خود را افزایش داده است. این هاچ بک جدید دارای طراحی پویا و در عین حال زیبا است و عملکرد کاملاً الکتریکی را با توانایی جاده همه جانبه ترکیب می کند. بیش از 30000 دستگاه Megane E-TECH Electric قبلاً در اروپا سفارش داده شده است.

به مناسبت روزهای 100% برق رنو E-TECH، خوشحالیم که ورود خودروهای برقی رنو E-TECH به آمریکای لاتین را اعلام کنیم. بازارهای برقی در حال رونق هستند و رنو در موقعیت مناسبی قرار دارد تا با محصولاتی مطابق با نیازهای مشتریان خدمات ارائه دهد. محدوده E-TECH Electric ما مطابق با آرزوهای مشتریان برای رانندگی وسایل نقلیه با هزینه های پایین و تحرک پایدار است.فابریس کامبولیو، مدیر عامل برند رنو می گوید.

Kwid E-TECH Electric

Mobilize، نام تجاری گروه رنو که به حمل و نقل های جدید اختصاص داده شده است، و Zarp Localiza، یکی از شرکت های تابعه لوکالیزا، رهبر اجاره ای برزیل، متخصص در زمینه سواری، به تازگی از امضای توافق نامه ای برای اشتراک 200 Kwid E-TECH Electric از طریق Mobilize خبر دادند. خدمات مالی. این وسایل نقلیه به رانندگان اوبر در شهر سائوپائولو پیشنهاد خواهد شد. خدمات مختلفی به رانندگان اطراف خودرو ارائه خواهد شد، از جمله دسترسی به ایستگاه‌های شارژ که می‌توان از طریق اپلیکیشن Mobilize Charge Pass رزرو کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: