سیتروئن C3 برای دریافت به روز رسانی


سیتروئن هاچ بک کامپکت C3 را در ژوئیه 2022 در کشور عرضه کرده بود. این هاچ بک در دو گزینه موتور فقط با گیربکس دستی ارائه می شود. در واقع، سیتروئن C3 چندین ویژگی را که در اکثر خودروهای لیگ خود موجود است، از دست می دهد. به نظر می رسد که سیتروئن به زودی یک به روز رسانی با چندین ویژگی جدید و گیربکس اتوماتیک دریافت می کند که در مدل فعلی وجود ندارد.

سیتروئن هاچ بک C3 را با ویژگی های جدیدی مانند سیستم برف پاک کن و شستشوی عقب، مه گیر عقب و مجموعه ای از رینگ های آلیاژی آزمایش می کند. مدل خروجی به صورت استاندارد با چرخ‌های فولادی عرضه می‌شود و چرخ‌های آلیاژی تنها با گزینه مناسب برای نمایندگی عرضه می‌شوند. به نظر می رسد که سیتروئن C3 این ویژگی ها را به عنوان عرضه سهام دریافت کند. این شرکت همچنین می تواند ویژگی های جدیدی را در داخل کابین اضافه کند.

برف پاک کن عقب سیتروئن C3

انتظار می رود که سیتروئن بتواند یک تریم جدید با مشخصات بالا را معرفی کند که با این ویژگی های کلیدی همراه خواهد بود. مدل فعلی در دو نوع Live و Feel ارائه می شود. این سیتروئن C3 در دو گزینه موتور موجود است: بنزین 1.2 لیتری تنفس طبیعی 82 اسب بخاری با 5MT و 110 اسب بخار بنزینی 1.2 لیتری توربو با 6MT. انتظار می رود که تریم جدید C3 می تواند یک گیربکس اتوماتیک نیز دریافت کند. انتظار می رود گیربکس اتوماتیک با موتور 1.2 لیتری توربوشارژ بنزینی جفت شود.

از نظر ایمنی و امنیت، C3 جدید دارای دو کیسه هوای جلو، ABS با EBD، سنسورهای پارک معکوس، هشدار سرعت، یادآور کمربند ایمنی و موارد دیگر است. قیمت مدل فعلی 5.88 میلیون روپیه برای نوع پایه و 8.15 میلیون روپیه برای مدل توربو Feel رده بالا است. هاچ بک با این ویژگی ها می تواند افزایش قیمت نهایی را دریافت کند. سیتروئن c3 رقیب تاتا پانچ، ماروتی سوئیفت و هیوندای گرند i10 Nios همراه با انواع پایین تر رنو کیگر و نیسان مگنیت است.

منبع – 91wheels


سیتروئن C3 برای دریافت به روز رسانی – ویژگی های بیشتر، گیربکس اتوماتیک
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: