سیتروئن C3 ایرکراس با قیمت 9.99 لک، رزرو باز است

سیتروئن از افتتاح سراسری رزرو برای سیتروئن C3 ایرکراس آینده خبر داد. خریداران بالقوه می توانند واحد خود را با پرداخت اولیه 25000 روپیه ایمن کنند. این مجموعه مدل‌های شاسی‌بلند سه تریم متمایز را ارائه می‌کند: You، Plus و Max، با انتخاب دو پیکربندی صندلی، 5 نفره و 7 نفره. قیمت نسخه پایه You 9.99 میلیون روپیه است، در حالی که قیمت نسخه های پلاس و مکس در هفته های آینده مشخص خواهد شد. تمامی نسخه ها به یک موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی با قدرت 109 اسب بخار قوی و گشتاور 190 نیوتن متر مجهز شده اند که به جعبه دنده 6 سرعته دستی متصل است.

سیتروئن C3 ایرکراس طیف گسترده ای از گزینه های رنگی از جمله سفید قطبی، خاکستری پلاتینیوم، خاکستری فولادی، آبی Cosmo، سفید قطبی با سقف آبی Cosmo، خاکستری فولادی با سقف آبی Cosmo، خاکستری فولادی با سقف سفید قطبی، آبی Cosmo به خریداران ارائه می دهد. با سقف سفید قطبی، خاکستری پلاتینیوم با سقف سفید قطبی و سفید قطبی با سقف خاکستری پلاتینیوم.

سیتروئن C3 ایرکراس الکتریک

سیتروئن C3 ایرکراس که بر روی پلت فرم مدولار CMP ساخته شده است، 4.3 متر طول دارد و فاصله بین دو محور آن 2671 میلی متر است که از کرتا بیشتر است. طراحی و استایل این SUV جدید سیتروئن شباهت زیادی به هاچ بک C3 دارد. خواندن – Citroen C3 Aircross Vs Grand Vitara Vs Creta

در جلو، جلوپنجره سیتروئن با طراحی دولایه و درج‌های مشکی پیانو، چراغ‌های جلو هالوژن با DRL‌های Y شکل، سپر جلویی بلند، دریچه‌های ورودی هوای اختصاصی احاطه‌شده توسط محفظه‌های مه شکن گرد، و چانه‌ای برجسته که به رنگ مشکی پوشیده شده است، دارد. آلومینیوم برس خورده انواع بالاتر مجهز به رینگ های آلیاژی 17 اینچی دو رنگ با طراحی X شکل هستند. قسمت عقب خودرو با چراغ های عقب مایل به رنگ، سپر بلند با روکش و درب عقب جادار تزئین شده است.

راهنمای سیتروئن C3 Aircross AC

C3 Aircross 5 نفره دارای چیدمان 5+2 صندلی است و فضای صندوق بار 444 لیتری را فراهم می کند. در مقابل، نسخه 7 نفره با ردیف سوم تاشو عرضه می شود و فضای بار 511 لیتری را ارائه می دهد. از ویژگی های قابل توجه می توان به سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10 اینچی، دسته ابزار تمام دیجیتال، آینه های کناری با قابلیت تنظیم الکتریکی، روکش های چرمی، فناوری خودرو متصل، ورود بدون کلید و تنظیم دستی ارتفاع برای صندلی راننده اشاره کرد. با این حال، فاقد صندلی های دارای تهویه، کنترل آب و هوا، شارژ بی سیم و سانروف است.


سیتروئن C3 ایرکراس با قیمت 9.99 لک، رزرو باز است
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/citroen-c3-aircross-bookings-open-at-rs-25000-launching-soon-59242/