سدان جدید رنو مگان سدان: سدان معتبر با طراحی زیبا

نمایشگرهای دیجیتال داشبورد (7 و 10.2 اینچی) یک ناحیه نمایشگر را ارائه می دهند که می تواند توسط ویجت ها سفارشی شود، مانند مصرف سوخت در حالت Eco و قدرت در حالت Sport.

سدان مگان جدید از فناوری LED 100% Pure Vision که در جاده کارآمدتر است، و همچنین نماد نور C-Shape رنو (C-Shape) یکپارچه شده است.

کمک های رانندگی جدید برای بهبود ایمنی

تجربه رانندگی شخصی

سیستم چندرسانه‌ای رنو EASY LINK با بهره‌مندی از یک رابط جدید، روان‌تر و بصری‌تر، از کدها و استفاده‌های مشابه با گوشی هوشمند استفاده می‌کند و تشخیص صدا، تلفن با Android Auto و سازگاری Apple CarPlay، و همچنین ناوبری با جستجوی آدرس Google، سوخت را یکپارچه می‌کند. قیمت ها و اطلاعات ترافیک در زمان واقعی از طریق پیشنهاد رنو EASY CONNECT (بسته به کشور)، برنامه گوشی هوشمند MY Renault استفاده های جدیدی از تحرک متصل را در داخل و خارج خودرو تسهیل می کند: مکان وسیله نقلیه، ناوبری درب به در و غیره.

سدان مگان جدید از وسایل کمکی رانندگی جدید برای ایمن تر و لذت بخش تر کردن رانندگی استفاده می کند:

  • کروز کنترل تطبیقی با عملکرد Stop&Go فاصله بین خودرو و خودروی جلویی را با سرعت مشخصی حفظ کرده و شتاب و ترمز خودرو را تنظیم می کند.
  • این سیستم ترمز اضطراری فعال با تشخیص عابر پیاده تقویت شده است. با هشدار دادن به راننده در مورد یک موقعیت خطرناک ایمنی را به حداکثر می‌رساند و در صورت عدم واکنش راننده می‌تواند ترمز بگیرد.
  • این هشدار ترافیک متقاطع عقب یک مانع نزدیک را تشخیص می دهد و در هنگام دنده عقب به راننده هشدار می دهد.

مگان سدان جدید به داشبورد دیجیتال تا 10.2 اینچ مجهز شده است. ناوبری GPS (بسته به کشور) را برای شخصی سازی تجربه رانندگی به روشی بسیار شهودی ادغام می کند.

یک فضای داخلی ارگونومیک، مدرن و راحت

طراحی زیبا و ظریف

داشبورد همچنین دارای (بسته به سطح تریم) یک صفحه چندرسانه ای 9.3 اینچی جدید برای نمایشگری دو برابر بزرگتر است. این قفسه عمودی محفظه مسافر را مدرن می کند. با سیستم چندرسانه‌ای متصل به رنو EASY LINK، تمام ویژگی‌های ناوبری و اطلاعات سرگرمی و همچنین تنظیمات MULTI-SENSE را ارائه می‌دهد. برای ارگونومی بیشتر، کنترل‌های کمک رانندگی روی فرمان در کنار هم قرار می‌گیرند و کنترل‌های کنسول، مانند نمایشگر دما، در دسترس‌تر هستند.

فن آوری رنو MULTI-SENSE با چهار حالت رانندگی (Eco، Comfort، Sport و MySense – بسته به نوع موتور) در حال پیشرفت است تا تجربه رانندگی را حتی فراگیرتر کند. ویژگی‌های جدید شامل ارگونومی بهبود یافته برای شهودی بیشتر و تنظیمات ساده‌تر، رنگ‌های جدید محیط و برنامه R-Sound برای صدای موتور است.

* کشورهایی که سدان جدید مگان در آنها عرضه می شود: عربستان سعودی، بلغارستان، کرواسی، مصر، امارات متحده عربی، استونی، مجارستان، ایرلند، اسرائیل، لتونی، لیتوانی، مراکش، لهستان، پرتغال، جمهوری چک، رومانی، صربستان، اسلواکی، تونس، ترکیه و اوکراین.منبع

در جلو، یک سپر جدید و یک جلوپنجره جدید با عناصر کرومی دارد. منحرف کننده های هوا در جلوی قوس چرخ ها برای بهبود آیرودینامیک ظاهر می شوند. در طرفین، سدان جدید مگان از طراحی جدید گلگیر و روشنایی دستگیره در بهره می برد.

سدان مگان جدید طیف وسیع تری از موتورها را ارائه می دهد که با کاربردهای مختلف مشتریان سازگار است و با مقررات جدید تعیین شده توسط استاندارد Euro 6D FULL سازگار است:

پنج سال پس از عرضه در سال 2016، رنو در حال تجدید مگان سدان، یک سدان معتبر با خطوط شیک، با بهبود تمام ویژگی هایی است که آن را از نظر لذت و راحتی رانندگی بسیار موفق کرده است. مگان سدان جدید به هر مشتری یک تجربه رانندگی شخصی با فناوری‌های جدید مانند سیستم رنو EASY LINK، یک فضای داخلی زیبا با پرداخت‌های شیک و یک موتور بنزینی جدید و کارآمدتر 1.0 TCe ارائه می‌دهد. جدیدترین نسل کمک‌های رانندگی، ارائه فناوری مگان سدان جدید را تکمیل می‌کند.
ماریون هیومو، مدیر بازاریابی خودروهای سایز متوسط، گروه رنو.

علاوه بر این، عملکرد Auto-Hold ترمز دستی که به راننده اجازه می دهد با ترمز آزاد شده ثابت بماند، برای راحتی بیشتر در شهر بهبود یافته است. سدان جدید مگان همچنان شامل وسایل کمکی است که رانندگی ایمن تر و راحت تر را تضمین می کند، مانند هشدار خروج از خطهشدار خواب آلودگی و هشدار نقطه کور.

سدان مگان جدید در هفت رنگ بیرونی از جمله خاکستری هایلند جدید موجود است. رینگ های جدید 16 تا 18 اینچی نیز موجود است.

سدان جدید مگان همچنین به آینه دید عقب بدون حاشیه داخلی الکتروکرومیک و روکش های کرومی روی کنترل های تهویه مطبوع مجهز شده است. تودوزی جدید فضای داخلی را کامل می کند. راننده اکنون دارای یک صندلی قابل تنظیم الکتریکی برای موقعیت رانندگی راحت تر است.

طیف وسیعی از موتورها با 1.0 TCe بهبود یافته است


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: