سایت رسانه جهانی رنو

پلت فرم جدید The Originals Renault Services از 1 به صورت آنلاین در دسترس استاست سپتامبر طیف وسیعی از خدمات را به مجموعه‌داران ارائه می‌دهد، از جمله درخواست اسناد ضروری برای ثبت نام و شناسایی خودروهای کلکسیونر این برند. این سایت همچنین دسترسی مستقیم به فروشگاه الکترونیکی را برای همه علاقه مندان به الماس که مایلند لذت محصولات مشتق را طولانی تر کنند، ارائه می دهد.

چه کسی بهتر از RENAULT گواهینامه RENAULT شما را صادر کند


1- موزه اصلی، موزه مجازی رنو با بیش از 60 وسیله نقلیه برای کشف و نزدیک به 80 وسیله نقلیه تا اکتبر 2022.
2- فروشگاه اورجینال، فروشگاه الکترونیکی محصولات برگرفته از برند که به طور مرتب محصولات جدیدی مانند مینیاتوری از مدل هایی که اخیراً توسط رنو راه اندازی شده است را ارائه می دهد.منبع

از این پس، گردآورندگان می توانند به صورت آنلاین برای موارد زیر درخواست دهند:

دسترسی به موزه مجازی برند The Originals Museum

تا پایان سال و در سال 2023، بخش‌های جدیدی برای استفاده حداکثری از وسیله نقلیه کلکسیونر و خدمات انحصاری جدیدی که برای کلکسیونرها در نظر گرفته شده است به تدریج در این پلت فرم پیدا می‌شود.

« خودروهای کلاسیک چه کمیاب و چه محبوب، نیازمند رویه‌های بسیار خاصی هستند. این مراحل اغلب برای کلکسیونرها طولانی و پیچیده است. ما می‌خواستیم اشتیاق خودرویی دیگر با پیچیدگی‌های غیرضروری قافیه نباشد. انجام شد ! با خدمات اصلی رنو، مراحل سریع و آسان است. » هوگ پورترون، مدیر رنو کلاسیک تاکید می کند.

خدمات همیشه بیشتر برای علاقمندان

پلتفرم اختصاص یافته به کلکسیونرها، خدمات رنو اورجینال را کشف کنید

سه پیشنهاد موجود است:

دسترسی به فروشگاه اینترنتی کالای The Originals Store

مهلت دریافت این مدارک بین 4 تا 6 هفته در فرانسه و خارج از کشور است. این سایت یک گزینه سریع با هزینه اضافی 40 یورو برای دریافت سند(ها) تنها در عرض دو هفته، سه برابر سریعتر از حالت عادی ارائه می دهد!

یکی از خدمات موجود در این پلتفرم جدید امکان سفارش گواهینامه و گواهینامه برای وسایل نقلیه قدیمی را فراهم می کند. صاحبان رنو یا آلپاین بالای 30 سال اکنون از پشتیبانی ممتاز و ساده – تنها در 4 مرحله – برای کلیه درخواست های خود برای صدور گواهینامه برای دریافت گواهی ثبت نام با ذکر معمول “خودروی جمع آوری” یا گواهی تولید و تاریخ گذاری بهره مند می شوند. این سایت همچنین پانلی از پاسخ به سوالاتی که گردآورندگان ممکن است در مورد این رویه ها بپرسند ارائه می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: