سوزوکی ارتیگا 2023 با صفحه نمایش لمسی بزرگتر و دوربین 360 درجه رونمایی شد


خودروساز ژاپنی سوزوکی رسماً سوزوکی ارتیگا 2023 را در نمایشگاه بین المللی خودرو فیلیپین 2022 (PIMS) معرفی کرد. مدل به روز شده طرح اصلی را حفظ می کند. با این حال، سوزوکی برخی از طراحی و همچنین تغییرات داخلی ایجاد کرده است. این خودرو با موتور بنزینی با سیستم هیبریدی ملایم عرضه خواهد شد.

سوزوکی ارتیگا 2023 با تغییرات جزئی طراحی در قالب جلوپنجره جدید، سپر جلوی اصلاح شده و رینگ های آلیاژی جدید عرضه می شود. در داخل کابین، MPV محبوب دارای تزئینات چوب مصنوعی متالیک ساج روی داشبورد و صندلی‌ها است.

سوزوکی ارتیگا 2023

سوزوکی ارتیگا 2023 به جای یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، با یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر 9 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی عرضه می شود. دارای فناوری SmartPlay Pro سوزوکی است که از دستورات صوتی و فناوری خودروی متصل پشتیبانی می کند. ویژگی‌های خودروی متصل شامل اعلان و ردیابی خودرو به سرقت رفته، هشدار و ردیابی یدک کش، حصار جغرافیایی، رفتار راننده، هشدار سرعت بیش از حد و عملکردهای از راه دور است.

Ertiga به روز شده دارای دوربین دید فراگیر 360 درجه است که در XL6 جدید در هند به فروش می رسد. مدل جدید همچنین دارای یک درب عقب برقی است که در خودروهای سوزوکی و UVهای Maruti در هند وجود ندارد. همچنین انتظار می رود Ertiga به روز شده در سال آینده در بازار ما عرضه شود. ویژگی‌های مشابهی نیز می‌تواند در مدل مخصوص هند اضافه شود.

صفحه نمایش لمسی سوزوکی ارتیگا 2023

سوزوکی ارتیگا 2023 از یک موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری بنزینی تنفس طبیعی با فناوری هیبریدی هوشمند سوزوکی استفاده می کند. این دستگاه دارای یک باتری لیتیوم یونی و یک ژنراتور استارت یکپارچه (ISG) است. ISG به عنوان موتور و ژنراتور عمل می کند که انرژی الکتریکی را در باتری خودرو جمع آوری و ذخیره می کند، که بار الکتریکی را در حین سیستم توقف در حالت آرام در حالت توقف کامل کنترل می کند. باتری از طریق ترمز احیا کننده شارژ می شود.

منبع – تخت گاز


سوزوکی ارتیگا 2023 با صفحه نمایش لمسی بزرگتر و دوربین 360 درجه رونمایی شد
منبع