سفارش 1000 اتوبوس تاتا موتورز از جاده هاریانا


تاتا موتورز سفارش قریب به اتفاق 1000 اتوبوس را از جاده هاریانا دریافت کرده است. تولیدکننده خودروهای تجاری اتوبوس‌های دیزلی 52 نفره کامل BS6 را به صورت مرحله‌ای عرضه می‌کند. مناقصه الکترونیکی از طریق مناقصه دولتی انجام شد. تاتا موتورز ادعا می کند که اتوبوس های تجاری آن راحتی مسافران، راندمان سوخت بالا، قابلیت اطمینان و هزینه کل مالکیت پایین را دارند.

آقای ناودیپ سینگ ویرک، IPS، دبیر اصلی دولت، وزارت حمل و نقل، هاریانا در اظهار نظر در این مورد گفت: “ما از تایید سفارش 1000 اتوبوس به تاتا موتورز خرسندیم. اتوبوس های مدرن و مقرون به صرفه BS6 مزایایی را برای همه ذینفعان به طور یکسان فراهم می کند و راحتی بی نظیری را برای مسافران فراهم می کند. القای اتوبوس های جدید به کارآمدتر کردن حمل و نقل عمومی بین ایالتی کمک می کند و امکان رفت و آمد راحت را در سراسر ایالت هاریانا فراهم می کند.

اتوبوس های تاتا

در این مراسم، آقای روهیت سریواستاوا، معاون خط تولید اتوبوس ها، تاتا موتورز، گفت: «خوشحالیم که بزرگترین و معتبرترین سفارش را از Haryana Roadways به دست آوردیم. تحویل این اتوبوس ها مشارکت ما با دولت ایالت هاریانا را تقویت می کند و به ارائه حمل و نقل عمومی مدرن به شهروندان این ایالت کمک می کند. ما متعهد به مدرن سازی حمل و نقل عمومی در هند هستیم و بهترین راحتی و کارایی را با اتوبوس های خود ارائه می دهیم.

خودروهای تجاری تاتا موتورز بر اساس فلسفه «Power of 6» طراحی و مهندسی شده‌اند که قابلیت رانندگی بی‌نظیر، هزینه کل عملیات، راحتی و راحتی و اتصال را ارائه می‌دهد. تاتا موتورز همچنین ابتکار اصلی خود، Sampoorna Seva را ارائه می‌کند، خدماتی که شامل تضمین زمان تعمیر، کمک خرابی، بیمه و زمان تعمیرات تصادفی، گارانتی تمدید شده و سایر خدمات اضافی برای تعمیر و نگهداری خودرو می‌شود.


سفارش 1000 اتوبوس تاتا موتورز از جاده هاریانا
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: