شاسی بلند سایز متوسط ​​نیسان آینده برای ارائه ویژگی های بیشتر از داستر جدید

در اوایل سال جاری، رنو و نیسان برنامه خود را برای عرضه شش مدل جدید تولید داخلی (مشترک بین هر دو برند) با سرمایه گذاری 5300 کرور روپیه در هند اعلام کردند. این طرح شامل چهار خودروی شاسی بلند جدید (نسل جدید رنو داستر با پیکربندی های 5 و 7 صندلی و همتایان نیسان آنها) و دو خودروی برقی است. این داستر کاملا جدید و شاسی‌بلند مبتنی بر داستر نیسان احتمالاً در اواخر سال 2025 معرفی می‌شوند. طبق یک گزارش جدید رسانه‌ها، نیسان SUV جدید آینده به عنوان محصول ممتاز نسبت به داستر جدید معرفی می‌شود و برخی ویژگی‌های اضافی را با قیمت کمی بالاتر ارائه می‌کند.

هر دو، رنو داستر جدید و همتای نیسان آن، زیربنای پلت فرم CMF-B به شدت بومی سازی شده خواهند بود. گزارش شده است که گزینه های موتور شامل 1.0 لیتر HR10، 1.3 لیتر HR13 توربو بنزین و 1.5 لیتر بنزین تنفس طبیعی است. خط جدید نیسان SUV دارای تعداد محدودی از مدل‌های داستر خواهد بود. از نظر ویژگی‌ها، احتمالاً روکش صندلی‌های ممتاز و فناوری پیشرفته را ارائه می‌کند. با این حال، جزئیات در این مقطع زمانی اندک است.

نیسان SUV جدید

طراحی و استایل هر دو SUV نیز متفاوت خواهد بود. شاسی‌بلند جدید نیسان ممکن است برخی از عناصر طراحی خود را از شاسی‌بلند ساب کامپکت Magnite مشتق کند، مانند DRL‌های Y شکل با چراغ‌های جلو، دستگیره‌های درهای عقب یکپارچه با ستون C، رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی، روکش پلاستیکی روی قوس چرخ‌ها و چراغ‌های عقب LED Y شکل. .

وقتی نوبت به قیمت و رقابت می رسد، رنو داستر (5 نفره) نسل جدید به طور مستقیم با انواع بنزینی تنفس طبیعی Maruti سوزوکی گرند ویتارا و MG Astor که در حال حاضر با قیمت پایه 9.98 میلیون روپیه در دسترس هستند، روبرو خواهد شد. به ترتیب 10.99 میلیون روپیه. از سوی دیگر، نیسان SUV جدید با فولکس‌واگن تایگون، اشکودا کوشاق و هوندا الویت با قیمت‌های 11.62 میلیون روپیه، 11.59 میلیون روپیه و 11.69 میلیون روپیه رقابت خواهد کرد. رنو داستر 7 نفره و همتای نیسان آن بر اساس کانسپت داچیا بیگستر ساخته خواهند شد. انتظار می رود این مدل ها تا سال 2026 وارد جاده ها شوند.

منبع


شاسی بلند سایز متوسط ​​نیسان آینده برای ارائه ویژگی های بیشتر از داستر جدید
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/upcoming-nissan-mid-size-suv-to-offer-more-features-than-new-duster-62100/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: