شاسی بلندهای برقی تاتا برای دریافت AWD در هند


تاتا موتورز برنامه های واقعا بزرگی برای بازار هند دارد. علاوه بر گسترش سبد محصولات SUV و EV، این شرکت قصد دارد فناوری ها و ویژگی های پیشرفته را در طیف محصولات خود معرفی کند. در جدیدترین تعامل با یک نشریه رسانه ای، شایلش چاندرا، مدیر بازرگانی وسایل نقلیه مسافربری در تاتا موتورز، فاش کرد که این شرکت “فعالانه به دنبال معرفی فناوری چهار چرخ محرک” در شاسی بلندهای برقی تاتا است. در حال حاضر، تاتا نکسون، هریر و شاسی بلندهای سافاری، سیستم AWD را از دست داده اند.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، این خودروساز داخلی 10 خودروی برقی را طی 5 سال آینده (یعنی تا سال 2025) عرضه خواهد کرد. این شرکت در حال بررسی SUV های الکتریکی جدید برای AWD است که بالاتر از Nexon EV قرار می گیرند. اخیراً قیمت و جزئیات آن را فاش کرده است تاتا تیاگو EV که در ژانویه 2023 به فروش می رسد.

پلتفرم Tata Gen 3

رزرو رسمی هاچ بک برقی از ساعت 10 آغاز خواهد شدهفتم اکتبر، 2022. سری مدل ها در تریم های Xe، XT، XZ+ و XZ Tech Lux با قیمت از 8.49 لک تا 11.79 روپیه (همه، نمایشگاه قبلی) عرضه می شود. تاتا تیاگو EV مقرون به صرفه ترین خودروی الکتریکی در کشور است.

پس از تیاگو EV، خودروساز مستقر در پونا احتمالاً تاتا آلتروز EV را معرفی خواهد کرد که در نمایشگاه خودرو 2020 پوشش مفهومی خود را شکست. همچنین نسخه الکتریکی شاسی بلند پانچ مینی را در نظر گرفته است. را شاسی بلندهای الکتریکی جدید تاتا در آینده بر اساس سه پلتفرم مختلف – تبدیل IC به EV، Gen 2 (پلتفرم سیگما) و Gen 3 (معماری اسکیت برد الکتریکی Born Electric) خواهد بود.

تاتا کوروو

با صحبت در مورد پلتفرم Gen 2، این شرکت مدل های مجهز به ICE خود را انتخاب کرده و آنها را برای برقی سازی مناسب تر خواهد کرد. Tata Altroz ​​EV، Punch EV و Sierra EV در یک پلتفرم به کار گرفته خواهند شد. شاسی بلندهای برقی تاتا مبتنی بر پلتفرم Gen 3 در فاز سوم عرضه می شوند و محدوده حرکتی حدود 500 کیلومتر را ارائه می دهند.

منبع


شاسی بلندهای برقی تاتا برای دریافت AWD در هند
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: