سایت رسانه جهانی رنو

طراحی رنو که تا به حال بسیار حسی و با الهام از زندگی بود، در حال احیای مجدد است. بنابراین خطوط در قسمت بالایی قوس چرخ ها ساختار جدیدی را برای خودرو به ارمغان می آورد. آنها مشخصات را با قدرت و دقت زنده می کنند. Austral ساختارمند، پویا است و بیانگر زبان جدید رنو است.

ژیل ویدال، مدیر طراحی برند رنو، رنو استرال جدید، شاسی‌بلند جدید بخش C را اینگونه توصیف می‌کند: «ظریف و تکنولوژیک». ، وسیله نقلیه تصفیه شده و قاطعانه مدرن.

یک طرح مطلوب و با کیفیت

این تسلط در فن آوری و این میل به برتری در طراحی جدید Renault Austral نقش بسزایی داشته است.منبع

طراحان از اصولی استفاده کردند که یک SUV را از نظر تناسبات، نسبت، برآمدگی، اندازه چرخ ها، تاکید بر شانه ها و عضله بخشیدن به آن مطلوب می کند. نتیجه یک SUV با شخصیت است که می داند چگونه متمدن بماند. شارپ، ورزشی و مدرن، رنو استرال جدید، نسبت‌های قابل‌توجهی را نشان می‌دهد که احساس استحکام و چابکی را ارائه می‌دهد.

در میان عناصر شیک و چشمگیر رنو آسترال، یک چین مشخص و ساختاری در قسمت پایینی طرفین بدنه وجود دارد. با کج شدن به جلو، به شکل ظاهری خودرو انرژی می بخشد. این تم رسمی از یک توالی کلاسیک خطوط موازی با زمین، با بیانی ایستا فاصله می گیرد. در نمایه، به نظر می‌رسد که Austral به سمت جلو حرکت می‌کند و آن را حتی در حالت ثابت پویا می‌کند.

یک SUV تکنولوژیک و مدرن

رنو آسترال عناصر سبکی قوی را با هم ترکیب می کند که طراحی پویا و ظریفی به آن بخشیده است. کیفیت آن در نگاه اول قابل مشاهده است. ما بدنه را کاهش داده‌ایم، برون‌آمدگی‌ها را تغییر داده‌ایم تا احساس کیفی فوری ایجاد کند. ژیل ویدال، مدیر طراحی برند رنو.

جنبه تکنولوژیکی توسط نورپردازی جلو و عقب استرالیا ارائه شده است. به در عقب، دو چراغ برجسته C شکل به این لوگو می پیوندند و جلوه ای دیدنی را ایجاد می کنند. درمان مشابه جلوی خودرو با چراغ‌های جلو و جلوپنجره است که بی‌توجه نمی‌مانند. فناوری میکرو اپتیکال که بر روی رنو مگان E-TECH Electric افتتاح شد، از یک صفحه پلکسی گلاس تشکیل شده است که خطوط و الگوها روی سطح یا در قلب مواد روی آن حک شده است. هنگامی که لبه پلکسی با LED روشن می شود، تمام قسمت های حکاکی شده به صورت یکجا روشن می شوند. جلوه بصری دقیق، زنده و بسیار قابل شناسایی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: