شاسی بلندهای الکتریکی ماهیندرا آینده برای دریافت سیستم صوتی سه بعدی در خودرو

همه ما از برنامه های جاه طلبانه ماهیندرا و ماهیندرا برای معرفی چندین SUV جدید الکتریکی در هند طی 2 تا 3 سال آینده آگاه هستیم. اولین مدل در این خط تولید برقی خواهد بود ماهیندرا XUV.e8، بر اساس پلت فرم نوآورانه INGLO. پس از این اولین نمایش، می‌توان انتظار داشت که XUV.e9، BE 05 و BE 07 را در فهرست خودروهای الکتریکی ببینیم. در یک تحول هیجان‌انگیز، آخرین گزارش رسانه‌ها نشان می‌دهد که شاسی‌بلندهای الکتریکی آتی «BE» ماهیندرا به سیستم صوتی سه‌بعدی Dolby Atmos Music در خودرو مجهز می‌شوند و تجربه صوتی همه‌جانبه‌ای را ارائه می‌دهند.

Dolby Atmos Music، یک فناوری پیشرفته صدای فراگیر، با قرار دادن دقیق هر ساز و صدا در مکان‌های مشخص، یک گنبد شنیداری در اطراف کاربر ایجاد می‌کند. این منجر به یک تجربه صوتی سه بعدی می شود که صداها از زوایای مختلف و شدت های مختلف منتشر می شوند.

ماهیندرا XUV.e8

همچنین گزارش شده است که شاسی‌بلندهای الکتریکی آتی ماهیندرا از محدوده BE دارای سیستم صدای فراگیر 360 درجه هستند که از هارمن، نامی مشهور در صنعت صوتی، منبع آن است. این تنظیمات درجه یک تر است و شامل بلندگوهای روی سقف و همچنین بلندگوهایی است که در پایین کابین قرار گرفته اند. به لطف همکاری هارمن و دالبی، این خودروهای الکتریکی جدید هشدارهای صوتی جهت دار را برای کمک رانندگی خودکار، هشدارهای دوربین معکوس و اعلان های ناوبری ارائه می دهند. بخوانید: حقایق کلیدی در مورد Mahindra Scorpio-N Pik Up جدید

در حال حاضر، ماهیندرا XUV700 به فناوری صدای سه بعدی سونی مجهز شده است که دارای 12 بلندگوی سفارشی، از جمله یک ساب ووفر و یک آمپلی فایر قدرتمند 445 واتی 13 کاناله است. این سیستم با ورودی های صوتی مختلف از پخش آنلاین گرفته تا فناوری تقویت صدا سازگار است. به دلیل ارائه حجم و تعادل صدای استثنایی، حتی در سرعت های بالاتر، در حالی که به طور موثری نفوذ صداهای خارجی را به حداقل می رساند، شناخته شده است.

SUV جدید ماهیندرا

با توجه به شاسی بلندهای برقی آتی ماهیندرا، این مدل ها بر اساس پلتفرم INGLO ساخته می شوند که به دلیل ماژولار بودن، طراحی سبک وزن و سازگاری با ویژگی های پیشرفته ای مانند نمایشگر هد آپ با هوش مصنوعی (HUD)، هوای بیش از حد معروف است. به روز رسانی (OTA)، اتصال 5G و صفحه نمایش لبه به لبه. معماری INGLO ماهیندرا از بسته‌های باتری از 60 کیلووات ساعت تا 80 کیلووات ساعت پشتیبانی می‌کند و این باتری‌ها را می‌توان تا 80 درصد ظرفیت تنها در 30 دقیقه با استفاده از شارژر سریع 175 کیلووات شارژ کرد.

منبع


شاسی بلندهای الکتریکی ماهیندرا آینده برای دریافت سیستم صوتی سه بعدی در خودرو
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/future-mahindra-electric-suvs-to-get-3d-in-car-audio-system-59257/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: