سوزوکی کاتانا هند قیمت 13.61 لک – ویژگی های کلیدی توضیح داده شده است


سوزوکی کاتانا بالاخره راهی هند شد. این موتورسیکلت ممتاز در نمایشگاه سابق دهلی 13.61 میلیون روپیه قیمت دارد. این مدل دارای دو رنگ است – نقره ای متالیک میستیک و آبی متالیک مات استلار. این دوچرخه دارای استایل نئورترو با ویژگی‌هایی مانند چراغ جلو پروژکتور شش ضلعی، LED DRL (چراغ‌های روشنایی در روز) و شیشه جلویی کوتاه در جلو است. دارای چین های تیز و پنل های بدنه است که ظاهر اسپرت آن را افزایش می دهد.

این دوچرخه دارای مخزن سوخت عضلانی، صندلی تک تکه، چرخ‌های آلیاژی رنگی و قوطی اگزوز جانبی است. در عقب، یک بخش دم شناور و یک آغوش لاستیک عقب وجود دارد. از نظر ویژگی‌ها، کاتانای جدید یک سیستم دریچه گاز اصلاح‌شده، یک سیستم کنترل کشش پنج سطحی اصلاح‌شده و سه حالت سواری به همراه یک کنسول ابزار دیجیتالی به‌روز شده با «حالت شب» جدید ارائه می‌کند.

ویژگی های سوزوکی کاتانا 2022

سوزوکی کاتانا بر اساس قاب آلیاژی آلومینیومی دوقلو، از یک دوشاخه معکوس 43 میلی‌متری KYB در جلو و یک سیستم تعلیق تک شوک در عقب استفاده می‌کند. دومی برای میرایی برگشتی قابل تنظیم و پیش بارگذاری فنر تنظیم شده است. برای انجام وظایف ترمز، دوچرخه سوزوکی جدید دارای دو ترمز دیسکی در جلو و یک ترمز دیسکی در عقب است.

قدرت این دوچرخه از یک موتور 999 سی سی 4 سیلندر DOHC با مایع خنک کننده تامین می شود که استانداردهای آلایندگی یورو 5 را برآورده می کند. حداکثر قدرت موتور 150 اسب بخار در 11000 دور در دقیقه و گشتاور 106 نیوتن متر در 9250 دور در دقیقه است. سوزوکی کاتانای به روز شده در مقایسه با مدل قبلی خود حدود 2 اسب بخار نیرومندتر است. قدرت از طریق یک جعبه دنده 6 سرعته مش ثابت با کلاچ لغزشی و کمکی ارتقا یافته به چرخ های عقب منتقل می شود. سیستم سواری هوشمند سوزوکی (SIRS) جدید کاتانا نیز ارتقا یافته است. در حال حاضر، واحد دارای شیفتر سریع دو جهته به عنوان اتصالات استاندارد است.

آقای ساتوشی اوچیدا، مدیر عامل سوزوکی موتور سیکلت هند Pvt Ltd. درباره راه اندازی اظهار داشت: “ما احساس غرور می کنیم که راه اندازی KATANA را در هند اعلام کنیم. کاتانا نشان دهنده تعهد مداوم سوزوکی به صنایع دستی خوب و تمایل آن به استفاده از تمام جزئیات برای درست کردن آنهاست. راه اندازی بخشی از استراتژی ما برای استحکام سبد بزرگ دوچرخه خود در کشور است. پس از نمایش کاتنا در آخرین نمایشگاه خودرو، سوالات زیادی از طرفداران موتورسیکلت دریافت کردیم. بر اساس بازخورد مثبت مشتریان بالقوه ما تصمیم گرفتیم کاتنا را در هند معرفی کنیم. ما مطمئن هستیم که کاتنا می‌تواند پیروان خود را در هند نیز ایجاد کند.»


سوزوکی کاتانا هند قیمت 13.61 لک – ویژگی های کلیدی توضیح داده شده است
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: