سیتروئن C3 EV قبل از عرضه جهانی رونمایی شد


سیتروئن C3 EV هاچ بک اخیراً در دوربینی با یک کابل شارژ در گلگیر جلوی سمت راست ضبط شده است. این اولین عرضه برقی این خودروساز فرانسوی در این کشور خواهد بود. این مدل برای اولین بار در 29 آماده استهفتم سپتامبر 2022 و عرضه آن در بازار احتمالاً در اوایل سال 2023 اتفاق می افتد. تصویر جدید نمای جلوی هاچ بک الکتریکی را نشان می دهد. C3 EV که با رنگ دوگانه رنگ آمیزی شده است، دقیقاً شبیه به نسخه مجهز به ICE است.

سیستم انتقال قدرت سیتروئن C3 دریچه EV احتمالا شامل یک بسته باتری 50 کیلووات ساعتی است که در پژو e-208 ارائه شده است. این دستگاه دارای یک برق است که حداکثر قدرت 136 اسب بخار و 260 نیوتن متر گشتاور را تولید می کند. این خودرو با یک بار شارژ مسافتی بیش از 350 کیلومتر (طبق ادعای WLTP) را نوید می دهد. سیتروئن EV جدید همچنین ممکن است با یک بسته باتری کوچکتر با برد 300 تا 350 کیلومتر در دسترس باشد.

سقف سیتروئن C3

C3 الکتریکی بر روی پلت فرم eCMP که از برادر ICE خود قرض گرفته شده طراحی خواهد شد. این معماری می تواند یک بسته باتری و یک موتور الکتریکی را در خود جای دهد. اخیراً رونمایی شده است SUV جمع و جور جیپ اونجر زیربنای همان پلت فرم مدولار است. بیشتر ویژگی ها و چیدمان کابین آن احتمالاً مشابه C3 بنزینی است. دومی مجهز به دسته ابزار دیجیتال، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.2 اینچی، اتصال بی سیم Apple CarPlay و Android Auto، واحد AC، شیشه های برقی جلو با یک لمس پایین برای راننده، قفل از راه دور، فرمان قابل تنظیم شیب، کنترل های نصب شده روی فرمان است. ، هشدار باز شدن درب، قفل خودکار درب حساس به سرعت و دو کیسه هوا.

سیتروئن C3 EV تحت برنامه C-Cubed این شرکت قرار خواهد گرفت که به این معنی است که در هند مهندسی و تولید خواهد شد. انتظار می‌رود که دریچه برقی C3 با پلتفرم بومی‌سازی شده و به اشتراک گذاشتن ویژگی‌ها و اجزای آن با برادر ICE خود، حدود 10 میلیون روپیه (نمایشگاه قبلی) قیمت داشته باشد. اگر با این قیمت عرضه شود، با چالش تاتا تیاگو EV مواجه خواهد شد که در 28 به فروش می رسد.هفتم سپتامبر 2022.

منبع تصویر


سیتروئن C3 EV قبل از معرفی جهانی – Tata Tiago EV Rival معرفی شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: