سوئیفت کاملاً جدید رتبه ایمنی 3 ستاره را در Euro NCAP دریافت کرد – ویدیو

آخرین مجموعه از تست های تصادف Euro NCAP نشان داده است که سوزوکی سوئیفت نسل چهارم هاچ بک 3 ستاره کسب کرده است. این هاچ بک امتیاز 26.9 از 40 را در حفاظت از سرنشینان بزرگسال (67 درصد) و 32.1 امتیاز از 49 را در حفاظت از سرنشینان کودک (65 درصد) کسب کرده است. امتیاز کاربران آسیب پذیر جاده و کمک ایمنی آن به ترتیب 76 درصد و 62 درصد بود. مدل بر اساس چهار پارامتر، از جمله تست ضربه جلو، جانبی، و عقب و نجات و بیرون آوردن رتبه بندی شد.

تست تصادف سوزوکی سوئیفت جدید – Euro NCAP

مهم است که توجه داشته باشید که Swift با مشخصات یورو مجهز به فناوری ADAS است و ویژگی هایی مانند ترمز اضطراری خودکار، سیستم کمکی بین خطوط، کمک سرعت و تشخیص خستگی راننده را ارائه می دهد. مدل آزمایش شده همچنین دارای کیسه هوای جلو و جانبی، پایه های کودک ایزوفیکس عقب، محدود کننده بار، پیش کشنده و یادآور کمربند ایمنی برای همه سرنشینان است.

برای ایمنی سرنشینان بزرگسال، سوئیفت جدید به ترتیب 10.5/16 امتیاز، 11.5/16 امتیاز و 4/4 امتیاز در ضربه های جلو، جانبی و عقب به دست آورد. در ایمنی سرنشینان کودک، عملکرد تست تصادف نجات و بیرون آوردن آن (کودکان 8 تا 10 ساله) به ترتیب 0.8 از 4 (حفاظت ضعیف) و 14.1 از 24 امتیاز بود. در بررسی ایمنی کودک و نصب CRS، هاچ بک به ترتیب امتیاز 6 از 13 و 2 از 12 امتیاز را کسب کرد.

سوزوکی سوئیفت جدید

در تست کاربران آسیب‌پذیر جاده (VRU) که ​​شامل آسیب‌های سر، لگن، استخوان ران، زانو و تیبیا عابر پیاده و دوچرخه‌سوار است، سوزوکی سوئیفت جدید 29.2 امتیاز از 36 را کسب کرد. امتیاز سیستم‌های کاهش ضربه VRU آن 18.8 امتیاز از 27 بود. طبق نتایج تست تصادف Euro NCAP، سیستم AEB (ترمز اضطراری خودکار) خودروهای هاچ بک را شناسایی کرد و عملکرد مناسبی را ارائه کرد. امتیاز عابران پیاده AEB، دوچرخه سواران AEB، موتورسواران AEB و موتورسواران پشتیبانی خطوط به ترتیب 5.7/9، 7.8/8، 3.3/6 و 2/3 امتیاز بود.


سوئیفت کاملاً جدید رتبه ایمنی 3 ستاره را در Euro NCAP دریافت کرد – ویدیو
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/all-new-swift-gets-3-star-safety-rating-in-euro-ncap-video-62280/