سایت رسانه جهانی رنو

انیماتور بزرگ Clio Trophy توسط Toksport WRT که در مسابقات رالی قهرمانی اروپا FIA برگزار شده است، Gjuvanni Rossi – Maxime Martini یکی از دو نفری خواهد بود که به دنبال آن خواهند رفت. لیلیان ویاله فرانسوی – مانوئل گیراردلو، ژیل میشلیه – کریستوف ریچارد، ژوفری مگنان بایل – کوین مارکتی و اریک رویر – ژیلبر دینی نیز در شروع کار خواهند بود در حالی که گروه رنو توسط دو اسپانیایی تشکیل شده توسط استبان والین – بورخا تکمیل خواهد شد. اودریوزولا .

در همان زمان، Clio Rally5 روی شش خدمه حساب خواهد کرد تا از زمان اولین مسابقه خود در رالی Guanajuato مکزیک 2020، رشته شکست ناپذیری باورنکردنی خود را در کلاس RC5 گسترش دهد.

این دو خدمه به لطف حمایت Castrol و Michelin، شرکای وفادار بخش رقابت-مشتری Viry-Châtillon، این گام جدید را در حرفه خود خواهند برد. بنابراین، هر یک از لباس‌های رنگارنگ مخصوص آنتونی فوتیا به میشلن و برای استیو جویف به Castrol اختصاص داده شده است.

علاوه بر این، دو کلیو رالی 5 در تیم اصلی و ایمنی Automobile Club de Monaco حضور خواهند داشت. فلوریان برناردی که قبلاً با Clio Rally5 و Clio Rally4 برای اولین حضور عمومی پویا خود در این رویداد حضور داشت، در ماشین صفر به چرخاندن Clio Rally5 بازخواهد گشت. با حمایت ویکتور بلوتو، برنده کلیو R3T تروفی فرانسه 2018 آخرین نفری خواهد بود که مسابقات ویژه را تنها ده دقیقه قبل از ورود رقبا به رده برتر مسابقات رالی جهانی FIA آغاز می کند.

پیر تانسی – سباستین ماله فرانسوی، ساشا آلتائوس سوئیسی – لیزیان زبیندن و بلژیکی‌ها تیموتی ون پاریژ – کورت هیندریککس، برنده‌های RC5 در این رویداد با Clio Rally5 دوازده ماه پیش، نیز با Clio Rally4 در شروع خواهند بود.

Six Clio Rally5 برای ادامه سری

از اولین ورود یک رنو در رالی اتومبیل مونت کارلو در سال 1924 تا موفقیت های کسب شده در طول دهه ها، وسایل نقلیه این برند در تمام رویدادهای سازماندهی شده در شاهزاده موناکو درخشیده اند.

در میان رقبایی که از رنگ‌های رنو در رده‌های مخصوص دو چرخ متحرک دفاع خواهند کرد، پنج Clio Rally4 در کلاس RC4 وجود خواهد داشت.

برنده کلیو تروفی فرانسه در سال 2020 و پیروز در دومین حضور خود در صحنه اروپا با بازی Clio Rally4، آنتونی فوتیا جهان را با همکار خود آرنو داناند کشف خواهد کرد. استیو جویف و ماکسیم بیگالکه نفر دوم در آسفالت کلیو تروفی فرانسه در سال 2021 نیز اولین دور خود را در بالاترین سطح انجام خواهند داد.

ما بسیار خوشحالیم که دوباره در Rallye Monte-Carlo با یک گروه قوی از خدمه که به Clio Rally4 و Clio Rally5 اعتماد دارند، حضور داریم. این دو مدل پس از اولین حضور عمومی خود در این رویداد افسانه ای که زمینه بیانی باشکوهی را ارائه می دهد، به سرعت به معیارهای دسته بندی خود در همه سطوح تبدیل شدند. این نودمین نسخه از رالی مونت کارلو وعده می دهد که با مسیر بسیار تجدید شده و مراحل طولانی بدون کمک قبل از بازگشت به شاهزاده، مطابق با این افسانه عمل کند. این رویداد همچنین فرصتی برای جشن گرفتن مشارکت ما با Castrol و Michelin خواهد بود، که این هفته توسط دو امید بزرگ از غنائم ما معرفی خواهند شد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آنجا باشیم تا رنگ هایمان را با هم نشان دهیم! Benoît Nogier، مدیر بازرگانی مسابقه آلپاین ریسینگمنبع

این هفته، رنو به یکی از بناهای ورزشی بازمی گردد تا پنجاهمین دوره مسابقات رالی قهرمانی جهان FIA را با یک مسیر نوسازی 95 درصدی آغاز کند که وعده می دهد در غیاب کمک در ظهر یکی از ترسناک ترین مسیرها باشد. سیزده کلیو، از جمله یازده نفر در رقابت، در جلسه حضور خواهند داشت.

Castrol و Michelin در کانون توجه


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: